Back to Question Center
0

Kaip gauti kokybės Atgalinės nuorodos į savo svetainę su strategijomis, kurios veikia?

1 answers:

Visi svetainių savininkai, norintys pagerinti savo reitingą, ieško būdų, kaip gauti savo svetainių Atgalinės nuorodos. Įeinančios nuorodos yra svarbūs jūsų svetainės reitingai ir balsai už jūsų prekės ženklo valdymą. Ryšio kūrimas - tai naujų atvykstamojo ryšio nuorodų kūrimas iš kitų su nišomis susijusių svetainių, siekiant padidinti prekės ženklo autorių teises ir pritraukti daugiau lankytojų į susijusį šaltinį. Sąsajos kūrimo procedūra susijusi su puslapių optimizavimu ir turėtų būti atliekama po svetainės struktūros ir naudojimosi patobulinimų, kokybiško turinio kūrimo ir patogaus dizaino kūrimo. Kai atliekamos visos puslapio optimizavimo procedūros, laikas parodyti jūsų svetainę platesnei auditorijai. Nuoroda pastatas yra labai panašus į žodį, kuris derinamas su atvykstamojo rinkodaros strategija.

Negalima sukurti visų Atgalinės nuorodos. Be to, todėl jūs turite žinoti keletą bendrų atgalinių nuorodų kokybės veiksnių, kurie apima:

  • Įeinantys nuorodos yra galingi, kai jie yra iš pramonės susijusių interneto šaltinių.
  • Jūsų inkaro tekstas turėtų atrodyti natūralus ir būti susijęs su turinio tema ir jūsų tiksliniu raktažodžiu.
  • Tekstas aplink jūsų atgalinę nuorodą turėtų būti maksimaliai aktualus ir naudingas. Vartotojai neturėtų pritraukti jo kaip reklamos.
  • Išvažiuojamųjų nuorodų skaičius puslapyje, susietas su jūsų.
  • Susiejimo puslapio institucija ir reputacija.
  • Susiejimo svetainės PageRank.

Be to, kartu su nuorodomis į jūsų svetainę turite atsižvelgti į šiuos veiksnius:

  • Įvairovė

Jūsų Atgalinės nuorodos turėtų būti kuriamos keliuose domenuose, kad "Google" parodytų, jog jūsų turinį vertina skirtingų žmonių skaičius. Be to, sukuriant nuorodas įvairiose srityse, jūs pagerinsite savo nuorodų profilį ir padidinsite ekologiškumą.

Be abejo, daugelio žiniatinklio valdytojų pagrindinis nuorodų kūrimo tikslas yra gauti dublikatus, nes jie perduoda susieti sultis su susietais šaltiniais. Tačiau norint sukurti sveiką ir natūralų atgalinio ryšio profilį, jums reikia sukurti tiek "dofollow", tiek nefollow išorinius saitus.

  • Inkaro tekstai

Turėsite sukurti skirtingus inkarų tekstus kiekvienai atvykstamoji nuoroda. Be to, jūsų inkaro tekstai turėtų atrodyti ne tokie patys kaip jūsų prekės ženklas arba tikslinis raktinis žodis. Turėkite omenyje, kad tie patys inkaro tekstai tikriausiai pakenks jūsų reputacijai ir sukels "Google" nuobaudas.

Prieš "2012" didelį "Google" atnaujinimą, visi žiniatinklio valdytojai akcentavo gaunamų nuorodų skaičių, o ne jų kokybę. Tačiau, kai "Google Penguin" atnaujinimas prasidėjo, visos senosios "black hat" SEO nuorodų kūrimo strategijos tapo neveiksmingos.

Taigi, aptarkime, kaip jūsų svetainėje grąžinti grįžtamąją nuorodą natūraliu būdu:

  • Redakcijos nuorodos

Jūs gali gauti redakcines nuorodas, tiesiog susisiekdamas su nišomis susijusiomis didelėmis PR svetainėmis ir aptarti su jais jūsų nuorodą pastato perspektyvas. Tačiau jūs turite būti pasiruošę, kad galėtumėte pasiekti daugelio svetainių savininkų, todėl juos ignoruosite arba gausite neigiamą atsakymą. Galite patikrinti svetainių, kuriose yra niša, autoritetą naudodami "Semalt Web Analyzer" arba "Majestic" Source .

December 22, 2017