Back to Question Center
0

Semalt: žinomi neapsaugoti tinklalapiai

1 answers:

Norėdami nuskaityti duomenis, kuriuos norite rankiniu būdu, turite turėti puikių programavimo įgūdžių. Arba galite naudoti keletą interneto duomenų ištraukimo įrankių , skirtų skaityti, struktūrizuoti ir nuskaityti duomenis konkrečiu formatu. Tačiau kai kurios svetainės yra neištrinamos, todėl jos naudoja anti-scraping technologijas arba reguliariai keičia jų žymėjimą. Pavyzdžiui, "LinkedIn", "Alibaba" ir "Facebook" reikalauja prisijungimo informacijos, pasiūlyti įvesti "CAPTCHA" ir blokuoti IP adresus, siekiant užtikrinti jų naudotojų apsaugą ir privatumą.

1. "Facebook":

"Facebook" yra viena iš labiausiai žinomų socialinių tinklų svetainių, kurioje daugiau nei 20 milijonų aktyvių vartotojų visame pasaulyje. Yra daug programų ir duomenų naikinimo programų, kuriomis siekiama išgauti atskirą informaciją iš "Facebook". Deja, dauguma įrankių nesuteikia tikslių ir lengvai nuskaitomų duomenų. "Facebook" apsunkino "šlamšto" ir įsilaužėlių rinkimą informaciją apie savo vartotojus. Tai galima gauti tik naudojant HTML analizatorių, pvz., "Python", tačiau dauguma žiniatinklio valdytojų ir laisvai samdomų vertėjų net nežino Pythono pagrindų. Neseniai buvo pradėtas "Facebook" grandiklis, skirtas išgauti svarbią informaciją iš šios socialinių tinklų svetainės. Naudodami "Facebook" grandiklį galite rinkti tik "Facebook" naudotojų vardus ir el. Pašto adresus. Bet jei norite surinkti išsamius duomenis, negalima naudoti šio įrankio ar kito panašaus grandiklio.

2. LinkedIn:

LinkedIn yra dar viena socialinių tinklų svetainė, kurią neįmanoma nugriauti. Tačiau galite iš dalies išgauti duomenis iš kelių tinklalapių, tačiau dauguma informacijos yra nepasiekiami. Galite tik išvalyti informaciją iš "LinkedIn" viešojo profilio naudodami "Import". Io arba Kimono laboratorijos. Dėl "LinkedIn" stiprių saugos priemonių rinkodaros specialistai negali pasinaudoti šiomis paslaugomis. Tačiau jie pradėjo naudoti "Lead Extractor", kuris padeda išvalyti viešus profilius. Šis įrankis gali sugadinti tik profilio saitus, pavadinimus ir el. Pašto adresus. Bet jei norite gauti Skype ID, Yahoo Messenger ID, užpildyti vartotojo adresą ir Twitter ID, "LinkedIn" neleis tai padaryti.

3. Alibaba:

"Alibaba" yra technologinis konglomeratas, teikiantis paslaugas vartotojams internete. Deja, šiuo būdu negalima išvalyti duomenų iš šios svetainės. Skirtingai nei "Amazon" ir "eBay", "Alibaba" vartotojams sunku gauti informacijos apie savo produktus, vaizdus, ​​apibūdinimus ir kainas. 2015 m. Visuomenė supažindino su nemažai įrankių, galinčių lengvai nuskaityti Alibaba duomenis. Dauguma priemonių yra mokamos ir nesukuria naujų įmonių lūkesčių. "Alibaba" veikia daugybe verslo visame pasaulyje ir jungia pirkėjus su tiekėjais. Tuo tarpu jis užtikrina jų privatumą ir neleidžia niekam nuskaityti duomenų. Nuo 2017 m. Spalio mėn. "Alibaba" savo platformoje turi daugiau nei 500 mln. Aktyvių aktyvių naudotojų. "Alibaba" netgi viršijo pagrindinius debesų žaidėjus, tokius kaip "Amazon", "Google" ir "Microsoft", dėl debesų pajamų augimo. Ji įgyvendino geriausias strategijas, siekdama užtikrinti savo tiekėjų privatumą ir blokuoti visus įtartinus IP adresus per kelias sekundes Source .

December 22, 2017