Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: API ar geriausias būdas ištrinti duomenis iš svetainės

1 answers:

Programų sąsaja arba API leidžia programinei įrangai ir įrankiams bendrauti viena su kita. Mes gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame viskas sparčiai keičiasi, ir mes norime sutaupyti laiko ir energijos. Įprasti duomenų ištraukimo įrankiai gali sunaudoti daug laiko ir mums sunku paleisti internetines įmones, tačiau API veikia kaip visų socialinių platformų varomoji jėga.Tai ne tik padeda išgauti naudingus duomenis iš svetainės, bet ir redaguoja išgautus duomenis ir leidžia vartotojui jas nuskaityti ir keisti. Taigi, galima sakyti, kad API yra geras būdas programuotojams ir programuotojams bendrauti su savo programomis.

API susijęs su techniniais puslapiais:

Ekspertai mano, kad API yra tikslus duomenų mokslininkų sukurtas kodas, leidžiantis mums lengviau išgauti duomenis iš daugybės tinklalapių. Jis gali spręsti techninius puslapius ir išvalyti jų informaciją. Pavyzdžiui, "Facebook" grafiko API naudojamos "Facebook" puslapių, bendruomenių ir kitų panašių tinklų duomenų surinkimui ir nuskaitymui.

API - lengviausias duomenų surinkimo būdas

Kiekvieną kartą, kai norime pasiekti konkrečios svetainės duomenis, turime naudoti API. Skirtingai nuo kitų įprastų duomenų gavybos programų ir metodų, API iš karto atlieka savo funkcijas ir gali nuskaityti duomenis daugiau nei 120 kalbų. Taigi, ar jūs ketinate ištrinti informaciją iš Kinijos svetainės ar norite išgauti informaciją iš japonų dienoraščio, API iš karto išskleis ir išbringa pagal jūsų nurodymus.

Kodėl API yra svarbi verslui?

Jei turite daugybę tinklalapių ir norite iš jų išgauti duomenis per valandą ar dvi, API tai puikus būdas tai padaryti. Jums tiesiog reikia atidaryti API, norint išgauti tikslius duomenis. Tai naudinga verslui trimis būdais:

1. Įmonės gali kurti programas su API

Verslas gali kurti skirtingas programas su API, nekenkdamas kokybei. Kai kurios internetinės bendrovės parduoda įrankius ir programinę įrangą ir naudoja atvirąsias API, norėdamos supaprastinti jų verslo procesą. Iš tiesų, be API, verslas negali augti ir negali sukurti naudingų programų savo klientams.

2. Raktinių žodžių tyrimai

API yra svarbi įmonėms, nes ji leidžia programuotojams sukurti nuostabius interneto šveitimo įrankius. Šios priemonės padeda mums geriau atlikti savo užduotis. Pvz., Raktinių žodžių API leidžia mums lengviau rasti raktinius žodžius ir frazes mūsų svetainėms. Nors duomenų nuskaitymas, API rūpi mūsų taikomi raktiniai žodžiai ir jie nekeičia arba nekeičia rezultatų.

3. API yra naudinga kūrėjams ir programuotojams

Tiek kūrėjai, tiek programuotojai gali pasinaudoti API ir gali suteikti savo klientams kuo geresnes galimybes. Pvz., "Reddit" buvo paleista kaip mobilioji programa, ir ji rėmėsi tam tikrais įrankiais ir duomenų ištraukimo paslaugomis, siekdama užsidirbti pinigų.Dabar "Reddit" yra vienas iš geriausių interneto srauto šaltinių. Naudodamiesi API galite kurti "Reddit" tipo forumus ir per kelias dienas gali įdarbinti vis daugiau žmonių Source .

December 22, 2017