Back to Question Center
0

"Socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija" ("Eine Leitlinie von Semalt")

1 answers:

Išleidimo data: 2007 m. Vasario mėn. Paskelbtas pranešimas "Socialinės rinkodaros strategija", "Socialinės rinkodaros strategija", "Verslininkystės teisė", "Autsorsingas ir automatizavimas". Visi šie veiksmai gali būti naudojami kaip darbo įrankiai, kurie gali būti naudojami siekiant apsaugoti aplinką.

Artem Abgarian, der führende Experte von Semalt Skaitmeninės paslaugos, susijusios su socialine žiniasklaidos rinkodara ir socialine žiniasklaidos plėtra .

Kiek daug reikia padaryti?

Visi socialinės žiniasklaidos kanalai yra įrankiai. Jei asmuo sukuria savo reputaciją naudodamasis skirtingomis žiniasklaidos priemonėmis, yra didelė tikimybė, kad žmonės susidurs. Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad socialinės žiniasklaidos sėkmė nepriklauso nuo kanalų stebėtojų skaičiaus, nes tik nedidelė jų dalis gali turėti tolimą susidomėjimą tuo, ką gali pasiūlyti.

Mastelis "Verslas", o ne "Social Media Presence"

Sėkmingiausi verslininkai mokosi išmokyti savo sėkmę kitiems. Mokymas yra puikus būdas masto verslą. Galima arba kurti kursus, ar būti mokytojais konsultantais. Kiti, pavyzdžiui, Sam krosnys, derina abu metodus. Konsultavimo ir bėgimo kursai yra pagrindinis būdas skleisti žinią ir augti turtus.

Socialinė žiniasklaida nieko kainuoja, kad verstų verslą..Tai taip pat lengva naudoti terpėje. Tačiau jei jis nerodo jokių rezultatų, vartotojas turėtų nutraukti jo naudojimą. Verslininku svarbu praleisti laiką socialinei žiniasklaidai, kad galėtumėte susisiekti su potencialiais klientais ir klientais. Tačiau tai turi būti labai kryptinga veikla, kuri užsiima tik galimais vedais, o ne atsitiktiniais stebėtojais.

Didžioji klaidinga nuomonė su socialinių žiniasklaidos šaltiniais

Socialinės žiniasklaidos piktogramos leidžia vartotojams domisi verslininku ar jo produktais, kad galėtumėte sužinoti, ką jie skelbia, bet niekada, ką daro savininkas. Visi stebėtojai, kurie niekada nerodė praeities susidomėjimo, nelaikomi potencialiais klientais. Blogiau yra tai, kad dauguma reakcijų yra laiko švaistymas, nes jie yra automatinių robotų darbai. Galiausiai "SocialMediaToday.com" socialinės žiniasklaidos ekspertai rodo, kad socialinės žiniasklaidos kanaluose nėra didelių konversijų rodiklių. Nesvarbu, kad socialinė žiniasklaida būtų daug laiko praleidžiama, jei kontaktai niekada nesimato pranešimo.

Socialinių žiniasklaidos perjungimas į pardavimus

Atsakymas į socialinės žiniasklaidos versijų perkėlimą į parduodamus produktus yra taip pat daug laiko, kaip bet kuri kita verslo užduotis, dėl kurios padidėja pardavimai. Grįžimas atgal, retweeting ir panašūs veiksmai privalo nešti vaisių. Įmonės neturėtų praleisti daug laiko to paties. Atsakymas yra tikra sąveika. Tinkamas būdas "Mėgsta" ir "Sekantis" konvertuoti yra susisiekti su respondentais elektroniniu paštu arba telefonu. Galima pasirinkti perduoti šias pareigas pardavimų komandai.

Taming Social Marketing Beast

Dauguma socialinės žiniasklaidos "ekspertų" žino, kad gali būti neįmanoma per kelias valandas atlikti socialinę rinkodarą. Šios idėjos idėja - parduoti savo automatizavimo produktus kaip vienintelį sprendimą viską pritaikyti į dienos tvarkaraštį. Socialinė žiniasklaida veikia kaip priemonė sąmoningumui ugdyti ir kaip rinkodaros kanalas. Jei vienintelis socialinės žiniasklaidos užsiėmimų tikslas - persekioti pasekėjus pirkėjams, tai yra pats laikas persvarstyti kanale praleistą laiką, nes nėra verta laiko ir pastangų Source .

November 28, 2017