Back to Question Center
0

Ar galite man padėti surasti aukštą PR atgalinį ryšį?

1 answers:

Aš suprantu, kad visai nėra lengva rasti tinkamą ir saugią vietą, kurioje siūlomos aukštos kokybės PR atgalinės nuorodos. Be abejo, beveik neįmanoma sukurti pakankamai atgalinių nuorodų su dideliu domeno valdymu, PageRank ir puslapio autorizacijos balais - visiškai natūraliu būdu, be jokių mokamų sandorių. Idealiu atveju naudokite tik teisėtus šaltinius, kad gautumėte kokybiškas atgalines nuorodas, nukreipiančias į jūsų svetainės ar tinklaraščio tinklalapius. Ir aš turiu krūva vietų, kad galėtumėte rasti aukštos PR atgalinės pusės pardavimui - tikimės, kad su mažiausiu pavojumi galėsite nusileisti "Google".

Tinkamos vietos, kuriose parduodamos didelės PR nuorodos

Nereikia nenuosekliai duoti jums tokio nuobodingo priminimo - bet koks veiksmas, susijęs su mokamos SEO nuorodos visada būti tikrai rizikinga veikla. Štai kodėl aš norėčiau parodyti jums keletą naudojamų įrodymų ir daugiau ar mažiau saugių vietų. Jei esate pakankamai drąsus (ar neatsargus - kas žino?), Čia galite kurti savo SEO optimizavimą - bent jau nedelsdami iškvieskite raudoną vėliavą "Google".

  • Nuorodų valdymas - šis šaltinis gali būti rekomenduojamas kaip geriausias būdas pirmasis bandymas įsigyti atlygintinų atgalinį natūralios kokybės atgalinį ryšį, kad galėtumėte padidinti savo SEO mastu. Čia galite rasti daug įvairių nuorodų su DA, PA ir PageRank balais. Atsižvelkite į tai, kad atsižvelgiant į tai, kad jūsų biudžetas yra pernelyg griežtas, ši galimybė būtų geriausias pasirinkimas - siūlant tikriausiai pigiausias kainų etiketes tarp likusių naudotų įrodymų, susijusių su didelės apimties PR grįžtamuoju ryšiu.

  • "Black Hat Links" - tai antrasis geriausias būdas nusipirkti pora atliktų atgalinių nuorodų arba net didelė rinkinys, kaina. Tačiau aš rekomenduoju apsvarstyti šį mokamos nuorodos pastato šaltinį tik tuo atveju, jei esate pasirengęs iš karto įsigyti ne mažiau kaip 50-60 nuorodų. Ir labai ypatinga šios vietos ypatybė yra ta, kad beveik kiekviena atgaline nuoroda, kurią galite įsigyti, ateina su atributu DoFollow.
  • "Fiverr" - nepaisant to, kad ši svetainė yra gerai žinoma tarp skaitmeninės rinkodaros ir rinkodaros bendruomenių, vis tiek gali tapti labai geru pasirinkimu tiems, kurie nori parduoti aukštąsias PR. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad "Fiverr" padės jums išmatuojamą SEO pažangą tik tada, kai ji bus naudojama atsargiai. Turiu galvoje, kad joje yra per daug įvairių automatinių įrankių, todėl niekada neturėtumėte skubėti gauti kuo daugiau nuorodų. Atminkite, kad pernelyg spartus ryšių kūrimo pelnas visuomet bus "Google" akivaizdus įtartinas.
  • Atgalinės nuorodos - tai paskutinis variantas, kurį siūlau rekomenduoti pirkti kokybės Atgalines nuorodas SEO. Tarp jo stipriausių pusių yra metinė garantija, kurią gauna kiekviena atgalinė "Backlinks" centre. Atrodo, kad šie ištekliai labiau linkę į kokybę, o ne už prieinamą kainą. Tačiau bendros kainos žymos ten gali pasirodyti šiek tiek didelis Source .
December 22, 2017