Back to Question Center
0

Octoparse: efektyvus žiniatinklio ištraukimo įrankis - Semalt Expert

1 answers:

Pašalinimas iš interneto yra labai veiksminga priemonė tiek nariams ieškantiems, tiek korporacijoms, kurios bando rasti didžiąją dalį informacijos iš įvairių svetainių, tokių kaip "Facebook", "Amazon", "eBay", automatiškai. "Octoparse" - tai puiki aparatūros programinė įranga, kuri savo vartotojams siūlo keletą puikių paketų, norint rinkti duomenis ir paversti jas vizualiaisiais failais, tokiais kaip HTML, Excel ir TXT. Toliau pateikiamos kai kurios puikios Octoparse siūlomos galimybės:

Ištraukiami duomenys iš dinaminių interneto puslapių

"Octoparse" yra paprastas naudoti įrankis, kuris padeda vartotojams išgauti turinį iš svetainės. Jis veikia su dinamiškais tinklalapiais, įskaitant duomenų ištrinimus su puslapiu. Be to, jos debesų tarnyba gali gauti ir saugoti didelius duomenų kiekius.

renka paslėptus duomenis iš svetainės

keliais atvejais interneto ieškotojai nori rasti konkrečius duomenis iš tinklalapių, tačiau jie negali rasti reikiamos informacijos, nes svetainės sudėtingumo ar dėl kitų priežasčių. "Octoparse" gali rasti ir išgauti visą paslėptą turinį.

gauna turinį su begaliniu slinkimu

Nusigaudymo duomenys su begaline slinktimi gali būti sudėtinga užduotis. Interneto naršyklės turi slinkti žemyn iki kiekvieno svetainių, kuriose jie lankosi, apačioje, norėdami įkelti daugiau teksto ar vaizdų. Turinys bus nuolat įkeliamas, nes jie nukreipia žemyn į puslapio apačią.

"Octoparse" gali padėti vartotojams išgauti visas hipersaitus, paskelbtus tam tikroje svetainėje. Tiesą sakant, vartotojams pateikiamas paprastas būdas automatizuoti šimtus IP adresų, tuo pačiu metu jis siūlo keletą išplėstinių parinkčių, tokių kaip "Ajax Timeout", įmontuotas XPath įrankis ir kt.Be to, "Octoparse" gali nuskaityti žiniatinklio paieškos su tam tikrais užklausomis duomenis ir sėkmingai pateikti struktūrizuotus duomenis.

padalija užduotys

Vartotojams geriau paskirstyti savo užduotis, jei internetas išjungiamas. Užuot gauti savo duomenis iš pat pradžių, jie gali atskirą tam tikrą užduotį atskirti iš dviejų projektų.

Naudodami Octoparse, interneto vartotojai gali padaryti daug dalykų, pavyzdžiui, atidaryti tam tikrą tinklalapį, prisijungti prie paskyros, atsisiųsti vaizdus, ​​įvesti tekstą ir daug daugiau. "Octoparse" taip pat teikia vartotojams pažangų režimą, kad padėtų jiems spręsti sudėtingesnius duomenis. Pavyzdžiui, jei norite naudoti šį režimą, naudodamiesi operacinės sistemos projektuotoju, naudotojams reikia vilkti ir išmesti blokus, kad būtų galima sukonfigūruoti įvairias užduotis. Išmanusis režimas suteikia vartotojams galimybę bet kuriuo tinklalapiu automatiškai į "Excel" tiesiog paspausti vieną mygtuką. Iš tikrųjų šis režimas puikiai veikia sąrašo puslapių lentelėje, pvz., Paieškos rezultatuose ar kategorijų puslapiuose Source .

December 22, 2017