Back to Question Center
0

Semalt kalba apie "WebHarvy", vieną iš geriausių "Free Web Scrappers"

1 answers:

Internetas turi daug duomenų išvalymo programų. Kai kurie iš šių priemonių yra tinkami ne techniniams vartotojams, laisvai samdomiems vertėjams ir pedagogams, o kiti yra įmonių, didžiųjų prekės ženklų ir įmonių pasirinkimas."WebHarvy" yra gana nauja duomenų naikinimo programinė įranga, kuri gali automatiškai išgauti informaciją iš vaizdų, el. Laiškų, tekstų ir URL. Ši nemokama programa sutaupo laiko duomenų ištraukimui ir pateikia turinį įvairiais formatais. "WebHarvy" yra paprastas naudoti įrankis, kuris prasideda nuskaitymo per kelias sekundes. Jis ištraukia skirtingų tinklalapių duomenis pagal raktinius žodžius ir išsaugo juos patogiu ir suprantamu formatu. Kai kurie iš įdomiausių variantų yra paminėti žemiau:

1. Point and Click Interface

Būdamas vizualiu interneto grandikliu , "WebHarvy" turi sąsajos taško ir paspaudimo funkciją, todėl jums nereikia rašyti scenarijų ir kodų, nulupdami duomenis. Be to, naudodami savo įmontuotą naršyklę galite naršyti įvairiuose tinklalapiuose ir pasirinkti informaciją, kurią norite nuskaityti naudodami pelės mygtuką. "WebHarvy" yra vienas iš tų labai nedaugelio duomenų naikinimo įrankių , kurie žada kokybiškus rezultatus ir jums nieko nekainuos.

2. Ištrinkite iš kelių tinklalapių

Naudodamiesi "WebHarvy", galite lengvai nuskaityti duomenis iš įvairių tinklalapių, tokių kaip produktų sąrašai, internetinės parduotuvės, el. Pašto adresai, naujienų svetainės, kelionių portalai ir tt. Šis įrankis ne tik ištraukia duomenis, bet ir leidžia jums lengvai nuskaityti jūsų svetainę ir pagerinti jo reitingą paieškos rezultatuose.

3. Kategorija Scraping

Naudodami "WebHarvy", dabar galite nuskaityti informaciją iš nuorodų sąrašo, kuris gali sukelti panašius puslapius ar svetainės įrašus. Kitaip tariant, mes galime pasakyti, kad galite naudoti "WebHarvy", norėdami išgauti duomenis iš kategorijų svetainių, tokių kaip "Amazon" ir "eBay", nekenkdami kokybei. Be to, šis lengvai sukonfigūruotas įrankis padaro jūsų išbrėžtus duomenis į skirtingas pogrupius.

4. Atsisiųsti vaizdus

Duomenų ištraukimas iš vaizdų yra viena iš pagrindinių problemų, su kuriais susiduriame šiomis dienomis. Naudodamiesi "WebHarvy", galite atsisiųsti vaizdus, ​​kai jie visiškai arba iš dalies nukrosto į kietąjį diską. Šis įrankis automatiškai išvalys skirtinguose tinklalapiuose ir el. Prekybos svetainėse rodomus vaizdus.

5. Automatinis bangų aptikimas

Šis įrankis skiriasi nuo kitų paprastų duomenų nuskaitymo programų, nes "WebHarvy" gali automatiškai identifikuoti skirtinguose tinklalapiuose esančių duomenų modelius. Tai reiškia, kad nereikia duomenų atskirti nuo kainų svetainių ir el. Pašto adresų. Taip yra todėl, kad "WebHarvy" konfigūruos viską jums ir automatiškai nustatys sugadintų duomenų kategorijas ir modelius.

6. Raktinių žodžių grandinėlė

Skirtingai nuo kitų įprastų įbrėžimų paslaugų, "WebHarvy" savo vartotojui atlieka raktažodžius. Tai reiškia, kad jei norite ištraukti informaciją iš tinklalapių pagal jų raktinius žodžius, galite pakoreguoti "WebHarvy" nustatymus ir leisti įrankiui atlikti savo funkcijas. Duomenys bus ištraukiami iš svetainių, netrikdant jūsų raktinių žodžių, ir jis visada yra be klaidų.

7. Reguliarūs išraiškos

Galima sakyti, kad "WebHarvy" yra puiki alternatyva "Kimono" laboratorijoms ir importui. io. Ši nemokama programa leidžia jums taikyti reguliarias išraiškas teksto ir HTML šaltiniuose bei įbrėžimų duomenims, nekenkiant kokybei Source .

December 22, 2017