Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip ištrinti duomenis ekrano šveitimo įrankiu

1 answers:

Web scraping yra žinomas terminas programavimo pasaulyje. Tai leidžia mums rinkti naudingus duomenis iš įvairių šaltinių ir padeda tobulinti savo verslą. Daugelį metų žiniatinklio skreperiai buvo naudojami informacijai gauti iš įvairių tinklalapių, straipsnių katalogų, internetinių forumų, kelionių portalų, naujienų parduotuvių ir apsipirkimo svetainių. "Screen Scraping" yra gana nauja priemonė, ir jums nereikia jokių programavimo įgūdžių, kad gautumėte naudos iš to. Ši priemonė puikiai tinka tiek įmonėms, tiek ir laisvai samdantiems vertėjams, nes tai gali padaryti jūsų darbą lengviau ir greičiau. Pagrindiniai "Screen Scraping" įrankio ypatumai yra paminėti žemiau.

1. Palygina kainas lengvai

Naudodami "Screen Scraping" įrankį galite lengvai palyginti skirtingų pirkinių svetainių, tokių kaip "Amazon" ir "eBay", kainas.Ji taip pat renka, organizuoja ir stebi jūsų duomenų kokybę, kol ji išgaunama. Be to, šis įrankis taiso ir pataiso visus neesminius klausimus ir padeda jums gauti įvairių produktų kainų informaciją.

2. Scrapes socialinės žiniasklaidos svetainės

Programuotojai ir kūrėjai dažnai skundžiasi, kad įprastu ekranu išbrėžimo įrankiais negalima gauti informacijos iš socialinių tinklų svetainių. Skirtingai nuo šiandienos programų, "Screen Scraping" įrankis išskiria naudingus "Facebook" ir "Twitter" duomenis ir tvarko juos į keičiamo formato formatą.

3. Padeda internetinius tyrimus lengvai

Šis įrankis puikiai tinka mokslininkams, mokytojams ir studentams, nes jis lengvai sugeria duomenis iš internetinių žurnalų ir elektroninių knygų. Galite išvalyti įvairių švietimo svetainių turinį ir paskelbti kaip savo. Tačiau turėtumėte rūpintis autorių teisių ir prekių ženklų įstatymais, kai išgaunate duomenis iš internetinio šaltinio. Paprastai šis įrankis padeda mokiniams gauti ir tvarkyti informaciją iš įvairių svetainių. Tai padeda jiems parengti tikslius užduotis ir išvalyti iki dešimties tūkstančių tinklalapių per valandą.

4. Galingas žiniatinklio tikrinimo įrankis:

"Screen Scraping" yra patobulintas įrankis, kai kalbama apie įvairių tinklalapių indeksavimą. Tai leidžia vienu metu paleisti kelis tikrinimo programas, todėl mums nereikia stebėti, kas vyksta fone. Mes paryškintume duomenis ir šis įrankis išsaugos įstrigusią informaciją savo duomenų bazėje. Be to, galite jį nuskaityti įvairiais sudėtingais tinklalapiais ir taip pagerinti savo svetainės našumą. Ekrano įbrėžimo įrankis puikiai tinka žiniatinklio valdytojams ir padeda jiems pagerinti jų svetainių ir tinklaraščių reitingą paieškos sistemose.

Išvalyti duomenis su ekrano įbrėžimo įrankiu:

Jūsų patogumui čia pateikiamas išsamus aprašymas, kaip pradėti šveitimo su šiuo nuostabiu įrankiu:

1 žingsnis: Spustelėkite ekrano šratinimo įrankį skirtuke "Dizeliai". Šis įrankis aptiks kiekvieną atskirą elementą su unikaliomis vertybėmis.

2 žingsnis: Svarbu pasirinkti duomenų surinkimo metodą ir formatą. Paprastai "Screen Scraping" įrankis pateikia duomenis CSV ir JSON formatuose.

3 žingsnis: Paspauskite mygtuką "Tęsti", kad pradėtumėte išvalyti. Šis įrankis pirmiausia surinks jūsų turimą informaciją, suras ir surinks jį pageidaujamu formatu. Nepamirškite nuskaityti išvertus duomenis į kietąjį diską neprisijungus Source .

December 22, 2017