Back to Question Center
0

"Semplate" paaiškinta duomenų šūvis

1 answers:

WebHarvy yra populiarus duomenų šveitimo programinė įranga. Jis automatiškai ištraukia duomenis iš skirtingų tinklalapių ir išsaugo turinį pageidaujamu formatu. Su "WebHarvy" galite ištrinti duomenis iš technologijų svetainių, žurnalų, naujienų parduotuvių, kelionių portalų ir el. Prekybos svetainių. "WebHarvy" turi daugybę pažangių funkcijų, kurios leidžia lengvai surinkti duomenis iš sudėtingų svetainių. Toliau pateikiamos kai kurios iš svarbiausių jo ypatybių.

1. "WebHarvy" įbrėžimų vaizdai ir vaizdo įrašai:

Naudodamiesi "WebHarvy", galite lengvai išskleisti duomenis iš mėgstamų vaizdų ir vaizdo įrašų. Šis įrankis pirmiausia identifikuoja vaizdo pobūdį ir įbrėžimus pagal jūsų poreikius. Tai daugiausia sugeria informaciją iš PNG ir JPG failų, bet taip pat galite išgauti duomenis iš PDF dokumentų.

2. "WebHarvy" organizuoja jūsų žiniatinklio turinį:

Dar viena išskirtinė "WebHarvy" ypatybė yra tai, kad ji organizuoja jūsų žiniatinklio turinį ir padeda jums ją iš karto paskelbti. Jums tik reikia sukonfigūruoti keletą šablonų, o "WebHarvy" atsisiųs turinį kietajame diske, kad jis būtų naudojamas neprisijungus. "WebHarvy" tinka tiems, kurie neturi programavimo įgūdžių ir nori kurti savo verslą.

3. Galingas žiniatinklio tikrinimo įrankis:

Skirtingai nuo kitų paprastų duomenų nuskaitymo įrankių, "WebHarvy" nuskaito jūsų tinklalapius ir padeda patobulinti jūsų svetainės paieškos rezultatus. Taip pat galite sukurti internetines užsakymo formas ir paieškos formas naudodami šį įrankį. Be to, "WebHarvy" jums ieškos jūsų raktinių žodžių ir išbrinks jūsų duomenis, netrukdydamas ilgų uodegų ir trumpalaikių raktinių žodžių.

4. "WebHarvy" ištraukia duomenis iš dinaminių svetainių:

Dauguma interneto grandiklių negali išgauti duomenų iš dinaminių svetainių ir palikti daug klaidų išėjimuose. Tačiau "WebHarvy" pašalina visas klaidas ir rašybos klaidas iš išvesties. Ji derina duomenis iš AJAX svetainių ir atsisiųsti ją tiesiai į kietąjį diską.

5. "WebHarvy" eksportuoja duomenis įvairiais formatais:

Naudodami "WebHarvy" galite eksportuoti duomenis į "Excel", "CSV", "XML", "JSON", "SQL Server", "Oracle", "MySQL" ir "OleDB". Be to, šis įrankis gali eksportuoti duomenis į "Excel 2003" ir "Excel 2007". Duomenys bus automatiškai išsaugoti pageidaujamu formatu.

6. "WebHarvy" teikia apsaugą nuo šlamšto:

"WebHarvy" galite užtikrinti savo saugumą ir privatumą internete. Šis įrankis neapdoroja kenksmingų svetainių duomenų ir užtikrina visišką šlamšto apsaugą savo vartotojams.

7. Suplanuokite Web scraping sesijas:

Naudodamiesi "WebHarvy", galite priskirti žiniatinklio įbrėžimo sesijas ir galite nuspręsti, kiek puslapių norite nuskaityti per valandą. Per 30 minučių šis įrankis gali nuskaityti iki 10 000 tinklalapių ir per dieną gali atlikti šimtus interneto šveitimo projektų.

8. Gilus integravimas su jo API:

Šis interneto apkarpymo įrankis turi atvirą API, kuris padeda lengvai kurti ir modifikuoti žiniatinklio įbrėžimo projektus. Galite tinkinti savo nustatymus ir išgauti duomenis naudodami vieną API arba kelis API.

9. "WebHarvy" nustato pasikartojančius duomenis:

Naudodamiesi "WebHarvy", galite aptikti pasikartojančio turinio ir galite iš karto atsikratyti jo. Svarbu, kad žiniatinklio valdytojas skelbtų kokybišką turinį, kad būtų geresnių paieškos rezultatų reitingų. "WebHarvy" yra automatinis įrankis, kuris nustato pasikartojančius duomenis ir pataiso jį nedelsdamas, kad jūsų darbas būtų lengvesnis.

10. "WebHarvy" - SEO draugiškas įrankis:

Naudodamiesi "WebHarvy", galite išvalyti duomenis iš metažymų, vaizdų, vidinių ir išorinių nuorodų bei žymių atributų. Tai SEO draugiškas įrankis, kuris padeda pagerinti jūsų svetainės paieškos rezultatų reitingą Source .

December 22, 2017