Back to Question Center
0

Semalt: turinio skreperiai. Kaip sužinoti, kas vagia jūsų turinį

1 answers:

Jei esate dienoraštis ar turinio rašytojas, yra tikimybė, kad žinote viskas apie turinio skreperius. Atminkite, kad turinio skreperiai gali be jūsų leidimo kopijuoti ar pavogti jūsų žiniatinklio turinį savo asmeniniams tinklaraščiuose. Kai kurie turinio skreperiai visą laiką kopijuoja ir įklija jūsų tinklaraščio įrašus, o kiti naudoja automatines programas, kad būtų galima priimti turinį iš RSS, ir paskelbti juos savo interneto svetainėse. Čia apibūdinome, kaip atrasti, kas jūsų žiniatinklio turinį pavogia ir kokias priemones prieš juos reikia imtis.

Kaip sužinoti, kad jūsų svetainė yra apkarpyta:

Jei nenorite ieškoti savo įrašo pavadinimo "Yahoo", "Bing" ar "Google", negalite atsekti svetainių, kurios pavogs jūsų turinį reguliariai. Jei norėtumėte sužinoti apie šias šlamštas ar įsilaužėlius, galite išbandyti bet kurį iš šių būdų.

1. Copyscape:

Tai lengviausias ir paprasčiausias būdas išsiaiškinti, kas jūsų turinį internete vagia. Ši programa leidžia jums įvesti savo žiniatinklio turinio URL ir rasti jo kopijas "World Wide Web". Galite naudoti nemokamą versiją su ribotomis galimybėmis arba papildoma versija, kuri leidžia jums patikrinti beveik 10 000 tinklalapių keletą dolerių.

2. Trackbacks:

Taip pat galite išbandyti savo "WordPress" svetainės stebėjimo taškus, kad galėtumėte aptikti ir sugadinti svetaines, kurios pavogė jūsų turinį beveik kasdien. Jei naudosite "Akismet", daugelis iš seansų bus rodomi jūsų šlamšto aplanke. Rakto identifikuoti ir gauti "Trackback" yra įtraukti jūsų įrašo nuorodas su puikiais inkaro tekstais. Vidinis ir išorinis susiejimas yra svarbus svetainės optimizavimui.

3. "Webmaster Tools":

Kitas būdas rasti turinio skreperius yra naudojant "Webmaster Tools". Eikite į "Web"> "Google Analytics" paskyros nuorodas ir spustelėkite stulpelį "Susieti puslapiai". Bet kuri svetainė, kuri susiedavo jūsų įrašus, bus rodoma šioje srityje. Norėdami rasti savo nuorodas šioje svetainėje, tiesiog turėtumėte spustelėti domeną ir sužinoti, kokie jūsų svetainės straipsniai buvo pavogti iki šiol. Čia galėsite pamatyti, kaip puikiai jie kopijavimo ir įklijavimo savo pranešimų pavadinimus ir turinį kasdien.

4. "Google Alerts":

Jei reguliariai neprašėte skelbti pranešimų ar straipsnių kitose svetainėse, turite sukurti "Google" įspėjimus naudodami tikslų straipsnių pavadinimų atitiktį įdėti jį į kabutes.

Gaukite kreditą už pašalintą pranešimą:

Jei sukūrėte "WordPress" svetainę, turėtumėte pabandyti naudoti "RSS" apatinį įskiepį. Tai leidžia vartotojams įdėti pasirinktinius jūsų teksto elementus RSS kanalų turinio apačioje arba viršuje. Jei neturite "WordPress" svetainės, turėtumėte tiesiog apibūdinti trumpą apibūdinimą ar pastabą savo turinio apačioje arba viršuje, kad jis sudarytas iš panašios informacijos ir turėtų būti tinkamai nurodytas.

Kaip sustabdyti turinį išbrinkinti?

Jei nenorite, kad kas nors pavogtų ar nukopijuotų jūsų žiniatinklio turinį, turite imtis kelių priemonių. Visų pirma turėtumėte susisiekti su svetainės administratoriumi ir paprašyti jo / jos pašalinti puslapius, kuriuose kopijuojamas jūsų žiniatinklio turinys. Galite įtikinti jį iš karto pašalinti tuos daiktus.

Jei nėra būdų susisiekti su administratoriumi, turėtumėte atlikti "Whois Lookup", kad sužinotumėte, kam priklauso ši svetainė ar domeno vardas. Jei jis nebuvo įregistruotas privačiai, lengvai galite rasti administratoriaus el. Pašto adresą. Arba galite susisiekti su "GoDaddy" arba "HostGator" ir atkreipti jų dėmesį į tai, kad nagrinėjama svetainė ar domeno vardas nuolat vagia jūsų žiniatinklio turinį ir turėtų būti arba iš karto pašalintas, arba sustabdytas.

Paskutinis, bet ne mažiau, galite apsilankyti DMCA. Kad pašalintumėte savo autorių teisių saugomus vaizdus, ​​vaizdo įrašus, tinklaraščio įrašus ir turinį, turite naudoti savo pašalinimo paslaugą. Yra keletas "WordPress" papildinių su DMCA apsaugotais ženkliukais, kuriuos galite įdiegti į savo svetainę, kad įspėtų galimus įsilaužėlių ir vagių Source .

December 22, 2017