Back to Question Center
0

Semalt: "Mozenda Data Extractor" - geriausias ir patikimas įrankis

1 answers:

"Mozenda" yra išsami interneto šveitimo paslauga; tai geriausiai žinoma dėl naudingų savybių ir sugebėjimo atlikti kelias užduotis vienu metu. Ši programinė įranga leidžia jums nuskaityti turinį iš "Aliexpress". Com Boohoo. Com "," Amazon "ir" eBay ". Galite įrašyti failus į "Dropbox" ir "Google" diską arba atsisiųsti juos tiesiogiai į kietąjį diską.

Kaip Mozenda veikia?

"Mozenda" atlieka savo užduotis pagal tokį modelį:

1. Tai ištraukia duomenis iš kelių svetainių. Pirma, Mozenda identifikuoja duomenų modelius.

2. Kitame žingsnyje jis sujungia duomenų rinkinius.

3. Trečia, "Mozenda" įkelia rezultatus į dvi pagrindines debesies saugojimo paslaugas: "Dropbox" ir "AWS".

"Mozenda" interneto konsolė ir agento kūrėjas

1. "Mozenda" interneto konsolė - ši žiniatinklio programa leidžia mums paleisti mūsų agentus (išvalyti projektus). Mes taip pat galime peržiūrėti ir tvarkyti rezultatus ir eksportuoti išgautus duomenis į CSV ir JSON.

2. Agent Builder - tai "Windows" programa, naudojama kelių duomenų gavybos projektams kurti vienu metu.

Dauguma išskirtinių Mozendos savybių:

1. "All-in-one" programinė įranga:

"Mozenda" yra geriausiai žinoma dėl patogios vartotojo sąsajos. Tai ne tik žiniatinklio ištraukėjas, bet ir skaitytuvas; ši programa naudoja skirtingus robotus, kad nuskaitytų jūsų tinklalapius. Jis visada gali išgauti duomenis iš uždraustų svetainių, o jūs tiesiog turėtumėte paryškinti URL, kad iškart jį išbrėžtų. Be to, ji suteikia apsaugą nuo šlamšto ir pašalina visas nepilnametines jūsų turinio klaidas.

2. Tinka mažoms įmonėms:

Pradėjus verslą, gali būti neįmanoma investuoti į brangius duomenų skreperius arba interneto skaitytuvus. Tačiau "Mozenda" yra nemokama programinė įranga, kuri gali patogiai atlikti labai nelengvas užduotis. Ji analizuoja žiniatinklio dokumentus, renka informaciją apie konkurentus, naujausias tendencijas, besivystančias rinkas ir per kelias minutes gauna pageidaujamus rezultatus. "Mozenda" yra naudinga laisvai samdomiems vertėjams ir mažoms įmonėms ir nereikalauja turėti kodavimo ar programavimo įgūdžių.

3. Išvalyti visą svetainę:

Jei norite išvalyti visą svetainę, "Mozenda" - tai jums tinkama alternatyva.Tyrėjai turi gauti informaciją iš žurnalų ir elektroninių knygų eksperimentams atlikti. Šis įrankis padeda geriau rinkti kokybinius ir kiekybinius duomenis, o įmonės gali naudoti "Mozenda", norėdami pradėti ir platinti skirtingus produktus.

4. Gera prekės ženklo žinomumui:

Jei pradėjote prekės ženklą arba norite reklamuoti savo produktus ir paslaugas internete, turėtumėte naudoti "Mozenda". Naudodamiesi šia duomenų nuskaitymo paslauga , galite lengvai rinkti duomenis, atlikti keletą eksperimentų ir stebėti savo dokumentų kokybę.Be to, šis įrankis padeda efektyviai ir efektyviai generuoti daugiau klientų ir reklamuoti jūsų prekės ženklą socialinėje žiniasklaidoje. Trumpai tariant, galite išplėsti savo verslą, naudodamas šią programinę įrangą, ir gali nukreipti potencialius klientus visame pasaulyje Source .

December 22, 2017