Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pristato nuostabų "Web Scraping" patirtį

1 answers:

Mozenda yra aukštos kokybės interneto šveitimo rinkti reikiamą informaciją internete. "Mozenda" interneto grandiklis dublikuoja žmogaus interneto naršymo veiklą, norint gauti konkrečią informaciją iš žiniatinklio. Išsiurbimas skirtas nestruktūrizuotų duomenų paieškai internete ir duomenų saugojimui lengvai įskaitytose formose.

Mozenda programinės įrangos našumas

Kalbant apie žiniatinklio įbrėžimą, tikslumas ir patikimumas yra du pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Anksčiau duomenų ištraukimas iš svetainės buvo nepatikimas ir brangus. Pagrindinis būdas išgauti atitinkamą informaciją iš žiniatinklio buvo rašymas unikalias programas, kurios stengėsi ištraukti duomenis iš didelio HTML teksto į tinklalapį.

2007 m. Išardymo technika pasikeitė, kai "Mozenda" kūrėjai įdiegė programą išvalyti duomenis iš svetainių be programavimo. Programa galėjo nustatyti pageidaujamą tekstą tinklalapyje, naudojant telefono numerį ir el. Pašto adresų kriterijus. Nuo to laiko išsiplėtimo patirtis buvo patobulinta.

Daug duomenų yra internete, kad būtų galima naudoti rinkodaros strategijas ir reklamos tikslais. Tačiau informacija yra prieinama formatuose, kurie nesuderinami su jūsų sistemos specifikacijomis. Štai kur ateina Mozenda. Iš Mozendos naudojamos svetainės duomenų nuskaitymas yra taip pat patogu, kaip paleisti kompiuterį.

Kodėl reikia įdiegti "Mozenda" grandiklį?

"Mozenda" interneto grandiklis automatiškai paverčia žiniatinklio duomenis verslo analize, ištraukdamas duomenis naudodamasis formatais. "Mozenda", be abejo, yra labiausiai galinga pramonės šlifavimo mašina. Įrankis yra vienas iš jo rūšių. Kaip ir jūsų naršyklėje, "Mozenda" naudoja patogią vartotojo sąsają. Norėdami išgauti duomenis iš žiniatinklio, tiesiog pasirinkite tikslinį tekstą ir palikite likusią dalį "Mozenda".

Duomenų ištraukimo dažnis taip pat yra žiniatinklio įbrėžimo sąlyga. Su "Mozenda" galite efektyviai rinkti duomenis iš tinklalapių nurodytu laiku, be spaudimo aparatūros sugadinimui. Ne programuotojas, nėra vietos panikai. Mozenda interneto grandiklis siūlo pažangias funkcijas, tokias kaip FTP, DOM, XPath, RegEx ir API.

Jei ketinate samdyti šimtus internų kopijuoti ir įklijuoti duomenis visą dieną, jums reikia perkelti savo planus. Naudodami "Mozenda", jums nereikia programuotojų, kad sukurtumėte tinkintą žiniatinklio įbrėžimo sprendimą. "Mozenda" turi visas jūsų žiniatinklio įbrėžimo paslaugas. Daugybė duomenų laukia jūsų visame internete.

Privalumai įdiegti "Mozenda" žiniatinklio grandiklį į jūsų kompiuterį

Įdiegę "Mozenda" savo kompiuteryje, nereikia tūkstančių darbuotojų, kad būtų galima atsekti nuskaitymo procesą. Darbuotojų skaičius sumažėja iki 2. Kai pasirinksite "Mozenda", jūs sutinkate dirbti kartu su specialia ir atsakinga paramos komanda. Jei susidūrę su kokiais nors iššūkiais, kai išbrėždami duomenis iš svetainės, praneškite Mozendos palaikymo komandai už pagalbą.

"Mozenda" palaikymo komanda siūlo internetinių susitikimų paslaugas ir nemokamus mokymo kursus pradedantiesiems. Padarykite tinkamus verslo sprendimus ir peržiūrėkite savo projekto strategijas. Paimkite realius duomenis su "Mozenda" žiniatinklio grandikliu, kuris vyksta nemokamai internete Source .

December 22, 2017