Back to Question Center
0

Kaip aptikti geriausius "Amazon" raktinius žodžius?

1 answers:

Tinkamo dėmesio nustatymas ir geriausių potencialiai pelningų "Amazon" raktinių žodžių taikymas yra tikriausiai svarbiausias dalykas visoje komercinėje veikloje.Svarbu tai, kad išsamus raktinių žodžių tyrimas yra tas, kas turi tiesioginį poveikį jūsų pardavimams. Tiesiog todėl, kad kiekvienas potencialus klientas gali spustelėti ir su jumis pirkti pirkinį - jei jūsų produktas pasirodys pirkinių paieškos viršuje. Bet kokiu atveju, tai reiškia, kad turėsite atlikti visapusišką tyrimą apie raktažodžius, kurio veiksmai daugiausia yra šie:

A9 paieškos algoritmas aiškiai suprantamas naudojant "Amazon" produktų reitingavimo sistemą

  • Žinoti, kaip atskleisti naujas "Amazon" produktų galimybes ir paslėptus raktinius žodžius
  • Naudoti mėnesio paieškos apimtis, siekiant nustatyti ir rūšiuoti labiausiai atitinkamus paieškos terminus
  • Analizuoti ir Tyrinėkite ilgų uodegų produkto užklausas, kurias naudoja gyvi pirkėjai, perkantys internetu
  • Sutelkite dėmesį į tik unikalių "Amazon Seller Central" (". k. a.

ir vėl pasistengsime - jei jūsų patenkinti rezultatai nebus surasti kažkur per pirmuosius du ar tris Amazonės SERPs sąraše esančius puslapius, turite nedelsdami perfrase juos tiksliai tikslinius paieškos užklausas, kad jos atitiktų jūsų pagrindinį tikslą. Tokiu būdu, čia yra trumpas žingsnis po žingsnio vadovo, kuriuo galite tvarkyti vertingiausius raktinius žodžius Amazonės produktų sąrašo optimizavimui tinkamu būdu.

Pirmas žingsnis: rūpinkitės sėklos raktiniais žodžiais

Negalima švelninti savo laiko ir pastangų, norint sužinoti savo tikslines produkto savybes / privalumus, kad būtų galima suprasti pagrindinius savo veiklos ir kasdienio naudojimo aspektus. Tai gali atrodyti kaip nieko nesudėtingo, bet tai tikrai išsiveržta linija, nes trūksta kokios nors savybės ar net nedidelės detalės gali pašalinti gana išmatuojamą potencialių klientų dalį. Kitaip tariant, užsidėkite pirkėjo batus ir atidžiai stebėkite geriausius raktinių žodžių nustatymus, kuriuos naudoja jūsų nišos / kategorijos konkurentai.

Antras žingsnis: Forma valyti ir išvalyti kontrolinį sąrašą

Štai, kai atėjo laikas pagaliau pasirinkti gerą raktažodžių tyrimų įrankį arba internetinę platformą, specialiai pritaikytą formuoti Pagrindinis Amazon tikslinių raktažodžių sąrašas. Tokiu būdu nepamirškite, kad "Amazon" automatiškai pasiūlytos užklausos ir populiariausios paieškos kombinacijos yra naudingos. Ir įsitikinkite, kad jūsų sąrašas yra prioritetas pagal paieškos apimtis, numatomą konkurencijos lygį ir pirkimo ketinimą.

Trečias žingsnis. Patikslinti ilgosios pakraipos paieškos terminus

Ir dabar atėjo laikas pagaliau ištirti savo pagrindinį kontrolinį sąrašą dėl ilgosios uodegos apsipirkimo terminų, kad jie būtų dar tikslesni.Atminkite, kad kuo aukštesnis yra tam tikro raktinio žodžio paieškos apimtis, tuo sunkiau įvertinti. Štai kodėl norint gauti didesnį srautą ir dėl to potencialiai padidintą konversijų rodiklį, turėsite rūšiuoti šiuos paieškos terminus ir pašalinti tuos, kurie turi pernelyg didelį konkurencijos lygį. Visada siūlykite daugiausia už ilgalaikius raktinius žodžius - ir jūs jau baigiate Source .

December 22, 2017