Back to Question Center
0

"Semalt" vadovauja kaip blokuoti tinklalapių mygtukus ir "Darodar Bots"

1 answers:

Daugelis svetainių savininkų pastebėjo, kad darodar.com ir "Google Analytics" ataskaitose rodomi "web-svetainės" mygtukai. Jie nurodo, kad referreriai siunčia daug eismo. Jie nedaro didelės žalos svetainei, tačiau apsilankymų, kuriuos jie pateikia svetainėje, skaičius įtakoja atmetimo rodiklius ir puslapio praleistą laiką. Rezultatas yra tai, kad "Google" paieškos algoritmas jį vertins kaip kokybės problemą ir kad žmonės neranda to, ką jie ieško svetainėje. Todėl jie sumažina paieškos svetainės reitingą. Didžiosioms organizacijoms tai gali atrodyti nepakankamai, tačiau mažo dydžio verslas su tinklalapiu gali padaryti ar nutraukti savo veiklą .

Aleksandras Peresunkas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, pateikia keletą naudingų būdų, kaip įveikti šią problemą.

Abi robotai nukreipia atgal į svetainę, kuri, atrodo, yra teisėta. "Darodar" siūlo svetainių analizę vartotojams, o mygtukai-už-svetainė suteikia įmonėms galimybę dalintis savo URL per tokius dalykus kaip + AddThis. Būtent tada, kai teisėtumo klausimas baigiasi, nors kai kurie šaltiniai atskleidė šių dviejų vietų piktnaudžiavimą. "Darodar" buvo maždaug daugiau nei mygtukai-už-svetainę ir sukūrė "botnetą". "Botnet" yra virusu užkrėstų kompiuterių tinklas, kurio tikslas - pakenkti kompiuterio saugumui. Tai suteikia įsilaužėliams pažeidžiamumą, reikalingą jiems grįžti į sistemą. Viena, valdanti botnetą, vadovauja šių tinklų veiklai.

"Botnet" apima tūkstančius IP adresų, todėl sudėtinga blokuoti skaitytuvą sėkmingai naudojant "IP" išskyrimą "Analytics". Dažni straipsniai nurodo, kad bot toliau infekuoja svetaines per vieną ar kelias programas su įterptu virusu. Soundfrost yra viena populiari naudingos atsisiuntimo, kurioje yra minėtas virusas .

Robotai..Txt metodas blokuoti mygtukai-for-site ir darodar, kaip ir su kitais skaitytuvais / vorai, nebūtų toks veiksmingas, nes šios direktyvos remiasi savanoriška atitiktimi. Jei savininkas šiuo metu vykdo "Black Hat" strategijas, jų veikla neatitinka nustatytų gairių .

"darodar bot" turi keletą paskirčių. Vienas iš jų - dirbtinai didinti svetainės SEO srautą į svetainę. Jo konfigūracija yra tokia, kad ji nėra robotai. Atrodo, kad faktinis lankytojas ir paieškos variklis įtrauks jį į savo ataskaitas, todėl "Analytics" duomenimis bus blogas. Tai vadinama "šlamšto nuorodomis", o tai dėl to, kad neseniai buvo atnaujintas algoritmas, tapo mažiau efektyvu .

"Wikipedia" apibrėžia "persiuntimo" šlamštą kaip "spamdexing" formą, kuri apima pakartotinius užklausimus naudojant netikrą persiuntimo URL adresą į svetainę, apie kurią ši svetainė nori reklamuoti. Tada svetainės netyčia grįžta į šiukšlių darymo svetainę, kuri juos įrašo kaip srautą. Spareriui naudinga, nes nemokami saitai padeda susikurti paieškos reitingą.

Kiti rolės, kurias teikia "botnetai", yra užpuolimo dėl atsisakymo teikti paslaugas, sukčiavimo spraga, spamdexing, vagystės ar asmeninės bei finansinės informacijos, SMTP pašto šlamšto siuntimo ir bitkuinų gavybos. Remiantis šiomis išvadomis, būtų nepageidautinas tokio srauto pateikimas svetainėje .

Tinklalapio mygtukai turi panašias funkcijas, tik tai, kad jos pristatymas šiek tiek skiriasi. Tai siūlo patogų svetainių dalijimosi įrankį. Tuo metu, kai savininkas ją įdiegia, jis sukuria vartai, kuriuos žmonės gali naudoti, kad užgrobtų svetainės lankytojų interneto naršyklę .

Blokavimo mygtukai svetainėms ir Darodar

Pasirinkimas užblokuoti mygtukus-už-svetainę ir "darodar", naudojant IP išskyrimą, kad užkirstų kelią srautui iš jų, nebus toks pat sėkmingas. Priežastis yra ta, kad abu jie turi daug IP adresų, kurie siunčia srautą į svetainę. Alternatyva yra redaguoti kiekvieno iš šių domenų failą .htaccess ir blokuoti srautą iš ten. Norėdami tai padaryti, reikia prisijungti prie žiniatinklio prieglobos esančio pagrindinio katalogo, kuris sudaro "WordPress" svetainę. Įsitikinkite, kad naudojate "Apache" sistemą, kurią naudoja daugelis paslaugų teikėjų. Jei neturite patirties keičiantis .htaccess failams, paprašykite žiniatinklio valdytojo pagalbos, nes bet kokia nedidelė klaida gali sukelti visos svetainės gedimą Source .

November 29, 2017