Back to Question Center
0

Kas yra žiniatinklio įbrėžimas? 10 populiariausių Python bibliotekų - "Semalt Expert"

1 answers:

"Web scraping" yra veiksmingas informacijos rinkimo iš interneto būdas. Interneto rinkimo programinė įranga naudojasi "World Wide Web", naudodama "Hypertext Transfer Protocol", kaupia duomenis iš skirtingų svetainių ir paverčia ją į nuskaitomą ir keičiamo dydžio formą. Boti vaidina svarbų vaidmenį renkant ir išgaunant duomenis. Jie padeda išgelbėti įstrigę turinį centralizuotoje duomenų bazėje, kai naudojama neprisijungus.

Interneto puslapiai yra sukurti naudojant skirtingas programavimo kalbas, pvz., HTML ir XHTML. Štai kodėl įmonės sukūrė įvairias interneto šveitimo sistemas ir remiasi DOM analizavimu, kompiuterine vizija ir natūraliu kalbos apdorojimu, kad imituotų žmogaus elgesį. Duomenų įbrėžimas laikomas ad hoc ir neelektyvaus technikos, tačiau jis yra naudingas įmonėms, programuotojams, ne koduotojams, žiniatinklio valdytojams, žurnalistams, skaitmeninių rinkodaros specialistams ir laisvai samdomiems rašytojams.

Web scraper A yra API, kuris padeda išgauti informaciją iš įvairių svetainių. Įmonės, pvz., "Google" ir "Amazon", teikia įvairias paslaugas ir įrankius žiniatinklio įbrėžimams. Naujausios žiniatinklio apkarpymo formos yra duomenų sklaidos kanalai, RSS sklaidos kanalai, "Twitter" sklaidos kanalai ir ATOM sklaidos kanalai. JSON ir CSV naudojamos kaip transporto saugojimo mechanizmas tarp žiniatinklio serverių ir kliento. Octoparse, Importas. "io", "Kimono Labs" ir "ParseHub" yra labiausiai žinomi žiniatinklio šveitimo įrankiai . Jie atvyksta tiek nemokamai, tiek mokamose versijose ir gali atlikti tam tikras užduotis. Po atsisiuntimo ir įdiegimo, šie įrankiai gali ištrinti šimtus tinklalapių per valandą.

Top 10 Python bibliotekos web scraping:

Python yra aukšto lygio programavimo kalba. Jame yra dinamiška sistema ir automatinis atminties valdymas. "Python" palaiko įvairius programavimo paradigmus, tokius kaip objektyvai, funkciniai, procedūriniai ir būtini. Jame yra daug standartinių bibliotekų, tačiau toliau aprašomos žymiausios Python bibliotekos.

1. Prašymai

Prašymai yra Python HTTP biblioteka, kurioje daugiausia dėmesio skiriama įvairių svetainių sąveikai. Jis gali valdyti slapukus, stebėti įregistruotus seansus ir tvarkyti žemyn esančias svetaines arba reaguoti į ilgą laiką. Jis yra licencijuotas "Apache2" licencija, o "Prašymai" tikslas yra siųsti HTTP užklausas draugiškai ir išsamiai.

2. Scrapy

"Scrapy" yra "web scraping" programinė įranga, kuri padeda išgauti naudingą informaciją iš įvairių svetainių.

3. SQLAlchemy

SQLAlchemy yra duomenų bazės biblioteka, kuri naudinga programuotojams ir interneto kūrėjams.

4. BeautifulSoup

Ši HTML ir XML analizavimo biblioteka yra naudinga laisvai samdomiems vertėjams ir žiniatinklio valdytojams.

5. Lxml

Tai priemonė dirbti su XML ir HTML dokumentais. Tai padeda įvertinti "XPath" ir CSS selektorius ir rasti tinklus atitinkančius elementus.

6. Pygame

Ši Python biblioteka padeda atlikti 2D žaidimų kūrimo užduotis.

7. Pyglet

Tai galingas 3D animacijos ir žaidimų kūrimo variklis, garsus jo patogia sąsaja.

8. Nltk (Natural Language Toolkit)

Tai padeda manipuliuoti skirtingomis eilutėmis ir vienu metu gali atlikti kelias užduotis.

9. Nosis

Nosis yra "Python" testavimo sistema, kurią naudoja šimtai programuotojų visame pasaulyje.

10. SymPy

Naudodami "SymPy" galite atlikti kelias užduotis ir įvertinti jūsų žiniatinklio turinio kokybę Source .

December 22, 2017