Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos 7 geriausios "Scraper Tool" savybės

1 answers:

Naudodamiesi "Data Scraping Studio", galite gauti informaciją iš pasirinktų tinklalapių mažiau nei 5 minutės. Be abejo, tai yra viena iš geriausių ir labiausiai naudingų interneto šveitimo priemonių internete. "Data Scraping Studio" turi galingą ir patogią vartotojo sąsają ir įbrėžimų duomenis iš Ajax svetainių, slaptažodžiu apsaugotų svetainių, paprastų ir dinamiškų svetainių, XML, JSON ir kitų panašių šaltinių. Toliau pateikiamos kai kurios jo nuostabios savybės.

1. Lengvas Raktinių žodžių paieška:

Kaip ir visi kiti žinomi skreperiai, "Data Scraping Studio" yra geresnis būdas ieškoti raktinių žodžių. Jums reikia tik atsisiųsti ir suaktyvinti šį įrankį ir jį naudoti, kad tvarkytų savo duomenis pagal raktinius žodžius. Jis atneša raktinius žodžius ir frazes, kaip gauti įkvėpimo iš daug. Taigi, ji ne tik sugriežia jūsų duomenis, bet ir sutvarko ją pagal jūsų trumpų ir ilgų uodegų raktinius žodžius.

2. Rinkos tyrimai:

"Data Scraping Studio" yra vienintelis grandiklis, kuris atlieka gerą rinkos paiešką savo vartotojams. Skirtingai nuo kitų paprastų duomenų grandiklių , šis įrankis suteikia kokybiškų rezultatų pagal jūsų paiešką. Taigi, ji puikiai tinka rinkodaros specialistams, internetiniams mokslininkams, studentams, žurnalistams ir mokslininkams.

3. Interneto duomenų integravimas:

Geriausia priežastis naudoti "Data Scraping Studio" yra tai, kad ji suteikia naudingų interneto duomenų integravimo galimybių.Jis yra suderinamas su visomis žiniatinklio naršyklėmis ir operacinėmis sistemomis, todėl galite lengvai nuskaityti duomenis ir integruoti jas pagal savo pageidavimus.

4. Duomenų palyginimas

Net aukščiausios klasės duomenų skreperiai negali palyginti dviejų ar daugiau svetainių duomenų. Laimei, "Data Scraping Studio" turi šią parinktį ir leidžia analizuoti įvairių tinklalapių duomenis, užtikrinant, kad gautumėte kokybiškus ir patikimus rezultatus.Be to, šis įrankis truputį keičia duomenis, pašalindamas visus išvesties rašybos ir gramatikos klaidas.

5. Stebėsena kokybe:

Ši programa stebi jūsų duomenų kokybę, kai ją ištrina išgauti. Tai reiškia, kad jums nereikia stebėti ištraukimo, nes šis įrankis automatiškai sugebės skaityti ir keisti jūsų mėgstamiausio formato duomenis.

6. Pateikiama informacija apie profilį / gaminį:

Šios programinės įrangos vartotojams lengva pasiekti profilį ir informaciją apie gaminį. Tai reiškia, kad jei naudojate "Data Scraping Studio" savo e-komercijos svetainę, galite gauti informacijos iš gigantų, tokių kaip "Amazon" ir "eBay", nekenkdami kokybei. Galite išbandyti šį įrankį, kad gautumėte išsamią informaciją apie gaminį, jų pavadinimų sąrašą, aprašymus ir netgi vaizdus. Taigi, mes galime pasakyti, kad "Data Scraping Studio" yra puiki alternatyva "Amazon" skreperiui ir "Facebook" duomenų gavikliui.

7. Pranešimai:

Įvairūs vartotojai skundžiasi, kad trūksta įspėjimų apie grandymo darbus. Skirtingai nuo įprastų įrankių, "Data Scraping Studio" įspės jus, kai duomenys bus ištrinti. Jums tiesiog reikia koreguoti savo nustatymus ir pradėti gauti pranešimus tiesiai į gautuosius. Taip pat galite gauti įspėjimą į savo mobilųjį telefoną naudodami specialias parinktis. Taigi, "Data Scraping Studio" yra visa programinė įranga, kuria siekiama, kad jūsų duomenų ištraukimo procesas būtų patogesnis ir patogesnis. Geriausias dalykas yra tas, kad jis yra nemokamas Source .

December 22, 2017