Back to Question Center
0

Kaip padidinti savo reitingą ir optimizuoti savo kainas naudojant "Amazon Rank Tracker"?

1 answers:

"Amazon" raktinių žodžių reitingų sekimas yra naudinga internetinė programinė įranga, skirta padėti žiniatinklio valdytojams konkuruoti šioje prekybos platformoje. Tai suteikia galimybę reklamuoti "Amazon" produktus daugybei kasdieninių pirkėjų ir padidinti pardavimų apimtis.

Šią priemonę turėtumėte naudoti reguliariai, kad pagerintumėte prekės ženklo buvimą "Amazon". Turėtumėte nuolat stebėti savo tikslinius raktinius žodžius, kad išlaikytumėte ir sustiprintumėte savo pozicijas. "Amazon" sekimo įrankis užtrunka visas problemas, automatizuodamas raktinių žodžių pozicijų stebėjimo procesą. Jums reikia daug laiko skirti rankiniam raktažodžių paieškai ir duomenų struktūrizavimui. Visi šie veiksmai bus atliekami automatiškai per trumpą laiką. "Amazon Tracker" patikrina savo reitingą kelis kartus per dieną, pateikdamas jums svarbiausią ir atnaujintą informaciją. Pvz., Jei žinote, kur yra jūsų reitingas, tuomet tu gali dirbti jų tobulinimo metu. Arba, jei jau turite aukščiausią poziciją "Amazon" SERP, galite dirbti pagal reitingą pagal kitą paieškos terminą, padidindami jūsų produktų rodymo paieškos rezultatuose galimybes.

Štai kodėl naudodamiesi "Amazon rankos" stebėjimo įrankiu, jūs visada būsite vienas žingsnis į priekį prieš savo konkurentus.

Kokie yra didžiausi "Amazon rank pointer" privalumai?

  • Jūs žinote dabartinius jūsų tikslinių raktažodžių reitingus

Jei norite sėkmingai atlikti "Amazon", turite žinoti, pozicija. Šie duomenys gali padėti jums pagerinti "Amazon" puslapio reitingą ir pritraukti daugiau potencialių klientų į jūsų prekės ženklą.

  • Jūs galite sekti pakeitimus reitinguose

Visi pakeitimai reitinguose rodo, kad kažkas įvyko su jūsų prekės ženklu. Tai gali būti arba sumažėjimas, arba padidėjęs jūsų "Amazon" reitingas, dėl kurio jūs turite reaguoti akimirksniu. "Amazon Rank Tracker" pateikia visus šiuos duomenis ir leidžia jums imtis tikslinių veiksmų, kad iškart pagerintų savo reitingą.

  • Tiksliniai nauji paieškos terminai

Šis įrankis leidžia jums pridėti savo naujus paieškos terminus į sistemą ir įvertinti jų potencialą nukreipti juos į "Amazon" sąrašą. "Amazon rank rankinis" parodys kiekvieno taikomo raktinio žodžio paieškos apimtis, suteiksiančią jums galimybę nustatyti, ar verta nukreipti, ar ne.Didelė paieškos raktažodžio apimtis gali reikšti ir didelį konkurencingumą, ir populiarumą tarp vartotojų. Paprastai yra pernelyg sudėtinga aukštą reitingą didelės apimties raktiniams žodžiams, todėl jums gali būti geriau atkreipti dėmesį į mažiau konkurencingus terminus, dėl kurių taip pat galite patekti į paieškos rezultatų puslapio viršų.

  • Konkurencijos analizė atliekama vienu paspaudimu

Šis įrankis leidžia "Amazon" prekybininkams stebėti konkurentų potencialius raktinius žodžius. Galite pridėti vieną iš raktinių žodžių, kuriuos konkurentai įvertina, palyginkite juos su ta pačia, kaip jūsų, ir pažiūrėkite, kaip jie reitinguojami. Jei tiksliai nežinote, kokius raktažodžius konkurentai naudoja, galite patikrinti jų produktų pavadinimą ir aprašymą Source .

December 22, 2017