Back to Question Center
0

Kaip padidinti "Amazon" pardavimus ir tapti geriausiu pardavėju?

1 answers:

Mūsų dienomis "Amazon" yra didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos internetu kompanija, kurioje galite rasti produktų visoms skoniui. Ši platforma suteikia puikių galimybių tiek pardavėjams, tiek trečiųjų šalių pardavėjams. Jei turite protingą požiūrį į jūsų verslo plėtrą, "Amazon" girs tave dideliu pajamų ir TOP reitingu.

"Amazon" mažmeninės prekybos platformos populiarumas kasdien didėja, pritraukiant daugiau ir daugiau lojalių klientų. Remiantis statistiniais duomenimis, šia platforma kasmet praleidžiama bent 88 000 USD. "Amazon" pirkėjai nupiešia platformą, kur jie gali rasti viską, netgi "Google". "Google" vis dar yra vertingas šaltinis, bet informacijos, o ne produktų tyrinėtojų.

Visa tai, kas pasakyta, manau, kad bus naudinga pasidalyti su jumis keletą patarimų, kaip padidinti "Amazon" pardavimus ir pagerinti jūsų reitingą.Taigi, atidžiau pažvelkime į šiuos praktinius patarimus ir gudrybes.

Amazonės pardavimų didinimo būdai

Sukurkite teigiamas apžvalgas "Amazon"

Negalima pervertinti "Amazon" klientų atsiliepimų galios.Jie pirmiausia turi įtakos jūsų sąrašo reitingui Amazonės paieškos rezultatų puslapyje ir gali pagerinti ar naikinti jūsų optimizavimo pastangas. Remiantis naujausiais pramonės duomenimis, 88 proc. Vartotojų teigia, kad jie interneto reitingus patiki tiek pat, kiek asmenines rekomendacijas ir sudaro sprendimą dėl pirkimo, atsižvelgdami į neseniai atliktų peržiūrų ir žvaigždučių reitingų skaičių ir kokybę.

Štai kodėl jūs turite padaryti viską, kad gautumėte kokybiškų ir ekologiškų atsiliepimų apie savo produktus. Atsiliepimai su vaizdo įrašų turiniu ar vaizdais gali būti stebuklai. Taigi, paskatinkite savo nuolatinius klientus palikti ilgas ir apibūdinančias apžvalgas, kad padėtumėte kitiems pirkėjams priimti teisingą sprendimą. Jei pažįstate vietinius žmones, kuriems patiko jūsų produktas, eikite į juos ir paklauskite dėl peržiūros atidėjimo.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad "Amazon" aktyviai kovoja ne su ekologine ar, kitaip tariant, su skatintais atsiliepimais. Štai kodėl turite įsitikinti, kad visos jūsų produktų apžvalgos yra vienodai sukurtos ir atrodo natūralios.

Norėdami valdyti visas jūsų produktų apžvalgas ir visada žinoti apie neigiamus atsiliepimus, šiuo tikslu galite naudoti specialią tiriamąją programinę įrangą. Pavyzdžiui, "Feedback Five" įrankis padės padidinti pateiktų atsiliepimų kiekį ir nedelsiant reaguos į neigiamus atsakymus.

Dirbk su jūsų sąrašo optimizavimu ir tobulinimu

"Amazon" reitingavimo sistema atsižvelgia ne tik į produktų apžvalgas, pardavėjo reitingą ir kainą, bet ir į tai, kaip produktų sąrašas yra organizuotas. Kaip ir "Google", jums strategiškai reikia įtraukti tikslinius paieškos terminus pavadinime, taškuose ir aprašyme. "Amazon" teikia prekiautojams galimybę užrašyti produkto pavadinimą su atitinkamais paieškos žodžiais ir apibūdinimais žodžiais. Šis Amazonės sąrašo optimizavimo aspektas skiriasi nuo "Google", kur jums reikia trumpo ir tikslaus pavadinimo, kuriame yra tik vienas tikslinis paieškos terminas. Tačiau "Amazon" nori supaprastinti paieškos batus ir naudotojus, suteikiant jiems aiškų produkto aprašymą iš karto. "Amazon" siūlo pavadinimą įtraukti šias produkto savybes: prekės ženklą, aprašymą, produktų liniją, medžiagą, spalvą, dydį ir kiekį. Tačiau nereikia įtraukti į savo pavadinimą kainų ir reklaminių šūkių, kad pirkėjai sutelktų dėmesį į pagrindinę informaciją.

