Back to Question Center
0

Kaip greitai rasti labiausiai ieškomus produktus "Amazon"?

1 answers:

Nereikšminga, kad kiekvienas sėkmingas pardavėjas visada turėtų būti atnaujinamas dabartinėmis mažmeninės prekybos rinkos tendencijomis ir turėtų būti visiškai informuotas apie daugumą "Amazon" produktų paieškų. Kodėl tokios žinios yra itin svarbios kiekvienam šiuolaikiniam verslininkui, teikiančiam mažmenininkus? Tiesiog todėl, kad ne tik internetinės parduotuvės, bet ir originalios plytų ir skiedinių parduotuvės ir rinkos - visi skirti žmonėms tiksliai nurodyti produktus, kuriuos žmonės iš tikrųjų ieško. Tai reiškia, kad siūlyti daugiausia gerai reikalaujamus ir šiuo metu madingus produktus yra tikriausiai vienintelis būdas paversti didžiausius potencialius pirkėjus į tikrus pirkėjus. Taigi, nenuostabu, kad jei atliksite geriausius veiksmus, kad jūsų daiktų sąrašai būtų supakuoti su labiausiai ieškomais "Amazon" produktais - jūs turite šią akivaizdžią idėją, kad ji jau eina į teisingą kelią. Tiems, kurie vis dar jaučiasi neaiškūs dėl tinkamų virvių, kurių reikia norint rasti geriausius Bestselerius "Amazon", arba potencialiai perspektyvių parduodamų pasiūlymų, kurie šiuo metu populiarėja, čia pateikiamas trumpas vadovas, padedantis jums su jais padėti.

"Amazon" parduodamų labiausiai ieškomų produktų pardavimas internetu

"Google" tendencijų patikrinimas

Paprasčiausias būdas aptikti labiausiai ieškomus produktus pasiūlyti juos savo "Amazon" produktų sąraše yra tiesiog užpildyti bet potencialiai perspektyvų elementą - tiesiai į "Google Trends" paieškos juostą. Nereikia sakyti, kad šis originalus pasaulinio interneto milžino įrankis yra prieinamas atviroje prieigoje. Išbandykite šį tikslų ir tikrai mokslinį požiūrį, kad greitai patikrintumėte, ar konkrečiam produktui kyla vartotojų paklausa ar nieko apie tai. Viskas apie "Google" tendencijas yra savaime suprantamas. Aš turiu omenyje, kad bet kokius dažniausiai ieškomus produktus, įskaitant "Amazon" produktus, galima pagrįstai tikėtis rasti paieškos apimtyje ir geografinėse vietose, nurodytose "Google" tendencijose.

Ieškoti populiarių produktų kitur internete

Be Amazon, taip pat galite tiesiog naršyti keletą kitų esamų internetinių tinklalapių, kurie yra pakankamai populiarus tarp aktyvių elektroninės prekybos pirkėjų, kad galėtumėte gauti didelis rinkos konjunktūros vaizdas - tiesiog lankotės net vienai e-commerce platformai. Aš turiu galvoje, kad jūs galite lengvai suprasti, kokie produktai jau yra populiarūs pardavimui, arba galbūt tikimasi netrukus tapti karščiaisiais pasiūlymais. Tiesiog sumokėkite pakartotinį apsilankymą "Amazon" produktų skyriuose su geriausiais pardavėjais, išsiregistruokite į geriausius parduodamus elementus "eBay", taip pat geriausius pasiūlymus "Alibaba" internetinėje parduotuvėje.

Gaukite ekspertų pagalbą JungleScout stebėjimo įrankiu

Ir dabar atėjo laikas JungleScout "Amazon" įrankį paleisti. Ką daryti, jei galėtumėte kartą ir visiems laikams pamiršti apie tai? Gaukite pagalbą profesionaliam internetiniam pagalbininkui, kuris specialiai sukurtas stebėti visas pardavimo ir kainų tendencijas, ieškoti produktų paieškos galimybių, taip pat labai naudinga rasti labiausiai ieškomus produktus "Amazon". Be to, naudodamiesi "JungleScout" galite ne tik rasti bet kurį populiarią jums reikalingą produktą, bet ir gauti vertingą informaciją apie tiesioginį paiešką, kad optimizuotumėte produktų sąrašus naudodamiesi tinkamais raktiniais žodžiais ir ilgalaikėmis paieškos frazėmis ir pamatytumėte save tarp pirmaujančių pirmaujančių pardavėjų, kurie tikrai buvo daug žmonių pasaulinės rinkos Source .

December 6, 2017