Back to Question Center
0

Kaip pagerinti "Amazon" SEO?

1 answers:

Remiantis statistiniais duomenimis, daugiau nei 55% vartotojų, kurie nori pirkti internetu, kreiptis į "Amazon" prekybos platformą, norėdami rasti tai, ko jiems reikia. Tai yra atspirties taškas pirkėjams mūsų dienomis. Pirmą kartą vartotojai tikrina šią platformą dėl akivaizdžių priežasčių, tokių kaip geroji šios svetainės reputacija, galimybė palyginti kainas ir rasti geriausią kainą internete, gebėjimą skaityti klientų atsiliepimus ir kt.Be to, vartotojai žino, kad esant neigiamai patirčiai šioje platformoje jie gaus visą kompensaciją. Visos šios savybės padaro "Amazon" naudingą tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Todėl, jei norėtumėte nukreipti didžiausią savo potencialių klientų skaičių, "Amazon" yra geriausia platforma šioms reikmėms. Kad galėtumėte kuo geriau iš savo įrašo šioje prekybos platformoje, turėsite įdiegti keletą paieškos variklių optimizavimo taktikų, kad pademonstruotumėte savo produktus ir verslą.

Šis straipsnis skirtas padėti jums tobulinti "Amazon" SEO ir padaryti jūsų produktus matomoje šioje didžiausioje internetinėje mažmeninės prekybos platformoje.

"Amazon" produktų reitingavimo principas

Yra keletas svarbių reitingavimo veiksnių, kurių reikia norint pagerinti savo Amazonės puslapį. SEO. Jei norite sukurti gerai optimizuotą produktų sąrašą, turite žinoti, kokiais aspektais jums reikia sutelkti dėmesį.

Pagal "Amazon A9" reitingavimo algoritmą potencialus klientas mato šiuos duomenis po paieškos užklausos:

  • paspaudimų tūris;
  • produktų kainų nustatymas;
  • tikslinius raktinius žodžius ir žymas;
  • produkto prieinamumas (šiuo metu yra arba yra sandėlyje);
  • pardavimo istorija;
  • klientų atsiliepimai.

Visi šie aspektai gali būti suskirstyti į veiklos veiksnius ir aktualumo veiksnius. Pirmoji elementų grupė parodo, kokius signalus "Amazon" naudoja, kad įvertintų produktus pagal tai, kiek pinigų jie sumokės. Svarbūs veiksniai - tai tinkamumas, kurį produktas turi po naudotojo paieškos.

Pirmiausia aptarime veiksniais pagrįstus reitingavimo veiksnius. Visų pirma tai yra perskaičiavimo kursas. Konversijos yra akivaizdūs "Amazon" reitingavimo veiksniai. Galite naudoti keletą veiksmingų taktikų Amazon parodyti, kad jūsų produktas yra potencialiai konvertuojamas. "Amazon" yra gana sudėtinga, kai reikia gauti aiškų konversijų vaizdą. Galite stebėti skirtingas metrikas, pvz., Vienetus ir seansus, tačiau nepakanka duomenų, kad galėtumėte kontroliuoti visą situaciją.

Konfigūrinius duomenis galite rasti apsilankę ataskaitoje, tada - verslo ataskaitose, išsamių puslapių pardavimo ir galiausiai srauto. Čia reikia patikrinti vieneto sesijos procentą arba, kitaip tariant, seansų skaičių.

Norėdami pagerinti savo "Amazon" reitingą, turėsite pakoreguoti savo pirkimo dėžutės procentą. Pvz., Jūsų vienetai, užsakyti per pirkimo dėžutę, signalizuos "Amazon", kad esate daugiau konvertuoję.

Jūs galite paveikti pagal našumą orientuotą reitingą, optimizuojant vaizdus ir pagerindami produktų kainas.


Dabar pažvelkime į Amazonės reitingavimo veiksnius, kurie yra pagrįsti tinkamumu. Reikšmingi veiksniai - tai paieškos užklausos ir informacijos, kuri pateikiama puslapyje, tinkamumas.

Kad jūsų puslapis labiau atitiktų naudotojo užklausą, turite optimizuoti produkto pavadinimo pavadinimą. Pavadinime ir aprašyme turite nurodyti pačius svarbiausius ir tikslinius raktinius žodžius, kad padėtumėte potencialiems klientams rasti jūsų produktus puslapyje.

Svarbiausi elementai, kuriuos turite įtraukti į savo pavadinimą, yra prekės ženklas, trumpas aprašymas (spalva, dydis, medžiaga, kiekis), produkto linija ir kuriam skirtas šis produktas (vaikai, suaugusieji ir tt Source . )

December 22, 2017