Back to Question Center
0

Kas yra "HTML Text Extractor"? - "Semalt" apžvalga

1 answers:

HTML tekstas ekstraktorius yra paprastas būdas peržiūrėti ir išsaugoti tinklalapio tekstą. Naudodami šį įrankį, galite nuskaityti HTML dokumentus ir gauti prasmingą informaciją per keletą sekundžių. Jei esate nusivylęs, nes svetainėje yra nenusakomas tekstas ir ieškoma tinkamo sprendimo, HTML teksto ištraukėjas yra tinkamas pasirinkimas.

HTML teksto ištraukėjas turi daug funkcijų. Kai kurie iš jų buvo aptarti toliau.

1. Tinka programuotojams

Programuotojams ir neprogramuotojams HTML teksto gaviklis ištrauks kodus ir tekstą iš norimų tinklalapių. Jums nereikia turėti programavimo įgūdžių, kad galėtumėte naudoti šį įrankį. Vietoj to, norint atlikti savo darbą, jums reikia pagrindinių žinių apie HTML ir Python. Šis įrankis yra ne tik tinka programuotojams, bet ir įmonėms, steigėjams, žurnalistams ir studentams.

2. HTML teksto ištraukėjas web dizaineriui

Web dizaineris yra atsakingas už puikių dizainų ir kūrybingų tinklalapių kūrimą savo klientams.Jei esate profesionalus interneto dizaineris ir turite daugybę HTML failų, kuriuos norite išgauti, turėtumėte pabandyti HTML teksto rašiklį. Šis įrankis užtikrina jūsų apsaugą ir privatumą internete, todėl jums gerai išvalius duomenis. Be to, ji kaupia ir ištraukia informaciją iš vaizdų ir vaizdo įrašų, todėl jums lengviau sukurti iliustruotus dizainus.

3. HTML teksto ištraukėjas visai operacinei sistemai

Vienas iš išskirtinių HTML teksto ištraukiklio ypatybių yra tas, kad jis veikia visose "Windows" sistemose. Be to, šis įrankis gali būti integruotas į visas interneto naršykles ir puikiai tinka Windows 98, Me, 2000, NT, Vista, XP, 7 ir 8 naudotojams.Jis išpakuos jūsų failą ir teksto ištrauks į lengvai nuskaitomą formą.

4. Jis kuria ir valdo agentus ir scenarijus

HTML teksto ištraukikliu, žiniatinklio valdytojai gali lengvai kurti ir valdyti abu scenarijus ir agentus. Ji lengvai taiko masinio koregavimo veiksmus ir atlieka įvairias užduotis savo vartotojams.

5. Galite paversti nestruktūrinius duomenis į naudingą informaciją

Naudodami HTML teksto ištraukiklį, galite neredustuotus duomenis paversti lengvai naudojama ir lengvai nuskaitoma informacija.Jums nereikia jokių programavimo įgūdžių naudoti šį įrankį. Jis pirmiausia nuskaitys jūsų HTML dokumentus ir pateiks bent 40 normalizavimo šablonų, kad galėtumėte lengvai importuoti savo duomenis.

6. Gerai naujienų svetainėms

"New-York Times", "CNN", "BBC" ir "The Washington Post" yra keletas garsiausių naujienų svetainių. Naudodami HTML teksto ištraukiklį, galite lengvai išgauti duomenis iš šių svetainių. Tai suteiks jums kokybiškų rezultatų ir lengvai pašalins visas pagrindines ir nedideles klaidas. Naudodami šį įrankį galite sukurti kokybišką turinį ir paskelbti jį svetainėje, kad būtų lengviau rasti paieškos rezultatus.

7. Lankstūs mokėjimo planai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, HTML teksto ištraukėjas tinka pradedantiesiems ir ateina su skirtingais priemokų planais. Pavyzdžiui, galite pasirinkti savo pagrindinį planą, jei turite asmeninį dienoraštį ir negalite sau leisti sau leisti brangus pasiūlymus. Pagrindinis planas jums kainuoja 20 JAV dolerių per mėnesį ir atveria jums daugybę funkcijų ir galimybių. Tačiau jo 14 dienų bandymas taip pat yra Source .

December 22, 2017