Back to Question Center
0

Kokie yra pagrindiniai veiksniai, į kuriuos atsižvelgiama "Amazon" reitingavimo algoritmui?

1 answers:

Jei naudojate "Amazon" savo el. Prekybos verslą, turite būti susipažinę su originalia Search Engine Optimization (SEO) koncepcija.Tai gali atrodyti kaip nieko blogo, bet kiekvieną pagrindinę paieškos programą (pvz., "Google", taip pat "Yahoo", "Bing" ir tt). ) turi savo reitingavimo algoritmą. Nepaisant to, pernelyg daug internete veikiančių verslininkų vis dar nežino, kad egzistuoja "Amazon" reitingavimo algoritmas. Štai kodėl aš ketinu parodyti pagrindinius veiksnius, kuriais "Amazon" reitingavimo algoritmas yra lažybų, paremtas pagrindiniais produktų sąrašo optimizavimo elementais pagal skyrius. Tokiu būdu suprasite, kaip sukurti kokybišką jūsų produkto puslapio turinį. Galų gale, norėdami rasti savo produktų pasiūlymus Amazonės paieškos viršuje, kuris yra vienas iš labiausiai parduodamų elementų.

Amazonės reitingavimo algoritmo puslapio SEO veiksniai

Čia yra pagrindiniai jūsų produkto puslapyje nustatyti veiksniai, kurie nustato jūsų "Amazon" paieškos reitingą.Žinodami juos visus, galėsite tiksliai suprasti, ką reikėtų padaryti su savo produktų sąrašo optimizavimu, kad būtų pasiektas didžiausias pardavimo rezultatas, o jūsų internetinis matomumas pagerėjo iki tikrai naujo laipsnio.

Produkto antraštė

Jūsų produkto pavadinimas yra pirmasis jūsų "Amazon" produkto puslapio skirsnis, kuriame ten vyrauja SEO svarba.Panašiai kaip ir standartinių paieškos sistemų atveju, "Amazon" reitingavimo algoritmas labai priklauso nuo pagrindinio pavadinimo žymos. Tokiu būdu jūs turite iki 500 simbolių, kad galėtumėte pasinaudoti savo geriausiais tiksliai nukreiptais raktiniais žodžiais ir pagrindinėmis ilgalaikėmis paieškos kombinacijomis, kad galėtumėte maksimaliai ieškoti internete atliekamų paieškų ten.

Bullet Points

Tai yra kitas jūsų produkto puslapio skiltis, rastas tiesiai po produkto pavadinimu. Nors nėra oficialių įrodymų, kad būtų įrodytas šis faktas, tačiau "bullet points" gali turėti didelį poveikį jūsų konversijos pažangai. Pateikiant kaip aiškią ir aiškią jūsų produkto apibendrintą informaciją, "bullet points" taip pat yra puiki vieta įtraukti kai kuriuos jūsų pagrindinius tikslinius raktinius žodžius, kurie jūsų prekes parduoda geriausiomis pusėmis.

Produkto apibūdinimas

Paskutinis jūsų Amazonės puslapio lankytojo puslapis yra jūsų produkto aprašymas. Tiesą sakant, tai yra labiau išplėstinė kulto sąrašo versija. Dar daugiau - pagal "Amazon" reitingavimo algoritmą šis skyrius yra techniškai nereikalingas, bent jau tiesioginio vartotojo patirties tikslais. Nepaisant to, vis dar labai svarbu turėti visiškai užpildytą produkto aprašymą. Žinoma, jei norite gerai priskirti "Amazon".

Slapukio raktažodžiai

Šis raktinių žodžių ir paieškos terminų skyrius jūsų lankytojams nėra matomas.Tačiau šiame skirsnyje konkrečiai numatoma pridėti likusius atitinkamus raktinius žodžius - tik reitingavimo tikslais. Tokiu būdu nepamirškite, kad "Amazon" atgalinės raktiniai žodžiai yra geriausia vieta pateikti visus jūsų tikslinius raktinius žodžius, kurie dar nebuvo įtraukti į jūsų produkto pavadinimą arba produkto aprašymą. MAYBE turėsite protingą galimybę grįžti per tam tikrą laiką ir atlikti peržiūrą, kad dalis labiausiai tinkamų atgalinių raktinių žodžių sėkmingai pakeistų mažiau produktyvius jūsų produkto pavadinime, aprašyme ar sąrašo taškuose Source .


December 22, 2017