Back to Question Center
0

Ką turėčiau žinoti apie svetainės grįžtamojo ryšio profilį, kad padidintumėte savo SEO?

1 answers:

Prieš viską, pradėkime nuo pagrindų. Yra tik trys pagrindiniai nuorodų tipai: jūsų svetainės grįžtamojo ryšio profilis turėtų būti įdomus, kai kalbama apie jūsų bendrą SEO pažangą didinant mastą. Todėl iš pat pradžių turėtumėte suprasti, kokius nuorodų tipus galite įtraukti į savo svetainės nuorodų profilį - kai kurie iš jų yra skirti SEO tikslui, tačiau likusieji neturi tokio išmatuojamo poveikio jūsų srautui ir geresniam poveikiui ieškant internete, bent tiesiogiai.

Kiekviena svetainė turi grįžtamojo ryšio profilį, pastatyta su:

  • Vidinės nuorodos - jungia skirtingus puslapius ir skyrius vienoje svetainėje ar tinklaraštyje. Viena vertus, vidiniai saitai reikalingi geram svetainės architektūros logikui, kuris bus naudingas ne tik geresniam naudotojų naršymui, bet ir bus palankus greičiau ir kokybiškiau indeksuojant paieškos robotais.Tačiau kita vertus, tvirtas patį įkūrimo principas yra iš dalies nepriklausomas turtas, galintis duoti teigiamą reitingą, kurį verta parodyti platesnei aktyvių ieškotojų auditorijai. Pastaba: vidinės nuorodos, rastos kiekvienoje svetainės grįžtamojo ryšio profilyje, iš tikrųjų neturi išmatuojamo poveikio interneto srautui ir apskritai SEO. Tai tik žaidimo taisyklė - ir po šių taisyklių gali būti apdovanotas, bent kartą iš karto, ar ne?
  • Išorinės nuorodos - apskritai, šios nuorodos tipas naudojamas tiksliai SEO tikslais. Būdamas vienu iš labiausiai nepatogių reitingavimo veiksnių pagrindinių paieškos sistemų, tokių kaip "Google", "Yahoo" ir "Bing" akyse, išoriniai ryšiai prijungia jūsų svetainės ar internetinio dienoraščio skaitytojus su likusiu internetiniu pasauliu internete.Čia pateikiamas ryškiausių nuorodų metrikos rinkinys (pvz., "PageRank", "Domenų valdymas", "Vartotojo patikimumas", "Puslapio valdymas" ir tt. ). Todėl kiekvienas svetainės grįžtamojo ryšio profilis pageidauja, kad visi jie būtų kuo didesni, nes jie gali sukurti didelį įspūdį paieškos sistemoms, kad tokia svetainė ar internetinis dienoraštis yra verta rodyti aukščiau išvardytų šaltinių.


Kokybės nuorodos gali dominuoti pasaulyje

Rimtai, jūsų tinklaraščio ar svetainės grįžtamojo ryšio profilis iš tikrųjų netgi svarbesnis nei galite galvoti. Turiu omenyje, kad aukštos kokybės ryšys su geru "PageRank" ir "Domain Authority" taškų skaičiumi reiškia, kad jūs esate ne tik patikima ir patikima institucija internete, bet ir savo puslapio turinys yra toks unikalus ir teikia tiek daug vertės - kad kiti žmonės visoje internetas negali padėti, bet perkelia ir nukreipia išmatuojamą savo paties srauto dalį tiesiogiai į savo svetainę ar tinklaraščio puslapius.

Geros atgalinės nuorodos SEO

1. Tikrasis pobūdis - tai reiškia, kad kiekviena jūsų profilyje esanti nuoroda buvo pastatyta saugiai ir ekologiškai, nedalyvaujant jokiose sumokėtose, sudėtingose ​​arba aiškiai reliacinėse sąsajos formavimo schemose.

2. Grynas tinkamumas - tai jų gebėjimas suderinti pagrindinę temą ar diskusiją, kad būtų galima pasiekti tik tikslingą ekologišką interneto srautą abiem sandorio šalims.

3. Institucija ir pasitikėjimas - savaime suprantama charakteristika, nes kiekviena operacinė atmaina, sugebanti perkelti dalį šio paslaptingo "nuorodų sulčių", taip pat turi būti galinga.e. , tai turėtų būti iš tinkamai žinomų vietų, kurios puikiai tinka gyvų naudotojų poreikiams Source .

December 22, 2017