Back to Question Center
0

"BeautifulSoup" pritraukia tinklalapio turinį per penkias minutes - "Semalt Expert"

1 answers:

Gražus sriuba yra "Python" paketas, naudojamas analizuoti XML ir HTML dokumentus. Tai sukuria tinklalapių parsisiuntimo medžius ir yra prieinamas "Python 2" ir "Python 3". Jei turite svetainę, kurios negalima išvalyti tinkamai, galite naudoti skirtingas "BeautifulSoup" sistemas. Išgauti duomenys bus išsamūs, lengvai įskaitomi ir keičiamo dydžio, kuriuose yra daug trumpų ir ilgalaikių raktinių žodžių.

Lxml, kaip ir BeautifulSoup, gali būti integruotas į html. parser modulis patogiai. Vienas iš labiausiai skiriamųjų šios programavimo kalbos ypatybių yra tai, kad jis suteikia apsaugą nuo šlamšto ir geresnių rezultatų realiuoju laiku. Tiek lxml, tiek BeautifulSoup yra lengva mokytis ir teikia tris pagrindines funkcijas: formatavimą, analizavimą ir medžio konvertavimą. Šioje pamokoje mes išmokysime jums, kaip "BeautifulSoup" panaudoti, norint patraukti skirtingų tinklalapių tekstą.

Diegimas

Pirmasis žingsnis yra "BeautifulSoup 4" įdiegimas naudojant pip. Šis paketas veikia tiek "Python 2", tiek "3". BeautifulSoup supakuotas kaip Python 2 kodas; ir kai mes naudojame jį su "Python 3", jis automatiškai atnaujinamas iki naujausios versijos, tačiau kodas nėra atnaujintas, nebent mes įdiegsime visą "Python" paketą.

Parserio diegimas

Galite įdiegti tinkamą analizatorių, pvz., Html5lib, lxml ir html. analizatorius. Jei įdiegėte pip, turėsite importuoti iš bs4. Jei atsisiųsite šaltinį, turėsite importuoti iš Python bibliotekos. Atminkite, kad analizatorius lxml yra dviejų skirtingų versijų: XML parserio ir HTML analizatoriaus. HTML parsiklis tinkamai neveikia su senomis "Python" versijomis; todėl galite įdiegti XML analizatorių, jei HTML analizatorius nustoja reaguoti arba tinkamai neįdiegtas. Lxml analizatorius yra palyginti greitas ir patikimas ir pateikia tikslius rezultatus.

Naudokite "BeautifulSoup", norėdami gauti pastabas

"BeautifulSoup" galite susipažinti su pageidaujamo tinklalapio komentarais. Komentarai paprastai yra saugomi skyriuje "Komentarų objektas" ir naudojami tinkamai pateikti tinklalapio turinį.

pavadinimai, nuorodos ir antraštės

Jūs galite lengvai išskleisti puslapių pavadinimus, saitus ir antraštes su "BeautifulSoup". Jums reikia tik gauti puslapio žymėjimą su konkrečiu kodu. Gavęs žymėjimą, galite nuskaityti duomenis iš pozicijų ir subpozicijų.

Naviguoti DOM

Mes galime naršyti DOM medžius naudodami BeautifulSoup. Žymių grandinė padės išgauti duomenis SEO tikslais.

Išvada:

Kai pirmiau aprašyti veiksmai bus baigti, galėsite patraukti tinklalapio tekstą patogiai. Visas procesas užtruks ne ilgiau kaip penkias minutes ir žada kokybiškus rezultatus. Jei ieškote išgauti duomenis iš HTML dokumentų ar PDF rinkmenų, jums nereikia nei "BeautifulSoup", nei "Python". Esant tokioms aplinkybėms, turėtumėte pabandyti nuskaityti HTML ir lengvai analizuoti savo žiniatinklio dokumentus. Turėtumėte visapusiškai pasinaudoti "BeautifulSoup" funkcijomis, kad galėtumėte nuskaityti duomenis SEO tikslais. Net jei mes rekomenduojame "lxml" HTML parserius, mes vis tiek galėsime pasinaudoti "BeautifulSoup" palaikymo sistema ir gauti kokybiškus rezultatus per keletą minučių Source .

December 22, 2017