Back to Question Center
0

Semalt vadovas pradedantiesiems: kaip ištrinti tinklalapius

1 answers:

Web scraping padeda vartotojams išgauti įvairius duomenis iš svetainių visame tinkle. Šiandien, jei naudojate tinkamus įrankius, galite atsisiųsti beveik bet kurį tavo turinį. Yra keletas internetinių programinės įrangos, kurios siūlo keletą puikių galimybių išgauti. Iš tikrųjų, grandymo yra daug paraiškų. Pvz., Galite gauti skirtingus sąrašus, kontaktus, el. Laiškus, produktus ir dar daugiau. Dėl to daugelis SEO kompanijų ir elektroninių parduotuvių naudoja šį metodą, tobulina jų paslaugų kokybę.

Teisiniai klausimai

Yra svetainių, kurios neleidžia įstrigti. Taigi, vartotojai turi būti labai atsargūs, kai lankotės tinklalapyje, norėdami atsisiųsti tam tikrą turinį. Būtina perskaityti kiekvienos lankomos svetainės sąlygas ir nuostatas, kad įsitikintumėte, jog nesilaikote įstatymų. Priešingu atveju gali tekti susidurti su daugybe problemų, pvz., Teisinių problemų. Interneto ieškantiems asmenims reikia prisiminti, kad jie gali naudoti žiniatinklio įbrėžimą kaip veiksmingą įrankį savo darbui ir turinio ištraukimą dėl tinkamų priežasčių. Pvz., Galbūt norėsite rasti kitų produktų ar kontaktinių duomenų apie potencialius klientus kainos. Tai gali padėti pagerinti jūsų paslaugas teikiant aukštos kokybės produktus už gerą kainą.

"Python" programinės įrangos programa

Web apkarpymas gali būti atliekamas naudojant įvairias programavimo kalbas. Pavyzdžiui, interneto šaukšteliai gali naudoti "Python" programinę įrangą, paprastą ir dinamišką programavimo kalbą, kuri savo vartotojams siūlo daug naudingų paketų. Tiesą sakant, tai puikus įrankis ištraukimui tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems naudotojams. Naudodamiesi "Python", per keletą minučių lengvai išgauti duomenis naudodamiesi viena iš savo bibliotekų. Pavyzdžiui, galite naudoti "Beautiful Soup", kuris yra puikus įrankis rinkti informaciją iš žiniatinklio.

HTML kodas

Vartotojai, turintys prieigą prie tam tikros svetainės žiniatinklyje, turi atsisiųsti HTML kodą vėliau, kad jį būtų galima analizuoti.HTML yra kodas, kuriame yra visa reikiama informacija, kurią gali prireikti vartotojui. Dėl to reikalingą informaciją, pvz., Kontaktų sąrašus ar kainas, galima gauti analizuojant šį kodą. Paieškos tinklalapiai gali naudoti tam tikrą biblioteką, pvz., "Scrapy" arba "Beautiful Soup", kad būtų galima išnagrinėti HTML kodą ir gauti visus reikiamus duomenis per kelias sekundes.Bet kaip jūs galite išvalyti HTML kodą? Pirmiausia turite patikrinti, ar teisingas HTML adresas, tada patikrinkite puslapio pavadinimą. Galite pereiti rinkdami visą konkrečią informaciją iš šio puslapio. Siekiant sėkmės, turite analizuoti HTML kodo struktūrą. Atlikite tai naudodami "Chrome" inspektorių Source .

December 22, 2017