Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos - "Top 6" interneto duomenų perkėlimo funkcijos

1 answers:

Web Data Extractor yra vienas iš įtakingiausių ir garsiausių įrankių. Jis naudojamas informacijos iš skirtingų socialinės žiniasklaidos svetainių, dinaminių svetainių, kelionių portalų, apsipirkimo svetainių ir privačių tinklaraščių išbrėžimams.

Galite naudoti Web Data Extractor rinkti ir nuskaityti duomenis iš konkrečių URL, meta žymeles, meta pavadinimus ir aprašymus. Jūs galite net organizuoti savo duomenis, naudodami šį įrankį, naudodamiesi trumpo uodegos ir ilgo uodegos raktiniais žodžiais. Svarbiausi Web Data Extractor privalumai buvo aptarti toliau.

1. "All-in-one" įrankis:

"Web Data Extractor" yra visapusiškas ir tuo pačiu metu atlieka kelias užduotis. Tai ne tik išsamus grandiklis, bet ir galingas žiniatinklio tikrinimo įrankis. Naudodamiesi "Web Data Extractor", galite patogiai prenumeruoti jūsų svetainėje sugadintą turinį arba galite nuskaityti jūsų tinklalapius, kad būtų lengviau rasti paieškos rezultatus.Ši paslauga taip pat ištraukia informaciją iš skirtingų el. Pašto adresų, telefonų numerių ir fakso numerių, suteikiant jums tikslius ir savalaikius rezultatus.

2. Privatumas ir saugumas:

Skirtingai nuo kitų paprastų duomenų grandiklių , Web Data Extractor užtikrina jūsų apsaugą ir saugą internete. Kai duomenys bus nukopijuoti, ši programinė įranga išsaugo ją saugioje duomenų bazėje ir leidžia jums lengvai atsisiųsti failus į kietąjį diską.Kiekvienas niekada nebus pasiekiamas jūsų įstrigo turinio. Iš tikrųjų galite apsaugoti savo delikatus failus su slaptažodžiu.

3. Užbaigta apsauga nuo šlamšto:

Web Data Extractor apsaugo jūsų duomenis nuo blogų robotų ir šlamšto. Tai geriausiai žinoma dėl patogios vartotojo sąsajos ir leidžia pasiekti autentiškus ir tikslius duomenis. Naudodamiesi šia paslauga, nereikia nerimauti dėl kokybės. Visi URL yra tvarkomi slaptos duomenų bazės, o informacija saugoma jo asmeninėje duomenų bazėje. Be to, šis įrankis siūlo duomenų filtrus, teksto filtrus ir domenų filtrus. Tai leidžia pasirinkti naudotoją recirkuliaciją.

4. Puikus interneto turinys įmonėms:

Viena iš pagrindinių problemų, su kuria susiduriame, yra turinio kokybė ir tikslumas. Negalime publikuoti straipsnių su daugybe rašybos ar gramatikos klaidų. "Web Data Extractor" automatiškai pašalina visas pagrindines ir mažas klaidas mūsų žiniatinklio turinyje. Be to, ši programa pritraukia daugybę svetainių ir tinka įmonėms.

5. Skirtingos versijos yra:

Vienu metu galite nemokamai ir nemokamai naudotis versijomis. Pradedantiesiems, laisvai samdomiems vertėjams ir žiniatinklio valdytojams, "Web Data Extractor" yra puiki alternatyva importuoti. io. Vidutinėms ir didelėms įmonėms yra mokama versija. Programinė įranga nėra per brangus ir atveria visas įdomias galimybes ir funkcijas. Jis naudoja patentuotas mašininio mokymosi ir vizualinės abstrakcijos technologijas, siekdamas nukreipti informaciją iš tūkstančių svetainių. Su "Web Data Extractor" galite kurti skirtingus ištraukimo agentus per kelias sekundes ir nereikia jokių programavimo įgūdžių.

6. "Intelligent Site Navigation":

"Web Data Extractor" naršia įvairius tinklalapius ir per trumpiausią laiką gauna aukščiausią informaciją.Jūs tiesiog turėtumėte pabrėžti duomenis ir leisti nustatyti vidinius ir išorinius ryšius. Programinė įranga surinks ir tvarkys duomenis. Galite gauti norimų rezultatų po dviejų iki trijų minučių. "Web Data Extractor" teigė, kad iki šiol šiurkšta daugiau nei 1 mln. Tinklalapių Source .

December 22, 2017