Back to Question Center
0

Semalt: Nuostabios NeoDownloader savybės - aukštos kokybės vaizdų grandiklis

1 answers:

NeoDownloader yra greitas, patogus ir paprastas sprendimas parametrams svetainę ir atsisiųsti didelės apimties failus iš bet kurios svetainės ar tinklaraščio. Šis įrankis padės mums automatiškai atsisiųsti ir peržiūrėti nuo šimtų iki tūkstančių nuotraukų, paveikslėlių, aukštos kokybės vaizdo įrašų, fono paveikslėlių, mp3 ar kitų failų.

Jums tik reikia nurodyti URL arba nuorodą ir pasirinkti, ką norite daryti. "NeoDownloader" leidžia jums atsisiųsti duomenis iš skirtingų tinklalapių vaizdų ir vaizdo įrašų pavidalu ir lengvai atsisiųsti vieną ar kelias vaizdo galerijas be jokių problemų. Ši visiškai automatizuota programa net padeda atsisiųsti visą tinklalapį iš tinklo. Ką jūs turite padaryti, tai vilkite ir numeskite nuorodą iš naršyklės į "NeoDownloader" kintamą krepšį. Tokiu būdu galėsite atsisiųsti mėgstamas nuotraukas iš bet kurios svetainės tik keliais pelės paspaudimais.

Tai yra vienas geriausių integruotų vaizdų žiūrovų ir žiniasklaidos grotuvų internete. "NeoDownloader" leidžia peržiūrėti bet kurį atsisiųstą failą per kelias sekundes ir net parodyti juos skaidrių demonstravimo forma.

Nuostabiai, "NeoDownloader" yra įdiegta didžiulė internetinė duomenų bazė apie paruoštus atsisiųsti projektus, pvz., Daugybę tapetų, gražiausių modelių ir įžymybių aukščiausios klasės nuotraukų, populiarių fotografų ir menininkų kūrinių, juokingų vaizdų ir animacinius GIF. Šis vaizdas išbringas ir atsisiuntimo programa leidžia mums lengviau atsisiųsti mėgstamiausias nuotraukas, dainas ir garso vaizdo failus.

NeoDownloader savybės:

1. "NeoDownloader" yra paprasta naudoti:

Galima paminėti, kad "NeoDownloader" yra paprasta naudoti ir turi patogią sąsają. Naudodamiesi šiuo įrankiu, nereikia nerimauti dėl iškylančiųjų skelbimų ir antraščių.

2. Atsisiųskite bet kokio tipo grafikos rinkmeną:

Viena iš geriausių ir ryškiausių "NeoDownloader" funkcijų - per keletą sekundžių galite atsisiųsti pasirinktą garso įrašą, vaizdo įrašus, vaizdus ar kitus failus. ..Pliusas taškas yra tai, kad "NeoDownloader" veikia greitai ir niekada nekenkia kokybei.

3. Atsisiųskite URL diapazonus ir URL sąrašus:

NeoDownloader išskirtinis - tai galimybė nedelsiant atsisiųsti URL diapazonus ir URL sąrašus. Jums tik reikia nurodyti URL skaičių ir leisti "NeoDownloader" atlikti savo darbą.

4. NeoDownloader padeda atsisiųsti iš bet kurios svetainės:

Net jei svetainė yra apsaugota slaptažodžiu, "NeoDownloader" galės lengvai atsisiųsti ir išsaugoti mėgstamas nuotraukas, garso ir vaizdo failus.

5. Išplėstiniai filtrai:

NeoDownloader išplėstinė filtravimo parinktis leidžia jums atsisiųsti mėgstamus duomenis ir išvengti atsisiųsti nepageidaujamo turinio kietajame diske.

6. Kelių jungčių:

"NeoDownloader" leidžia iki dvidešimt vienalaikių jungčių.

7. Galimybės demonstracijoms:

"NeoDownloader" turi įmontuotą vaizdų peržiūrėtojai ir puikius demonstravimo galimybes. Be to, jo garso / vaizdo grotuvas leidžia pasirinkti ne programuotojų ir laisvai samdomų vertėjų.

8. Palaiko skirtingus archyvus:

"NeoDownloader" yra viena iš tų labai nedaug priemonių, kurios palaiko RAR ir Zip archyvus. Tai reiškia, kad galite išsaugoti grafinius failus ar kitą duomenų tipą abiem formatais.

9. NeoDownloader Lite:

"NeoDownloader Lite" yra nemokamas daugkartinio failo parsisiuntėjas, kuris palaiko PNG ir JPG failus. Naudodamas šį įrankį, nereikia ieškoti serijos numerio, registracijos kodo ar raktų generatoriaus internete Source .

December 6, 2017