Back to Question Center
0

"Semalt" apžvalga: puikus ekrano šveitimo tarnyba

1 answers:

Web2DB yra galinga ir naudinga ekrano grandymo ir duomenų ištraukimo įrankis. Tai veikia kaip duomenų bazės kūrėjas ir leidžia mums lengvai perkelti informaciją įvairiose svetainėse. Tai interneto grandiklis renka nestruktūruotą informaciją iš svetainių ir HTML puslapių, tinkamai ją organizuoja ir struktūriškai. Jūs tiesiog turite pasakyti, ko norite ieškoti ir kaip norite formatuoti savo duomenis, o "Web2DB" atliks savo užduotį pagal instrukcijas. Duomenis galima išsaugoti MySQL, CSV, Access ir Excel formatuose. "Web2DB" turi daug funkcijų, kurios geriausiai tinka žiniatinklio valdytojams, įmonėms, verslininkams, programuotojams ir programuotojams. Toliau aptariamos kai kurios jos skiriamosios savybės.

1. Kaip projekto redaktorius:

Web2DB veikia kaip galingas ir nuostabus projekto redaktorius. Projektavimas web scrapping projektų nėra lengva, kol jūs neturite pakankamai programavimo įgūdžių. Tačiau su "Web2DB" nereikia būti profesionaliu programuotoju ar programuotoju, nes jūs galite atlikti savo užduotis be jo. Šis įrankis renka, redaguoja, perduoda ar išgauna jūsų duomenis. Be to, jis padeda kurti įvairius duomenų modelius, kurie puikiai veikia net ir pasikeitus puslapio išdėstymui. Visi jūsų redagavimo ir gavybos projektai atliekami tik keliais paspaudimais.

2. Lengvai užfiksuokite visą turinio struktūrą:

Galite sukonfigūruoti "Web2DB" atsisiųsti visą svetainę ar kai kuriuos jos puslapius. Tai lengvai užfiksuoja visą turinio struktūrą, suteikdama puikią formą. Jūs galite konfigūruoti keletą tinklalapių ar visą svetainę pagal savo reikalavimus, tačiau turinio kokybė nėra visiškai sutrikdyta. Šis įrankis tinka tokioms milžiniškoms svetainėms kaip "Amazon", "eBay", "PayPal" ir kiti. "Web2DB" turi įvairias papildomas funkcijas ir padeda mums optimizuoti žiniatinklio įbrėžimų našumą. Tai patikima ir išsami priemonė.

3. Pateikti žiniatinklio formas:

Naudodamiesi "Web2DB", galite be jokių problemų pateikti tinklalapių formas, ypač paieškos formas ir internetines užsakymo formas.Formos gali būti pateiktos pagal visas įvesties vertes, o išgauti duomenys gaunami CSV formate. Taip pat galite kurti raktiniais žodžiais pagrįstus duomenis naudodami šią programą ir pateikti savo svetainę paieškos sistemose, kad galėtumėte geriau indeksuoti ir nuskaityti.

4. Susitinkama su dinaminėmis svetainėmis:

Kitas išskirtinis "Web2DB" bruožas yra tas, kad jis gali būti susijęs su pagrindinėmis ir dinamiškomis svetainėmis. Dauguma primityvių išsiurbimo programų negali išgauti skaitymo turinio iš labai dinamiškų svetainių. Net profesionalūs žiniatinklio šaukšteliai turi problemų dėl duomenų rinkimo iš AJAX svetainių, tačiau "Web2DB" leidžia jums lengviau išgauti duomenis iš dinaminių svetainių. Turėtumėte nepamiršti, kad "AJAX" svetainių duomenys užtruks šiek tiek laiko.

5. Palaikykite įvairius formatus:

"Web2DB" gali eksportuoti išgautus duomenis į "Excel", "Oracle", "OleDB", "MySQL", "CSV", "XML" ir "Excel". Taip pat galite naudoti eksporto scenarijus pritaikyti duomenų eksportavimą, jei turite pagrindinių programavimo įgūdžių. "Web2DB" taip pat gali eksportuoti informaciją į "Excel 2003" ir "Excel 2007", taip pat galite visapusiškai įterpti vaizdus į savo duomenis. Šis įrankis taip pat suteikia apsaugą nuo šlamšto , užtikrinančio jūsų saugumą ir privatumą internete Source .

December 22, 2017