Back to Question Center
0

Kaip reitinguoti "Amazon" už svarbiausius svarbiausius raktinius žodžius?

1 answers:

Jei norite sužinoti, kaip reitinguoti "Amazon" už svarbiausius svarbiausius raktinius žodžius - jau esate tinkamoje vietoje. Ar žinojote, kad pirmasis "Amazon" paieškos rezultatų puslapis gauna daugiau nei 60% viso paieškos srauto iš gyvų pirkėjų, kurie ieško parduodamų daiktų ten? Taigi, tai reiškia, kad arčiau esate "Amazon" produkcijos paieškos pradžioje, ieškodami atitinkamų raktinių žodžių ir ilgalaikių paieškų frazių, tuo didesnė potencialių pardavimų tikimybė.Bet kaip reitinguoti "Amazon" už svarbiausius svarbiausius raktinius žodžius, ypač jei vis dar esate pradedantysis pardavėjas, tik pradėdamas pirmuosius žingsnius šiame tikrai daugybėje rinkų? Trumpas atsakymas yra suprasti raktinius žodžius ir jų pagrindinius ypatumus, matomus A9 paieškos reitingavimo algoritmo požiūriu. Taigi žemiau aš parodysiu, kaip reitinguoti "Amazon" - pateikdama trumpą pagrindinių tikslinių raktinių žodžių vadovą ir tinkamą būdą juos identifikuoti ten.

Kaip vertinti "Amazon" svarbiausiems svarbiausiems raktiniams žodžiams

Prieš ką nors darome, pakalbėkime apie "Amazon" raktinių žodžių tyrimus tinkamu būdu.Atminkite, kad tai sudaro pagrindinį Amazonės reitingavimo potencialą. Čia yra keletas pagrindinių terminų ir apibrėžimų, kurie padės suvokti, kaip reitinguoti "Amazon" pagrindiniams tiksliniams raktiniams žodžiams. Įsitikinkite, kad turite juos visus:

  • Raktiniai žodžiai - "Amazon" raktiniai žodžiai, atsižvelgiant į SEO ir šiuolaikinės elektroninės prekybos, yra galimi "santrumpų" pagrindines parduodamo daikto savybes arba jo bendrus santykius su produkto kategorija. Reikšmingi raktiniai žodžiai yra labai svarbi produktų sąrašo optimizavimo Amazonės produktų paieškoje dalis.
  • ilgosios užbrėžės raktiniai žodžiai - reiškia tam tikrą frazę ar raktinių žodžių derinius, kuriuos labiau tikėtina, kad gyvi pirkėjai užima produkto paieškos užklausą "Amazon". Paprasčiau tariant, "Amazon" ilgalaikiai raktiniai žodžiai yra dažniausiai naudojami dažniausiai naudojami prekių paieškos žodžiai. Tiesą sakant, ypač tokie raktiniai žodžiai sudaro apie 70% prekių paieškų, kurias atliko gyvi pirkėjai ten.

Štai kodėl dar svarbiau nustatyti tinkamus ilgalaikius paieškos kombinacijas, susijusias su jūsų prekėmis parduodamu produktu ar produktų kategorija. Tokiu būdu turėsite geresnių galimybių parodyti platesnei potencialių pirkėjų, ieškančių parduodamų produktų, auditoriją. Be kitų, aš rekomenduoju naudoti šiuos raktinių žodžių tyrimų įrankius, specialiai pritaikytus tiems el. Prekybos platformoms.

  • "Merchant Words" - geras įrankis paleidžiant greitą "Amazon" raktažodžių tyrimą, kuriam padeda daugybė vertingų pasiūlymų, susijusių su "ilgąja pakaba" pardavėjai savo nišoje arba produkto kategorijoje.
  • "Džiunglių skautai" - tai "vieno langelio" principas kiekvienam verslininkui, prekiaujančiam "Amazon". Be tikrai naudingų raktažodžių duomenų, "Jungle Scout" pasirodė esanti labai naudinga ieškant naujų produktų galimybių arba būtinybės gauti vertingos konkurencinės įžvalgos - tiek potencialiai pelningų produktų, tiek santykinio ilgalaikio raktinio žodžio deriniai, reikalingi vertinti Source .
December 22, 2017