Back to Question Center
0

Kaip naudotis "Amazon Marketing Services" dvigubu pelnu?

1 answers:

Jei parduodate savo produktus "Amazon", jūsų pagrindinis tikslas yra pristatyti savo medžiagą prieš daugumą potencialių klientų ir galiausiai gauti daugiau pajamų. Visas "Amazon" reitingavimo algoritmas skirtas užtikrinti pirkėjams tiksliausius paieškos rezultatus, atsižvelgiant į jų pageidavimus ir paieškos istoriją. Taigi, viskas, ko jums reikia - vadovautis "Amazon" gairėmis parodyti savo produktus priešais tikslinę auditoriją.

Nepriklausomai nuo jūsų dabartinių strategijų, niekada nesunku apsvarstyti jūsų pasirinkimų. Laimei, "Amazon" teikia prekybininkams įvairias paslaugas, kurios gali supaprastinti jų pardavimo procesus ir vėliau padidinti Amazon. "Amazon" rinkodaros paslaugų programa yra puikus pasirinkimas "Amazon" pardavėjams, kurie siekia galimybių padidinti pardavimus ir padidinti bendrąsias verslo pajamas.

Tačiau kyla klausimas, ar jums reikia išbandyti naujas rinkodaros paslaugas, ar naudoti savo patikimus metodus. Bet ar naujoji rinkodaros taktika atrodys dar geriau? Taigi, manau, kad verta išbandyti "Amazon" rinkodaros paslaugas, kad liktų "Amazon" elektroninės prekybos žaidimų TOP. Taigi, diskutuokime apie AMS privalumus ir trūkumus, kad suprastume, ar verta investuoti, ar ne.

"Amazon" rinkodaros paslaugos: darbo principas

"Amazon Marketing Services" (AMS) yra reklamos platforma, skirta mokėti už paspaudimą, kai pardavėjai gali gauti savo produktus Tikslinės auditorijos priekis pagal tikslius paieškos terminus, produktus, nuostatas ir prekybos istoriją.

"Amazon Marketing Services" programa suteikia šias verslo galimybes:

  • "Amazon" puslapius;
  • Produkto vaizdo skelbimai;
  • Antraštės paieškos skelbimai;
  • Rėmėjų skelbimai.

Pirmoji AMS programa buvo prieinama tik "Amazon" pardavėjams. Tačiau taisyklės buvo pakeistos, ir šiuo metu jis taip pat yra skirtas tiesiogiai skelbti paskyros savininkus ir pardavėjų atstovus. Tačiau reikėtų paminėti, kad prekybininkai, kurie domina "Amazon" rinkodaros paslaugomis, turėtų būti "Amazon" "Vendor Central" platformos dalyviai. Šios reklamavimo paslaugos buvo sukurtos siekiant teikti tikslines ir pagal raktažodžius orientuotas kampanijas "Amazon" tiekėjams. "Amazon" naudoja milžinišką duomenų bazę, kad atitiktų pirkėjus su skelbimais, kurie, jų nuomone, bus pasipriešinti pirkėjui. "Amazon" renka ankstesnių "Amazon" pirkėjų patirties duomenis ir stebi, kaip pirkėjai kažką ieško platformoje. Taigi, atsižvelgdami į visus šiuos aspektus, galite gauti savo skelbimus priešais potencialius klientus, kurie domisi tokiais produktais kaip jūsų.

Jūs galite valdyti savo reklamos kampaniją naudodamiesi "Amazon" rinkodaros paslaugų vartotojo sąsaja. Ši sąsaja leidžia jums sekti savo pajamas ir mokesčius už paspaudimą, kad galėtumėte lengvai įvertinti investicijų grąžą. Be to, galite sekti reklamos pardavimo išlaidas ir patikrinti, ar jūsų reklamos kampanija yra pelninga, ar ne.

Tačiau ši "Amazonės" programa taip pat turi trūkumų. AMS sąsaja nėra patogi vartotojui. Jūs net negalite ištrinti nutrauktų skelbimų. Be to, ataskaitų naujiniai paprastai veikia labai lėtai Source .

December 22, 2017