Back to Question Center
0

Kokie būdai sukurti aukštą PR grįžtamojo ryšio svetainių sąrašą?

1 answers:

Visoms įmonėms, įsteigtoms internete, reikia stiprios rinkodaros strategijos, kad rodytų pirmąjį ar antrąjį paieškos rezultatų puslapį. Kiekviena paieškos optimizavimo strategija reikalauja įvairių Atgalinės nuorodos. Atsižvelgiant į paskutinius "Google" naujinius, šios Atgalinės nuorodos turi būti aukštos kokybės ir gauti iš geriausių PR svetainių. Bet kokios kitos Atgalinės yra laikomos žemos kokybės ir šlamšto. Štai kodėl kiekvienas žiniatinklio valdytojas turi būti labai atsargus dėl Atgalinės nuorodos kokybės, kurią jis sukuria gaunamų nuorodų kokybę, nustatyti, kur jūsų svetainė reitinguos konkrečių raktažodžių frazes paieškos sistemose.

Taigi klausimas yra, kaip sukurti didelę PR atgalinio ryšio svetainių sąrašą, nepraleisdami daug pinigų ir pastangų?

Kai kalbama apie svetainių optimizavimą paieškos sistemose, 4 V taisyklė veikia geriausiai:

  • Tomas

Nuorodų, nurodančių į jūsų interneto šaltinį, skaičius. Tai vis dar yra svarbus reitingavimo veiksnys. Tačiau turėtumėte prisiminti, kad daugybei atgalinių nuorodų iš šlamšto svetainių jis nepadės jums pelno.

  • Veislė

Įvairių šaltinių, kuriuos naudojate nuorodoms statyti. Kuo daugiau, tuo geriau, nes "Google" parodo, kiek svetainių pritraukia jūsų domeną kaip patikimą reputaciją ir vertes nuorodas.

  • Greitis

Greitis, kurį gausite nuorodas į jūsų svetainę. "Google" gali rasti tai įtartina, jei jūs sukursite daugybę Atgalinės per naktį. Vietoj to turėtumėte reguliariai kurti kokybės įvairias nuorodas.

  • Verbiage

Nuorodos į jūsų svetainę tvirtinimo tekstas. Šis tekstas turi būti gerai suplanuotas, įstrigęs ir apimantis vieną iš tikslinių paieškos terminų.

Aukštų PR svetainių sąrašas pastato kokybės Atgalinės nuorodos

Šios svetainės yra puikus atskaitos taškas bet kokiai atgalinės reklamos kampanijai:

  • "Facebook"

Tai yra didelė "PageRank" socialinė platforma, kuri teikia svetainių savininkams daugybę verslo skatinimo galimybių. Vienas iš šios platformos pralaužimų yra tai, kad jie turi "ne sekti" nuorodų kūrimo politiką. Tai reiškia, kad gauti "Backlink" iš "Facebook" nebus perduoti jokių nuorodų sulčių į jūsų domeną. Tačiau iš šio šaltinio sukurtos atgalinės nuorodos "Google" gali padaryti jūsų nuorodos profilį labiau patikimą ir autoritetingą.

  • "YouTube"

Tai "PR9" svetainė, kurią valdo "Google". Tai suteikia žiniatinklio valdytojams tiek "dofollow", tiek "nofollow" Atgalinės nuorodos. Galite sukurti "dofollow" Atgalinės nuorodos į savo verslo profilį arba vaizdo įrašo aprašymą. Visi kiti ryšiai bus nefollow. Geros naujienos yra tai, kad galite savo "YouTube" kanalą paversti vienu PR5 į PR6 atgalinę nuorodą. Tai gali teigiamai paveikti jūsų reitingą.

  • "Google+"

"Google+" yra "PR8" interneto šaltinis. Tai "Google" atsakymas į "Facebook". Čia galite sukurti bent vieną domeno grįžtamąją nuorodą į savo svetainę. Tai puiki galimybė pagerinti jūsų reitingą, nes "Google" naudoja šią platformą kaip savo algoritmo dalį. Štai kodėl svarbu kurti "Google+" puslapį, kuriame yra profilio tekstas su tiksliniu paieškos terminu "Profilis" / "Apie" srityje Source .

December 22, 2017