Back to Question Center
0

Kokios aukštos PR svetainės gali padėti jums sukurti Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Nepaisant nuolatinių paieškos algoritmų pakeitimų, tinklalapių reitingams būtinos nuorodos. Vis dar svarbu sukurti atvirkštines nuorodas didelėse PR svetainėse, kad padidintumėte svetainės reitingą ir sustiprintumėte savo buvimą internete. Dabar "Google" reitingavimo algoritmas yra gana paprastas - kuo aukštesnis kokybės Atgalinės nuorodos nukreipia į jūsų svetainę, tuo labiau tinkamas jūsų tinklalapis.

Tačiau jums reikia atgalinių nuorodų ne tik siekiant pagerinti svetainės paieškos optimizavimą. Jie padeda didinti jūsų prekės ženklo žinomumą ir padidinti natūralų srautą iš labai tinkamų svetainių.

Norėdami turėti gerą nuorodų profilį, jums reikia ne tik smarkiai dirbti, norint sukurti naujas atvykstamasis nuorodas į jūsų svetainę, bet taip pat stebėti nuorodas, kurias retai naudojate norėdami rasti ir pašalinti tas nuorodas, kurios gali pakenkti jūsų verslui.

Šiame straipsnyje mes aptarsime, kaip surasti aukštos PR svetaines, kad būtų galima kurti dublikatus. Be to, mes apsvarstysime, kaip sukurti laimingą nuorodos profilį ir pašalinti žalingas atvykstamasis nuorodas iš jo.

Kaip gauti naudingus didelius PR atgalinius saitus jūsų svetainei?

Jūs turite pradėti žiūrėdami į savo konkurentų srauto šaltinius. Viskas, ko jums reikia mažinant generuojamų nuorodų apatinę eilutę, yra ieškoti žiniatinklyje taikomų raktinių žodžių ir stebėti, kurios svetainės yra aukščiausias.

Norėdami patikrinti aukščiausio rango svetaines konkrečiam rinkos nišą konkurentui, galite naudoti Semalt Web Analyzer arba panašią žiniatinklio priemonę. Kai radote internetinį šaltinį aukščiausiomis nuorodomis įeinantys nuorodos, turite pabandyti pakartoti šias nuorodas ir gauti vertingą srautą į jūsų svetainę.

Paprastai geros atgalinės nuorodos yra iš kokybės ir patikrintų produktų ar paslaugų. Štai kodėl taip pat turėtumėte reklamuoti savo verslą socialinėje žiniasklaidoje ir padidinti ištikimybę savo prekės ženklų naudotojams. Naudodami specialią automatizuotą programinę įrangą, galite patikrinti savo prekės ženklo paminėjimą socialinėje žiniasklaidoje ir pakeisti šias pastabas naudodami atgalinius saitus.

Apskritai, grįžtamieji ryšiai yra tinklalapio galios ir reputacijos rodikliai. Štai kodėl, jei pateikiate savo potencialiems klientams kokybiškus produktus ir paslaugas bei naudingą turinį, žmonės kalbės apie jus ir nukreipia į jūsų svetainę. Kaip rezultatas, jūs gausite daug organinių nuorodų sulčių ir teigiamą prekės ženklo suvokimą.

Kaip valdyti savo svetainės internetinę reputaciją?

Jei norite turėti nuolatinį srautą ir generuoti potencialius klientus, turite valdyti savo internetinę prekės ženklo reputaciją. Jei turite keletą neigiamų atsiliepimų apie savo verslą žiniatinklyje, savo laiką ir pastangas nustatydami kliento problemą, o ne bandydami pašalinti šį neigiamą atsakymą. Turite atsakyti į visus neigiamus atsiliepimus ir sužinoti, kas nutiko. Jei problema buvo jūsų pusėje, ją reikia tobulinti ir suteikti klientui didelę nuolaidą ar kompensaciją.

Paprastai nepatenkinti klientai po to pakeičia savo nuomonę ir peržiūri savo atsiliepimus, dalijasi tuo, ką padarėte, ir paversite blogą padėtį geresne.

Būtent todėl reikia stengtis patenkinti klientus, o ne kurti nuorodas. Kuo daugiau lojalių turite savo prekės ženklo naudotojams, tuo daugiau aukštos kokybės Atgalinės nuorodos galite gauti Source .

December 22, 2017