Back to Question Center
0

Semalt siūlo geriausią interneto puslapių grandinę, kurią reikia apsvarstyti

1 answers:

Selenium yra atviro kodo automatinis testavimo rinkinys žiniatinklio programoms, platformos ir naršyklės. "Selenium" siūlo "W3C WebDriver" specifikacijos infrastruktūrą, programavimo sąsają, suderinamą su interneto naršyklėmis. Ši programinė įranga susideda iš įvairių bibliotekų ir įrankių, įgalinančių interneto naršyklių automatizavimą.

Kodėl "Selenium" programinė įranga?

"Selenium" programinė įranga orientuota į automatinę žiniatinklio programą, iš kurios galima gauti duomenis iš tinklalapio. Ši programinė įranga susideda iš programinės įrangos rinkinio, sukurto tenkinti jūsų web scraping specifikacijas. "Selenium" programinė įranga turi keturis pagrindinius komponentus, kuriuos reikia apsvarstyti.

WebDriver

"Selenium WebDriver" buvo suprojektuota suprojektuoti paprastą programavimo sąsają. Jei dirbate dantų tinklalapio išvalymui, "Selenium-WebDriver" yra komponentas, kurį reikia apsvarstyti. Šis įrankis palaiko interneto duomenų ištraukimą tinklalapiuose, kuriuose turinys gali keistis, nebūtinai perkeliant puslapį.

"WebDriver" tiekia objektų orientuotą taikomųjų programų programinę sąsają (API), kuri siūlo išplėstinę žiniatinklio testavimo ir nuskaitymo paramą. Įrankis veikia skambinant į naršyklę, naudojant bendrą automatizavimo palaikymą.

Seleno tinklelis

Seleno tinklelis plačiai naudojamas platinant tekstus daugiau nei vienoje virtualioje mašinoje. Paprastais žodžiais, "Selenium Grid" leidžia paleisti skirtingų virtualių mašinų testus daugiau nei vienoje naršyklėje. Tinklelis leidžia paleisti įbrėžimą paskirstytoje vykdymo aplinkoje.

Laikas yra svarbus veiksnys, kai kalbama apie žiniatinklio išbrėžimą. Dinaminio tinklalapio niekada nebuvo lengva išvalyti. Išvalykite šį puslapį, paspartindami užduočių vykdymą. Tai galite padaryti atlikdami kelis bandymus tuo pačiu metu. Geriausia naudoti "Selenium" yra tas faktas, kad galite naudoti tą pačią naršyklę, versiją ir tipą.

Seleno nuotolinis valdymas (RC)

Ar dirbate su šnipinėjimu su naršyklėmis, palaikančiomis "JavaScript"? Seleno nuotolinis valdymas - tai priemonė, į kurią reikia atsižvelgti. Šis įrankis leidžia jums parašyti automatizuotų programų testavimą jūsų pasirinktoje programavimo kalboje.

Seleno integruotos plėtros aplinka (IDE)

Seleno IDE yra scenarijus, kuris veikia kaip "Firefox" plėtinys, leidžiantis redaguoti, įrašyti ir derinti duomenis. Pradedantiesiems, "Selenium IDE" įrašo ir žiūri galutinių naudotojų sąveiką su "Firefox" naršykle.

"Selenium" programinė įranga suderinama su "Python 2" ir "Python 3". Jei dirbate su "Internet Explorer" tvarkyklės sudarymu, jums reikės 32 ir 64 bitų kryžminių kompiliatorių ir "Visual Studio 2008". Susipažinimas su "Ruby 2" yra papildomas pranašumas.

Pašalinti tinklalapius su Selenu

Su "Selenium" galite efektyviai bendrauti su "JavaScript" žiniatinklio formomis. Įdiekite "WebDriver" savo kompiuteryje ir raskite formą naudodami "XPath". Naudodamiesi "Selenium", pasirinkite norimą parinktį spustelėję išskleidžiamąjį meniu ir įkelkite naršyklę keletą minučių, prieš spustelėdami kitą elementą.

Tiksliniame puslapyje bus rodomi sugadinti duomenys, kai visos formos bus tinkamai užpildytos. Prieš įkeliant turinį, kai kuriuose tinklalapiuose reikia laiko. Norėdami išvalyti šio tipo lapą, atlikite visas išplečiamas parinktis, esančias konkrečiose žiniatinklio formose. Svarbu pažymėti, kad "Selenium" programinė įranga yra suderinama su "Windows" operacine sistema, "Mac" OS ir "Linux". Palengvinkite savo žiniatinklio puslapio įbrėžimą naudodami "Selenium" programinę įrangą Source .

December 22, 2017