Back to Question Center
0

"Semalt": dažniausiai naudojami duomenų nykimo prašymai

1 answers:

Išpakavimo internetu paklausa didėja kasdien, nes daugelis kompanijų naudoja didelis duomenų kiekis skirtingiems tikslams. Įvairioms organizacijoms ir asmenims yra įvairių interneto šveitimo poreikių. Tiesą sakant, dabar yra begalinio tipo duomenų išgavimo poreikiai. Siekiant iliustruoti informacijos rinkimo svarbą, 7 dažniausiai naudojami duomenų ištraukimo prašymai pateikiami žemiau.

1. Duomenų rinkimas iš PDF rinkmenų

Tai duomenų kaupimosi užklausa yra tam tikrų duomenų rinkimas iš PDF rinkmenų ir konvertavimas į Excel failus. Kiekviename iš tikslinių duomenų rinkmenų yra apie 15-20 duomenų taškų apie 5-15 puslapių.

2. Informacijos ištraukimas per paieškos ir internetinius katalogus

Tai yra bendras duomenų surinkimo poreikis. Tam reikia rinkti duomenis iš paieškos sistemų ir internetinių katalogų ir įvesti juos į nurodytą duomenų bazę.

3. El. Pašto sąrašų organizavimas ir patikrinimas

Šiam duomenų ištraukimo prašymui reikalingas el. Pašto adresas, įmonės pavadinimas, telefono numeris, valstybė ir miestas, kuriame yra ta įmonė. Tokios informacijos paprastai reikia rinkodaros tikslais. Ši informacija turi būti patikrinta ir organizuota, kad būtų lengviau naudotis. Visą įmonių sąrašą galima lengvai nukopijuoti iš katalogų, bet daugiau informacijos galima gauti iš kiekvienos bendrovės oficialios svetainės.

4. El. Pašto sąrašo sudarymas

Ši užduotis yra rinkti el. Pašto adresus, kuriuose yra "YouTube" kanalų. Tai galėtų būti naudojama partneriams su jais arba tam tikriems produktams ar paslaugoms parduoti. Jis taip pat gali būti naudojamas atlikti svarbų tyrimą.

5. Nekilnojamojo turto nuomos sąrašas konkrečioje vietoje

Tai interneto paieškos prašymas naudojamas norint gauti nekilnojamojo turto nuomos sąrašą konkrečioje svetainėje. Nors tikslinė svetainė turi nekilnojamojo turto nuomos sąrašus keliose vietose, šiam prašymui reikalingi tik tie, kurie yra konkrečioje vietoje. Kadangi apie 1400-1650 nekilnojamojo turto nuomos yra įtrauktos į svetainę, reikia juos filtruoti ir ištrinti. Kiekvienai nuomos bendrovei reikalaujama informacija yra turto nuoroda, pavadinimas ir išsinuomotojo duomenys. Visi išgauti duomenys turėtų būti eksportuojami į "Excel" skaičiuoklę, kurią nurodo prašytojas.

6. Finansų profesorių kontaktiniai duomenys Jungtinėse Amerikos Valstijose

Šis duomenų surinkimo prašymas yra skirtas visų Jungtinių Amerikos Valstijų universitetų interneto svetainėse ieškoti finansų profesorių elektroninio pašto adresų ir telefonų numerių.

7. JK automobilių pardavėjų duomenų bazė

Ši interneto apkarpymo užduotis yra sudaryti JK automobilių prekiautojus, kurie specializuojasi "Audi" ir "Nissan". Kiekvienam pardavėjui reikalinga informacija yra telefono numeris, el. Pašto adresas, pašto adresas, įmonės pavadinimas ir vadybininko vardas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra šimtai prašymų ištrinti tinklalapius. Pirmiau aprašytieji buvo tik atsitiktiniu būdu parinkti iliustracijai Source .

December 22, 2017