Back to Question Center
0

Semalt: Web Scrapers. Lengviausias būdas naudotis "Web Scraping" programine įranga

1 answers:

Web scraper yra programa ar programinė įranga, sukurta duomenų ištraukimui iš daugybės svetaines. Kadangi interneto duomenų ištraukimas tapo įprasta praktika tarp įmonių, kai kuriose svetainėse siūlomos nemokamos interneto šaukštelių, o kitos teikia jas kaip paslaugas, kurias turėtumėte mokėti už. Vienas iš labiausiai patikimų žiniatinklio grandymo įrankių - Web Scraper.

Naudodami interneto grandiklį galite sukurti savo įmonių el. Pašto adresų duomenų bazę arba sukurti savo produktus arba el. Parduotuvių katalogą. Viena iš geriausių šio įrankio privalumų yra tai, kad įmonės kontaktus galima atsisiųsti anonimiškai iš daugybės tinklalapių stebina greičiu ir labai tiksliai! Be to, nuskaitytas turinys gali būti išsaugotas įvairiais formatais ir skirtingomis vietomis, kad būtų galima jį naudoti bet kuriuo metu. Štai keletas puikių programinės įrangos savybių.

Web Scraper savybės

14 dienų nemokamas bandomasis

Web Scraper yra 14 dienų nemokamas bandomasis. Tai reiškia, kad galite nemokamai išbandyti programinę įrangą dvi savaites. Po to, jei jums tai patinka, galite jį nusipirkti.

Tai nereikalauja programavimo žinių

Web Scraper nereikia žinoti jokios programavimo kalbos ar scenarijų. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra keletas paspaudimų pelės ir pasirinkite reikalingus duomenis ekstrahavimo.

Jis gali vienu metu tvarkyti kelis naršykles

Web Scraper vienu metu gali užfiksuoti duomenis iš kelių tinklalapių, ir tuo pačiu metu jis gali dirbti keliose naršyklėse. Tai taupo laiką ir energiją.

Gebėjimas išgauti duomenis iš saugių tinklalapių

Ši interneto apkarpymo priemonė gali išgauti duomenis per proxy serverius, kad būtų galima atsisiųsti ir nuskaityti duomenis iš labai saugių svetainių su proxy serverių naudojimas. Ši funkcija naudinga įmonėms, kurios išvalo duomenis iš saugių svetainių, tokių kaip "LinkedIn" ir "Facebook".

Jis gali paversti sugadintus duomenis keliais formatais

Jis eksportuoja duomenis į skirtingus formatus. Jis gali eksportuoti nuskaitytus duomenis į TXT, XML ir CSV formatus, priklausomai nuo vartotojo instrukcijos. Iš tiesų, ji gali paversti tuos pačius duomenis į tris skirtingus formatus.

Ji siūlo vartotojui patogią sąsają

Šis įrankis siūlo lengvai suprantamą ir patogią sąsają, todėl jums nereikia jokių techninių žinių naudoti tai. Jums taip pat nereikia pamokymų ar vaizdo demonstravimo, kad galėtumėte jį naudoti.

Konkurencinga kaina

Dėl puikių savybių, manote, kad tai kainuoja laimę. Tačiau jis yra priimtinos kainos.

Galima dviejose versijose

Yra dvi Web Scraper versijos. Pirmoji versija leidžia palyginti konkurentų pasiūlymus ir produktus. Antroji versija skirta kontaktų ištraukimui. Galite pasirinkti versiją, kuri tinka jūsų verslui. Tačiau neįprasta, kad vienas verslas įsigytų abi versijas. Taip pat galite padaryti tą patį, kad gautumėte geresnių rezultatų.

Apibendrinant, kadangi jūs neturite nieko prarasti, kodėl negalima išbandyti 14 dienų bandomosios versijos. Galite įsigyti jį po bandomojo laikotarpio Source .

December 22, 2017