Back to Question Center
0

"Semalto ekspertas iš Islamabado": kas yra šaltinis apie šlamštą ir kaip jį išvengti?

1 answers:

Sahailas Sadiqas Semalt specialistas Sohailas Sadiq užtikrina, kad jūsų "Google Analytics" paskyroje galima įveikti referrerio, vaiduoklių ir skaitytuvų šlamštą, bet jūs turite žinoti, kas yra referrer, skaitytuvas ir vaiduoklis. kaip juos filtruoti .

Kas yra "Referrer" šlamštas?

Jei matote, kad jūsų "Google Analytics" paskyroje stebimas nukreipimo šlamštas, turite imtis priemonių kuo greičiau. Priešingu atveju jis sugeneruos nuorodas į savo svetainę arba sumažins jūsų svetainės reitingą paieškos rezultatuose . Didžiuliu mastu tai nėra didelė problema, tačiau nedideliu mastu ji siunčia šimtus tūkstančių suklastotų svetainės lankytojų ir sukluptų jūsų "Google Analytics" duomenis. Šnipinėjimo šaltinis dažniausiai gaunamas iš svetainių, pavyzdžiui, darodar.com, get-free-traffic-now.com ir free-share-buttons.com. Pamatysite, kad šios svetainės sukuria 0:00 sekundę, praleistą jūsų svetainėje, o atmetimo rodiklis yra 100% .

Kas yra Ghost Spam?

"Spam" šlamštas dažniausiai padidina lankytojų duomenis be jūsų tinklalapių. Jis būtų nukopijuotas iš svetainės ir nukreiptas į jūsų "Google Analytics" paskyrą. Tai taip pat gali nukreipti jus į keistąsias trečiųjų šalių svetaines. Šmėklos šlamštas pateikiamas kaip persiuntimas ir atsitiktinai sumažina jūsų svetainės reitingą "Google", "Bing" ir "Yahoo". "Event-tracking.com" yra svetainė, kuri kiekvieną dieną siunčia daugialypės svetainės šlamštą..

Kas yra kaskadinis šlamštas?

Kasdieninė šlamštas aplanko jūsų svetainę, bet neturi sąveikos su jūsų puslapiais. Jo paskirtis yra gauti indeksuotą "Google Analytics" paskyroje ir peradresuoti aukštos kokybės apsilankymus trečiajai šaliai, nežinomai svetainei. Tariamasis šlamštas gali padėti jums nuskaityti jūsų svetainę, bet niekada nesinaudoja jo gerėjančia paieškos sistema . Šlamštas gali būti bet kokia forma ir neturėtų būti ignoruojamas bet kokia kaina. Kai gaunate šlamštą, jums gali prireikti SEO specialistų, kad atsikratytų. Kai jūs ten pateksite, jums gali prireikti tam tikros rūšies SEO paslaugos, būti nukreipiamos į tikrąją svetainę, kaip dalį partnerystės programos, arba baigti tam tikrų virusų .

Kaip sustabdyti nepageidaujamą šlamštą?

Pirmas žingsnis yra apsilankyti "Google Analytics" paskyros puslapyje "Nustatymai" ir spustelėkite "Išskirti visus hitai iš žinomų vorų ir robotų". Galite kurti filtrus ir pridėti įtartinas svetaines, kad atsikratytų persiuntimo šlamšto. Kitas sprendimas yra koreguoti jūsų .htaccess failo nustatymus.

Kaip sustabdyti šlamštą nuo spokos?

Geriausias ir lengviausias būdas sustabdyti nepageidaujamą šlamštą - nustatykite filtrus "Google Analytics" paskyroje. Visi jūsų svetainės lankytojai gali būti suskirstyti į skirtingas kategorijas ir galite kurti filtrus visoms kategorijoms atskirai. Kadangi sphast spam yra atsitiktinis pobūdis ir nesiųs savo duomenų į jūsų "Google Analytics" paskyrą, tai turėtumėte blokuoti jį per .htaccess failą arba serverio lygmeniu.

Kaip sustabdyti kaskadyklės šlamštą?

Kadangi tikrinimo šlamštas iš tikrųjų aplankys jūsų svetainę, jo domeną galite įtraukti į "Google Analytics" filtrą ir jį užblokuoti. Yra įvairių sričių, o sąrašas nuolat plečiasi kiekvieną dieną. Simoahava.com/spamfilter yra populiarus šlamšto skaitytuvas, kuris turėtų būti uždraustas jūsų "Google Analytics" paskyroje. Searchcommander.com yra dar viena panaši svetainė, kuri naudojama siunčiant skaitytuvo šlamštą vartotojams Source .

November 29, 2017