Back to Question Center
0

Kaip vienu metu sukurti daugybę Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Šiuo metu visi žino, kad atgalinės nuorodos nėra sukurtos vienodai. Nuoroda "pastatas" buvo paprastas paieškos optimizavimo būdas, kol "Google" sukūrė "Penguin" atnaujinimą. Šiandien, jei parašėte daug straipsnių ir pateikiate juos įvairiose straipsnių pateikimo svetainėse, tai nesuteiks jums jokių rezultatų arba paskatins paieškos sistemos nuobaudas. Ir, prisiminti, niekas nežino, ko "Google" atliks toliau. Kiekvieną kartą, kai bandote ieškoti paieškos algoritmo, turite būti pasiruošę taikyti sankcijas.

Tačiau tai nėra priežastis nustoti daryti kažką, kad gautų nuorodą. Vietoj to turite sužinoti, kaip tinkamai kurti aukštos kokybės įeinančias nuorodas.

Nemanau, kad kas nors, kas teigia, kad nuoroda pastatas yra miręs. Atgalinės nuorodos išlieka pagrindinis reitingavimo veiksnys. Tačiau rezultatas gali būti gautas tik iš ekologiškų ir vienodai gautų nuorodų.

Šis pranešimas skirtas dalintis su jumis keletu naudingų patarimų, kaip sukurti nuorodas keičiamo dydžio.

Kaip sukurti sveiką nuorodą pastato pamatą?

Įsivaizduokime, kad sukūrėte naują turinio dalį ir norite jį reklamuoti "Google" paieškos rezultatų puslapyje. Kadangi jūs žinote, kad pagerėjo aukštas PR rezultatas, gautas iš kokybės svetainių nuorodų, ar ne prasminga sugrupuoti įeinančias nuorodas kuo greičiau? Per trumpą laiką neįmanoma sukurti daug įėjimo nuorodų į naują turinio dalį. Tokia veikla atrodys įtartina "Google". Geresnis sprendimas yra padėti "Google" surasti ir indeksuoti jūsų turinį. Tai užtruks šiek tiek laiko, tačiau turėsite daugiau vertės jūsų svetainei. Kai jūsų turinys bus indeksuotas, galite gauti natūralios nuorodos sulčių ir pagerinti savo reitingą.

Kaip padėti "Google" surasti ir indeksuoti jūsų turinį?

Norėdami pagreitinti turinio indeksavimo procesą, galite naudoti "Alexa" įrankį. Interneto naršyklės nuolat analizuoja šią svetainę. Įvesdami domeno URL į Alexa įrankį, jis automatiškai pridės naują, optimizuotą puslapį į duomenų bazę. Kai paieškos robotai vėl sugrupuos jūsų svetainę, "Google" taip pat analizuos jūsų originalų turinį.

Kitas efektyvus būdas pritraukti "Google" robotus į jūsų turinį - sukurti duomenų pagrindu veikiančią infografiją. Tai gali jums padėti, nes socialinė žiniasklaida padeda greičiau indeksuoti ir matyti. Štai kodėl, jei jūsų naujasis turinys populiarėja socialinės žiniasklaidos platformose, tai suteikia "Google" signalą, kad vartotojai vertintų jūsų turinio kokybę ir nuorodas. Tai reiškia, kad tuo metu, kai pradėsite kurti išorinius ryšius aplink šį kokybišką turinio dalį, bet kuri svetainės nuoroda tampa ekologine.

Tačiau turėtumėte įsitikinti, kad bendrinate svarbius ir naudingus skaitytojų turinį, nes kiekvienas naujas straipsnis, įrašas ar nuoroda turėtų suteikti papildomos naudos potencialiems klientams.

Paprastai, tradicinis, pasenęs nuorodų pastatas nerūpi galutiniam vartotojui. Tačiau norint gauti kokybiškų nuorodų sulčių ir atrodyti natūraliai paieškos sistemų akimis, reikia sutelkti dėmesį į tai, ko nori jūsų tikslinė auditorija. Jūsų skaitytojai neturėtų apgailestauti, kad jie vadovaujasi siūloma nuoroda Source .

December 22, 2017