Norėdami rasti reikiamus ir tikslingiausius jūsų sąrašo paieškos terminus, patariama naudoti "Amazon" raktinių žodžių įrankį, kuris įgyvendina "Amazon" automatinio užbaigimo paslaugą, kad būtų rasti populiarūs "long tail" raktiniai žodžiai. Be to, naudojant šį įrankį galite įvertinti kiekvieno pasirinkto paieškos termino paieškos apimtis.

"Amazon" pirkimo dėžutės laimėjimo būdai

"Amazon" yra labai konkurencinga paieškos platforma, kur tapti geriausiu pardavėju arba laimėti pirkimo dėžutę; turite turėti gerą pardavimo istoriją ir konkurencingą kainų politiką. "Amazon" nesiūlo griežtų taisyklių, kaip laimėti Pirkimo dėžę, tačiau yra daugybė veiksnių, kurie, kaip žinoma, veikia jūsų sugebėjimą laimėti.

Pirma, jūs turite padaryti, tai padidinti savo "Buy Box" tinkamumą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte turėti profesionalų pardavėjo paskyrą ir prekiauti savo prekėmis bent tris mėnesius. Kitas būdas, kaip jį pagerinti, yra "Amazon" paslaugų teikimas.

Be to, norint laimėti "Amazon Buy Box", turėtumėte pasiekti aukšto lygio. Aukšto lygio produktyvumą gali įtakoti tokie veiksniai kaip sėkmingo pardavimo istorija, puikus klientų aptarnavimas, puikios klientų metrikos ir pristatymo paslaugų kokybė.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas jūsų iškrovimo kainai (tikroji produkto kaina su pristatymo mokesčiu). Jei norite išlaikyti savo nišą konkurencingą, turėtumėte atlikti rinkos nišos analizę arba naudoti specialias perpiemavimo priemones, tokias kaip "FeedVisitor" arba "Teikametricks". Šios priemonės padės automatiškai stebėti susijusių produktų kainas savo rinkos nišoje. Naudodamiesi šiuo įrankiu, galėsite atlikti visus reikiamus jūsų kainų politikos pakeitimus bet kuriuo metu, kai matysite, kad kažkas siūlo mažesnes kainas, tada jūs turite.

"Pay Per Click" reklama "Amazon"

Jei norite padidinti savo pelną "Amazon", pabandykite "Amazon" remiamų produktų programą. Tai padės jums rodyti savo medžiagą žemiau paieškos rezultatų, dešiniajame stulpelyje ar išsamiuose puslapiuose. "Amazon" PPC yra geras būdas interneto prekybininkams nusipirkti poziciją "Amazon" paieškos rezultatų TOP. Pagal šią programą prekybininkas turėtų sumokėti kiekvieną kartą, kai klientas spustelėja savo skelbimą paieškos rezultatuose. Kuo labiau konkurencinga niša jums mažmeninėje prekyboje, tuo didesnė paspaudimo kaina turės sumokėti.

Rinkodaros paslaugos "Amazon" platformoje

"Amazon" draudžia tokius bendravimo su klientais būdus kaip tiesioginiai skambučiai ir el. Pašto rinkodara. Tačiau tai nereiškia, kad negalite naudoti jokių kitų reklamos būdų pritraukti pirkėjų į "Amazon" parduotuvę. Norėdami tai pasiekti, galite naudoti dienoraščio paskelbimą ir socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Be to, galite sukurti savo tinklaraštį, susijusį su jūsų verslu. Tokios platformos kaip "Quora", "Hubpages" ir "Go" straipsniai taip pat yra puiki vieta kurti turinio dalis jūsų tema, kur galite palikti nuorodą "Amazon" parduotuvėje Source .

December 22, 2017