Back to Question Center
0

Kokie "Amazon" pardavimo įrankiai gali padaryti jūsų gyvenimą lengviau?

1 answers:

Jei turite patirties parduodant produktus "Amazon", turite žinoti, kad tai yra daug laiko reikalaujantis procesas, dėl kurio reikia daug pastangų ir nuolat tobulėti.Jūs negalite valdyti visų verslo aspektų savarankiškai, daugiausia, jei naudojate "Amazon" kaip papildomą pardavimo šaltinį. Laimei, galite rasti daug profesionalių "Amazon" pardavimo priemonių, kurios padės jūsų gyvenimą lengviau. Naudodami jas galėsite skirti daugiau laiko savo verslo plėtrai ir pagreitinti Amazonės verslo metrikos stebėjimo procesą.

Šis trumpas pranešimas yra skirtas būdams, kaip galite pagerinti savo verslą naudodamiesi "Amazon" pardavimo priemonėmis. Taigi, atidžiau pažvelkime į šiuos įrankius. Čia aš juos suskirstau pagal tai, ko jie tarnauja, nebūtinai tokia tvarka, kurią aš rekomenduoju.

"Amazon" verslo paslaugos

"Jungle Scout"

"Jungle Scout" yra automatinė internetinė programinė įranga, skirta padėti jums rasti produktus, iš. Tikslinga naudoti šį įrankį savo optimizavimo kampanijos pradiniame etape, nes tai gali sumažinti laiko spėliojimo laiką ir pašalinti visus paleidimo keliamus pavojus.

Yra dvi galimybės, kaip galite naudoti "Jungle Scout" programą. Pirmasis yra žiniatinklio programa. Tai leidžia jums rasti pelningų rinkos nišų ir pelningų produktų visame "Amazon" kataloge. "Jungle Scout" programa suteikia jums galimybę filtruoti visą duomenų bazę pagal kainą, pardavimus ir kategoriją, kad surastumėte tinkamiausią inventorių. Be to, naudojant šį įrankį galite stebėti konkurentų pozicijas ir kainą. Naudodami šį įrankį kaip "Chrome" plėtinį, galite naršyti bet kuriuo metu esančią bet kokio puslapio informaciją iš karto. Tai suteiks jums kiekvieno produkto kainos, pozicijos pozicijos, peržiūros skaičiaus ir dar daugiau, kad galėtumėte tiksliai palyginti produktą.

AMZ Tracker

AMZ Tracker yra vertingas nemokamas produktų tyrimo įrankis "Amazon" prekybininkams. Tai padeda didinti reitingą skatinimo, konversijų greičio optimizavimo ir konkurentų analizės pagalba.

Tačiau pagrindinė nauda, ​​kurią ši programinė įranga gali suteikti jums, yra profesionalus raktinių žodžių tyrimas. Remiantis bendrovės interneto svetainės duomenimis, "AMZ Tracker" buvo pirmasis "Amazon" raktinių žodžių stebėjimas, kuris kada nors buvo gaminamas. Tai reiškia, kad joje yra didžiulė "Amazon" paieškos terminų bazė ir gali patenkinti jūsų optimizavimo poreikius. Naudodami šį įrankį galite sužinoti, kaip raktiniai žodžiai, susiję su jūsų produktais, yra Amazonės paieškos rezultatuose.

Remiantis AMZ Tracker gynybine strategija, kiekvieną kartą, kai jūsų klientai palieka mažiau nei 5 žvaigždučių atsiliepimus, galite gauti neigiamus atsiliepimus.Tai suteikia jums galimybę nedelsiant atsakyti, kad išspręstų jų problemas, ir paprašyti jų pakelti reitingą. Dar viena naudinga AMZ Tracker paslauga yra užgrobtų įspėjimų. Ši paslauga suteikia įspėjimus bet kuriuo metu, kai kiti pardavėjai bando užgrobti jūsų įrašą. Galite juos susigrąžinti, kol jie surinks svarbius duomenis apie jūsų produktą.

Taigi šis įrankis yra daugiau nei tiesiog reitingas seka, nes jame pateikiama informacija apie tai, kaip optimizuoti produktų sąrašą, pagerinti produkto poziciją ir netgi pasirodyti "Amazon Buy Box" Source .

December 22, 2017