Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos 5 patarimai, kaip ištrinti duomenis iš svetainės

1 answers:

Duomenys ne visada yra įskaitomi, tačiau jie yra internete. Dauguma informacijos yra prieinama skirtingomis kalbomis, todėl mums sunku tai suprasti ir viskas negali būti pasiekiama CSV arba kitame formate. Tokiomis aplinkybėmis jums bus sunku tinkamai naudoti informaciją. Be to, jūs negalite sujungti su duomenų rinkiniais ir tyrinėti savarankiškai. Taigi, duomenų surinkimas yra vienintelis būdas kurti kopijas įskaitomuose ir prieinamuose formatuose.


1. Naudokite "Google" skaičiuokles ir "Google Chrome"

Galima sakyti, kad "Google Chrome" ir "Google Spreadsheets" padeda nuskaityti duomenis tik po 5 minučių, todėl nereikia jokio kodo įterpti. Žinojimas apie jūsų svetainės išdėstymą yra pirmas žingsnis duomenų išvalymui ir naudojimui. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra "ImportHTML" komanda "Google Spreadsheets". Tai veikia kaip magija ir įbrėžimai visą jūsų svetainę, nepakenkiant kokybei. Taip pat galite naudoti "Chrome" tvarkingą programinę įrangą ir daugybę funkcijų.

2. Naudokite Scraperwiki geresniems rezultatams

Jei norite išvalyti sudėtingą duomenų bazę ir neturite jokių programavimo įgūdžių, turite išbandyti "Scraperwiki", kad gautumėte geresnių rezultatų.Tai padeda nuskaityti skirtingus "Wikipedia" puslapius ir sunkias svetaines ir per kelias minutes atsisiųsti visą svetainę į kietąjį diską. Šia priemone verta investuoti savo energiją ir laiką bei užtikrinti geriausius ir tiksliausius rezultatus. "Scraperwiki" turi skirtingas funkcijas, pvz., Galite rašyti skirtingus kodus, gali prašyti ekspertų rašyti skreperius jūsų vardu ir susisiekti su "Scraperwiki" bendruomenėmis, kad gautumėte geresnių rezultatų.

3. Suprasti skreperio struktūrą

Taip pat svarbu suprasti skreperio struktūrą. Dauguma skreperių yra pažeistos iš 3 pagrindinių dalių: išsiuntimo puslapių eilė, struktūrizuotų duomenų, pvz., Duomenų bazės, išsaugojimo sritis ir atsisiųsti arba analizatorius, kuris padeda pridėti URL eilutėje.

4. Supratimas, kaip svarbu nuskaityti:

Išbrėžimas yra būdas išgauti duomenis iš skirtingų tinklalapių, PDF rinkmenų ir kitų dokumentų, todėl jį galima naudoti ir skaityti toliau tvarkyti. Tai vienas iš labiausiai naudingų ir išsamių metodų, kuriuos galite įdiegti rinkti ir naudoti duomenis. Geriausia yra tai, kad jums nereikia turėti programavimo įgūdžių, kad išbrėžtų duomenis, jei naudojate tokius įrankius kaip "Kimono" ir importuokite. io.

5. Sužinokite, kaip įbrėžti:

Turėtumėte išmokti išvalyti, jei norite reguliariai išgauti duomenis iš skirtingų tinklalapių. Be to, galite tai sužinoti, kai turite daugybę informacijos, kad galėtumėte nustebinti ir norėtumėte ją pakartotinai naudoti savo svetainėje. Jei gausite el. Pašto įspėjimus apie įdomius produktus ir paslaugas, galbūt norėsite išvalyti ir sužinoti jo pagrindus. Tiesa, kad išbrėžimas yra paprasta užduotis, reikalaujanti kelių programavimo įgūdžių. Kai kurios interneto šveitimo priemonės nereikalauja išmokti programavimo įgūdžių ir kalbų, o tai reiškia, kad galite atlikti užduotis be jokio kodo Source .

December 22, 2017