Back to Question Center
0

Kaip PR6 Atgalinės nuorodos gali paveikti jūsų svetainės SEO?

1 answers:

Visi žino, kad geriausi šaltinių kūrimo kokybės atvykstamieji nuorodos yra aukštos "PageRank" domenai. Jie padeda tobulinti paieškos variklį ir perkelti savo poziciją paieškos rezultatų puslapyje.

Prieš pradėdami kurti grįžtamojo ryšio profilį, turite ieškoti ir išnagrinėti apie PR6, PR7 ir kitas paieškos svetaines. PageRank yra svarbus reitingavimo veiksnys, rodantis svetainės valdymą. Tai padeda įvertinti tinklalapio svarbą, skaičiuojant nuorodų skaičių ir kokybę. Kitaip tariant, tai yra sudėtinga klasifikavimo sistema, kurią "Google" priėmė svetainių reitingavimas žiniatinklyje. Minimalus PageRank yra nulis, o maksimalus - dešimt. Mūsų dienomis PageRank nėra vienintelis svetainės sėkmės vertinimas. Tai neužtikrina aukštesnio paieškos reitingo nei srauto padidėjimo.

Vis dėlto, norint gauti nuorodų iš aukštų PR svetainių, vis dar svarbu sustiprinti jūsų nuorodų pastato profilį. "Google" apdovanojo tik gerbiamus ir ilgai egzistuojančius interneto šaltinius su dideliu "PageRank". Štai kodėl sukuriant atgalines nuorodas, "Google" pasakys apie turinio vertę. Jei jūsų nuorodų profilis susideda iš PR6-PR10 Atgalinės, jūs rinksite "Google TOP".

PR6 grąžinimo būdai

  • Pasinaudokite savo konkurentų atgalinėmis nuorodomis

Ne tik vienas jūsų nišą turintis žiniatinklio valdytojas, norintis sukurti gerą nuorodų profilį. Dauguma TOP interneto šaltinių savo nišoje turi tvirtą ryšių kūrimo kampanijas ir nuolat ieškote naujų nuorodų kūrimo galimybių. Tikėkite ar ne, jūs galite pasinaudoti savo konkurentų atgalinėmis nuorodomis. Jie padarė visą nuorodą pastato darbus jums. Taigi, viskas, ko jums reikia, yra vis dar konkurentų atgalinės nuorodos su RLR sistema.

Turite atlikti konkurencingus tyrimus ir sužinoti, kaip jūsų pagrindiniai konkurentai kuria nuorodas. Ir pagaliau jūs turite pakartoti arba tik skolintis savo taktiką. Galite susisiekti su šaltiniais, kuriuose jūsų konkurentai sukūrė savo nuorodas ir klausia apie jūsų domeno nuorodų kūrimo galimybes.

  • Dangoraižio požiūris

Jūs tikriausiai girdėjote apie šį efektyvią nuorodą statybos technika pristatė puikų SEO specialistas Brian Dean. Tai paprasta, tačiau žiniatinklio valdytojams suteiks puikių rezultatų.

Pirmiausia reikia atlikti rinkos nišą ir rasti populiarius ir labai susijusius straipsnius ar žinutes. Tada turėsite sukurti savo turinį, įkvėptą iš jūsų perskaitytų medžiagų. Tačiau jūs turite išvengti kopijavimo, nes jis bus prieš jus. Turėtumėte sukurti unikalų straipsnį, pagrįstą savo tyrimais. Tada turėsite įdėti nuorodą į seną straipsnio versiją, kad įsitikintumėte, jog naudotojai gali nukreipti į naują atnaujintą turinį.

  • Šaulys dangoraižio technika

Ši nuoroda statybos technika yra panaši į ankstesnę. Tačiau jis turi vieną didelį skirtumą. Tai geriausiai tinka tiems, kurie jau turi turinį, kurį reikia reklamuoti. Tokiu atveju jums reikia pasikliauti daugybe dangoraižių nuorodoms. Ši technika suteikia jums galimybę rasti daugybę kitų tinklalapių, pagrįstų ta pačia tema kaip ir tavo, taip pat turi daug nuorodų, nurodančių juos Source .

December 22, 2017