Back to Question Center
0

Web-Scraper Link Selecter paaiškino Semalt

1 answers:

Žiniatinklio nariams reikia naršyti tinklalapiuose ir nurodyti tikslią informaciją, kurią jie nori išgauti. Tai labai veiksmingas internetinis procesas, kuris suteikia vartotojams galimybę išgauti kelis puslapius, kuriuose naudojamas "JavaScript" Ajax. Vartotojai gali labai lengvai įdiegti šį specialųjį grandymo įrankį , nenaudodami pažangių techninių įgūdžių. Interneto grandinėlė gali padėti surinkti visą jiems reikalingą informaciją greitai ir lengvai. Tai geriausias nemokamas žiniatinklio įbrėžimas "Chrome" plėtinių įrankis, specialiai sukurtas pradedantiesiems, norintiems išgauti duomenis iš svetainės be profesionalios samdos.

Įvairių duomenų perkėlimas per internetą

Kiekvieną kartą, kai interneto šablonas atidaro naują puslapį iš interneto, vartotojai turi išgauti tam tikrą elementą. Sukūrus planą, vartotojai turi sukurti selektorių. Tai yra tikslinės svetainės elementai, kuriuose yra tam tikrų duomenų. Naudotojai gali pridėti, redaguoti ar ištrinti selektorius per skydelį. Vartotojai gali naudoti šį duomenų surinkimo įrankį, norėdami rinkti įvairius duomenų tipus, pvz., Turinį, lenteles, vaizdus, ​​telefono numerius, kainas ir dar daugiau. Surinkę jiems reikiamą informaciją, vartotojai gali kopijuoti rezultatus kaip "TSV" į iškarpinę ir išsaugoti juos aplankuose arba eksportuoti rezultatus į "Google" dokumentus kaip "Excel" skaičiuoklę.

Navigacija per kelis lygius

Naudodamiesi šia ekstraktavimo priemone, žiniatinklio nariai gali naršyti įvairias kategorijas ir subkategorijas ir lengvai parinkti nuorodų tekstus. Pavyzdžiui, jie gali pasirinkti du nuorodų selektorius: vieną pagrindinėms kategorijoms, o kitą - pakategores. Tokiu būdu galima naršyti įvairiais tinklalapiais ir išgauti URL.

Kaip tvarkyti puslapius

Šiandien daugelis e-parduotuvių ir mažmenininkų savo svetainėse turi kelias kategorijas. Vartotojai turi nuspręsti, kokią kategoriją jie nori naudoti. Kiekviena grupė turi savo produktų sąrašą kartu su puslapių nuorodomis. Be to, vartotojai turi prisiminti, kad yra keletas puslapių, kurie yra prieinami tik iš puslapių puslapių, o ne iš tam tikros kategorijos. Jie tiesiog turi pradėti kurti svetainės schemą (planą) ir pradėti išgauti daiktus. Norėdami tai padaryti, jie turi padaryti kitą nuorodų parinkiklį, kad pasirinktumėte puslapių nuorodų nuorodas. Vartotojai turi prisiminti, kad kai žiniatinklio grandiklis atidaro tam tikrą kategoriją, ji gali rinkti tik šio konkretaus puslapio elementus. Tada jis gali naudoti įvairias galimas puslapio nuorodas. Šios nuorodos gali rasti daugiau susijusių duomenų, taip pat daugiau nuorodų nuorodų vartotojams.

Šis ištraukimo įrankis turi keletą puikių funkcijų ir gali padėti žiniatinklio nariams rinkti norimus rezultatus, vėliau juos analizuoti.Tai paprastas įrankis, kuris nereikalauja kodavimo ir vartotojams nereikia turėti pažangių kompiuterių programavimo įgūdžių. Tai yra geriausias nemokamas "Chrome" plėtinys, skirtas neprogramuotojams, kurie nori iš svetainės gauti duomenis be samdymo žiniatinklio grandiklio profesionalo.Jie turi naudoti "Google Chrome" naršyklę, kad ją įdiegtų Source .

December 22, 2017