Back to Question Center
0

Semalt: Grepsr - veiksminga "Chrome" pratęsimo platforma

1 answers:

"Grepsr" - tai nuostabi ir paprasta žiniatinklio gavybos platforma, kurioje vartotojai gali rinkti ir organizuoti įvairius duomenys iš tinklo. Joje daugiausia dėmesio skiriama netechniniams naudotojams, kurie nori mokėti priemoką, kad jų duomenys būtų renkami ir organizuojami gerai struktūriškai. Tai žiniatinklio ištraukimo įrankis vartotojams teikia šiuos privalumus:

Taupo laiką ir energiją

Vartotojai gali išgauti daugybę duomenų iš įvairių interneto puslapių, nenaudodami sudėtingų programinės įrangos įrankiai. Jie turi reguliariai tvarkyti savo kalendorių, norėdami išvalyti užduotis. Tai paprasta įbrėžimo programinė įranga su patogia vartotojo sąsaja, suprantama techniniams naudotojams. Šiandien daugelis klientų naudoja šią platformą, kad gautų puikių rezultatų savo įmonėms. "Grepsr" garantuoja, kad pateikia jiems reikiamus duomenis, kai tik jų reikia.

Naudoja efektyvius įrankius ir automatizuotus uždavinius

Grepsr naudoja keletą tikrai puikių įrankių, taip pat puikią paramą ir integraciją. Dėl to ji suteikia lengvą platformą savo vartotojams, kurie nori naudoti specialius įrankius, norėdami beveik viską ištraukti iš tinklo. Pavyzdžiui, ši programinė įranga susijusi su B2B duomenimis, pvz., Produktų kainomis, atsargų sąrašais, pavadinimais ir verslo ryšiais.

Pateikite vartotojams nuostabią pagalbinę komandą

Ne visada lengva uždavinys, kad interneto nariai galėtų išgauti visus reikalingus duomenis. Pavyzdžiui, jei jie bando surinkti tam tikrų atsargų kainas iš tinklalapių, o svetainė keičia savo struktūrą, jų ištraukimas turi būti peržiūrėtas. Tai yra darbas, kurį gali atlikti "Grespr" ekspertai be papildomų pinigų.

Kas naudoja šią programinę scraping programą

Rinkoje yra keletas kompanijų, kurioms reikia rasti ir tvarkyti savo žiniatinklio duomenis, pavyzdžiui, dideles agentūras ir mažmenininkus. Jie abu reikalauja dažnai konkuruojančių duomenų ir Grepsr ekspertai gali jiems padėti. Be to, mažoms įmonėms taip pat gali prireikti pagalbos, kad automatiškai kopijuoti ir įklijuoti duomenis iš žiniatinklio.

Sukurti projektus su Grepsr

Kai vartotojai kuria tam tikrą projektą, ši programinė platforma jas analizuoja ir grąžina vartotojams specialią citatą (kainą). Kai kaina bus nustatyta, bus sukurtas duomenų ištraukėjas ir prasidės duomenų rinkimo procesas. "Grepsr" profesionalai informuoja žiniatinklio narius apie pranešimus apie programas arba el. Laiškus.

Ši programinės įrangos ištraukimo platforma naudoja lygio šifravimą, todėl vartotojai gali būti tikri, kad visa jų informacija yra saugi. Be to, jie turi žinoti, kad bet kada jie nori, jie gali visiškai kontroliuoti savo duomenis Source .

December 22, 2017