Back to Question Center
0

3 skirtingi Web-šveitimo būdai iš Semalt

1 answers:

Duomenų ištraukimo iš interneto svetainių svarba ir poreikis tapo vis labiau populiarėja laikui bėgant. Dažnai reikia išgauti duomenis iš pagrindinių ir pažangių tinklalapių. Kartais mes rankiniu būdu ekstrahuojame duomenis, o kartais mes turime naudoti įrankį, nes rankinis duomenų ištraukimas nesuteikia norimų ir tikslių rezultatų.

Nesvarbu, ar esate susirūpinę dėl savo įmonės ar prekės ženklo reputacijos, norite stebėti savo verslą besikreipiančius interneto vartotojus, turite atlikti tyrimus arba turėti pirštą tam tikros pramonės ar produkto impulsas, visada reikia nuskaityti duomenis ir paversti jį iš neorganizuotos formos į struktūrizuotą.

Čia turime eiti apsvarstyti 3 skirtingus būdus, kaip iš interneto gauti duomenis.

1. Sukurkite asmeninį skaitytuvą.

2. Naudokitės šveitimo įrankiais.

3. Naudokite iš anksto supakuotus duomenis.

1. Sukurkite savo skaitytuvą:

Pirmasis ir garsiausias būdas išspręsti duomenų ištraukimą yra sukurti savo skaitytuvą. Tam turėsite išmokti kai kurias programavimo kalbas ir tvirtai laikytis techninių užduočių. Jums taip pat reikės tam tikro keičiamo svorio ir judrumo serverio, kuriame būtų saugomi ir prieinami duomenys arba žiniatinklio turinys. Vienas iš pagrindinių šio metodo privalumų yra tai, kad robotai bus pritaikyti pagal jūsų reikalavimus, todėl galėsite visiškai kontroliuoti duomenų ištraukimo procesą.Tai reiškia, kad gausite tai, ko iš tikrųjų norėsite, ir galėsite išvalyti duomenis iš daugybės tinklalapių, kiek norite, nesijaudink dėl biudžeto.

2. Naudokite "Data Extractors" arba "Scraping Tools":

Jei esate profesionalus tinklaraštininkis, programuotojas ar žiniatinklio valdytojas, galbūt neturite laiko kurti nuskaitymo programą. Esant tokioms aplinkybėms, turėtumėte naudoti jau esamus duomenų ištraukimo įrenginius arba išvalyti įrankius. Importuoti. "io", "Diffbot", "Mozenda" ir "Kapow" yra vieni iš geriausių interneto duomenų ištrinimo įrankių internete. Jie pateikiami tiek nemokamomis, tiek mokamomis versijomis, todėl jūs galite greitai nuskaityti duomenis iš mėgstamiausių svetainių. Pagrindinis įrankių panaudojimo privalumas yra tai, kad jie ne tik išgaus jūsų duomenis, bet ir tvarkys ir struktūruos priklausomai nuo jūsų poreikių ir lūkesčių. Jums nereikės daug laiko įdiegti šias programas, o jūs visada gausite tikslius ir patikimus rezultatus. Be to, interneto šveitimo įrankiai yra geri, kai mes susiduriame su ribotu išteklių kiekiu ir norime stebėti duomenų kokybę viso nuskaitymo proceso metu. Tai tinka tiek studentams, tiek mokslininkams, ir šios priemonės padės tinkamai atlikti internetinius tyrimus.

3. Iš anksto supakuoti duomenys iš "Webhose". io Platforma:

"Webhose". io platforma suteikia mums galimybę gauti gerai išgautus ir naudingus duomenis. Naudodamiesi "Data-as-a-service" (DaaS) sprendimu, jums nereikia sukonfigūruoti ar išlaikyti interneto šveitimo programų ir lengvai nuskaityti iš anksto nuskaitytus ir struktūruotus duomenis. Viskas, ką turime padaryti, yra filtruoti duomenis naudojant API, kad gautume reikiamą ir tikslią informaciją. Nuo praėjusių metų taip pat galime pasiekti istorinius žiniatinklio duomenis taikydami šį metodą. Tai reiškia, kad jei kažkas būtų prarastas anksčiau, galėtume jį pasiekti "Webhose" aplanke "Pasiekti". io Source .

December 22, 2017