Back to Question Center
0

Kaip pradėti parduoti "Amazon" su labiausiai ieškomais daiktais?

1 answers:

Pasirinkus tinkamus produktus sėkmingai parduoti juos "Amazon" tarp labiausiai ieškomų daiktų, labai svarbus verslo sėkmės veiksnys toje perkrautoje rinkoje. Sunku pasakyti, kad būtent produkto pasirinkimas lemia viską apie verslo sėkmę prieš visa kita. Susitinkime su juo - nesvarbu, kaip puikiai optimizuojate ir tvarkote produktų sąrašus "Amazon". Jei pasirinkote netinkamą produktą, kuris neatitinka pagrindinių pelningo reikalavimų, jūsų pasiūlymų negalima rasti tarp labiausiai ieškomų Amazonės prekių, parduodamų tūkstančiams pirkėjų kiekvieną dieną. Štai kodėl svarbu suprasti - niekada neturėtumėte stengtis investuoti šiek tiek laiko ir pastangų ieškodami tinkamo produkto, kuris bus gerai paklausęs ir nuolat parduodamas. Taigi, kas daro pelningą produktą? Žemiau aš parodysiu greitą ir purvą kontrolinį pasiūlymų ir rekomendacijų sąrašą, kad galėtumėte rasti gerą produktą.

Galutinė produkto kaina (vidutiniškai)

Visų pirma turėtumėte laikyti save savaime suprantamu dalyku - kainų intervalas nuo 10 iki 50 dolerių yra "Amazon" saldaus kainų nustatymo vieta, kurioje paprastai ieškoma daiktų. Kodėl? Kadangi rinkodaros specialistai sako, žmonės dažniau renkasi atsitiktinius sprendimus dėl pirkimo, kai jie mato vidutines kainų etiketes, ypač tose patalpose. Kita priežastis, kodėl jums sekasi, yra tai, kad tokie ne per brangus daiktai greičiausiai yra paprasti, iš tikrųjų be daug jų, tiesa? Galų gale, pasirinkus šią žemos kainos barjerą bus tinkamai suformuotas sprendimas pradėti patekti į rinką.

Pageidautinas svoris

Atsižvelgiant į platesnę prasmę, tinkamo produkto svorio pasirinkimas yra labai svarbus dalykas, kad jūsų "Amazon" pasiūlymai būtų tarp pačių dažniausiai ieškomų daiktų. Manau, kad labiausiai pageidautina, kad iš tikrųjų pelningo krovinio gabenimo produktas iš viso būtų maždaug nuo 1,5 iki 2,5 kilogramų. Tai natūraliai lemia daugiau parduodamo paketo dydį, kai tikrai pigesnės pristatymo kainos.

Produktas Žymi panašią kategoriją

Tai yra tai, kad paprastai sunku valdyti užduotis gauti bet kokį tikslų prekės įvertinimą BSR (geriausio pardavėjo reitingas ), žinoma, prieš pradėdami jį parduoti. Tačiau tai, ką galite padaryti, yra įsitikinti, kad jūsų naujasis produktas turi pagrįstas galimybes būti gerai parduodamas. Taigi, aš rekomenduoju dvigubai patikrinti panašių kategorijų produktus ir jų BSR balus. Kalbant apie mane, aš norėčiau, kad 5 000 BSR numerio būtų slenkstis, norint patikrinti pačias pagrindines "Amazon" ieškomas prekes toje pačioje pagrindinėje kategorijoje arba panašius produktus. Tiesiog norint išvalyti dalykus - tai tik mano prielaida, kurią neseniai sukūriau per savo el. Prekybos pardavimo praktiką. Bet kokiu atveju, kaip parodė laikas, pasiūlymas veikia Source .

December 6, 2017