Back to Question Center
0

"Semalt" vadovas profilio "Google Analytics" filtrai

1 answers:

Analizuoti žiniatinklio analizę naudojant segmentus yra geriausias būdas tai suprasti. "Google Analytics" siūlo tinkintus kintamuosius, profilio filtrus ir pažangius segmentus tarp galingiausių duomenų segmentavimo būdų. Šiame straipsnyje Oliver Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas ketina aptarti profilio filtrus - cotendo dns cache.

Profilio filtrai

Tai ilgalaikė segmentavimo strategija, kurios negalima keisti ar ištrinti. Ekspertai pataria vartotojams turėti neapdorotus duomenų profilius, kuriuos jie gali naudoti atsarginei kopijavimui, jei viskas vyksta proceso metu. "Google Analytics" pakeitimų istorija padeda stebėti profilio filtrų pakeitimus. Profilio filtrai dabar taikomi realaus laiko ataskaitoms, kurių reikia naujiems filtrams bandyti. Stebėkite naujo profilio rezultatus ir ištaisykite bet kokias klaidas realiuoju laiku.

Dešimt naudingų "Google Analytics" profilio filtrai

1. Įtraukti IP adresą

Tai yra vienas iš geriausių būdų patikrinti tikslų pasiekimą. Jei vienas dirba didelėje įmonėje, yra tikimybė, kad toje pačioje svetainėje gali būti ir kitų žmonių. Skirtuke "Google Analytics" filtrus sukurkite naują, suteikite jai vardą ir pažymėkite langelį su iš anksto nustatytu filtru. Pasirinkite įtraukti eismą tik iš toliau nurodytų IP adresų, atitinkančių jūsų dabartinio IP kriterijus .

2. Neįtraukti IP adreso

Taip pat svarbu nustatyti profilius, kurie neapima įmonės ir žinomų trečiųjų šalių sukurto vidinio srauto. Priežastis yra ta, kad šie lankytojai turi neįprastus puslapio rodinius ir elgesį, kuris skiriasi nuo "tipiško" lankytojo, kurio svetainių savininkai optimizuoja svetainę. Pagal filtro informaciją pasirinkite pasirinktinį filtrą ir pažymėkite žymimąjį laukelį "Išskirti". Filtro lauke turi būti rodomas IP adresas, tada tęskite filtro modelio įterpimą. Nėra šio filtro jautrumo. Galite filtruoti adresų asortimentą naudodami IP adresų diapazono įrankį .

3. Įtraukti / išskirti konkrečią kampaniją

Jei naudojate didelę MUP kampaniją ir nenorite, kad viena iš agentūrų, su kuria dirbate, gautų prieigą prie šios informacijos, filtras gali padėti pašalinti CPC duomenis iš jų profilio..Pagal tą pačią informaciją apie filtrą pateikite filtrui naują pavadinimą, pvz., "Išskirkite CPC lankytojus" ir priskirkite jam pasirinktinį filtro etiketę. Pažymėkite langelį "Išskirti" ir filtro lauke pasirinkite "Kampanijos terpė". Filtro modelis yra MUP, ir jis nėra registruotas.

4. Kampanijos požymių mažoji mažoji raidė

Kuo didesnė įmonė, tuo didesnis kampanijų žymėjimo procesų skaičius. Visų pirma svarbu laikytis griežtų gairių, kaip reikėtų pavadinti jų kampaniją. Norėdami išspręsti šią problemą, pridėti penkių mažų raidžių filtrų UTM kampanijos parametruose. Tai apima kampanijos terpę, šaltinį, turinį, terminą ir pavadinimą. Pasirinkite naują pavadinimą, pvz., "Mažoji langelis kampanijos požymiuose". Pagal laukelį tinkinto filtro pasirinkite "mažoji raidė" ir kaip filtro lauką įveskite "Kampanijos terpė". Tai padeda tvarkyti duomenis "Google Analytics", nes standartizuoja visas vidutines registracijas .

5. Mažoji raidė užklausoje URI

URL gali būti tiek mažųjų, tiek didžiųjų raidžių, todėl žiniatinklio serveris neveikia peradresavimo. Du panašūs puslapiai su skirtingu apibūdinimu gali įrašyti kaip du skirtingus rodinius, nepaisant to, kad jie grįžta į tą patį turinį, pvz., / About-us / ir / about-us /. Norėdami išspręsti šią problemą, sukurkite naują filtrą ir nurodykite pavadinimą "Mažoji raidė užklausos URI". Tai yra pasirinktinis filtras, pažymėtas mažojo langelio laukeliu. Filtro laukas turėtų būti "Request URI" .

6. Pridėkite prieglobos vardo užklausą URI

Jei "Google" naudoja daugiadomenės diegimą, o visi du domenų duomenys renka viename profilyje, atskyrimas tarp dviejų pavadinimų gali būti ne toks lengvas. Papildomo aspekto ar prieglobos pavadinimo pridėjimas turėtų padėti išspręsti problemą. Suteikite filtrui tokį pavadinimą kaip "Pridėti prieglobos pavadinimą užklausai URI" ir padaryti jį tinkintą. Pažymėkite žymimąjį laukelį "Išplėstinė". A laukas ištraukti A turėtų būti kompiuterio pavadinimas, o B laukas ištraukti B turėtų būti "Request URI". "Output to" - konstravėjas taip pat turėtų būti "Request URI". Visi laukai yra reikalingi, išskyrus B lauką, ir neturėtų būti didžiosios kalbos.

7. Įtraukti konkretų regioną (-ius)

Yra kartų, kai vienas turi tarptautiniu požiūriu patrauklią svetainę ir gali prireikti filtruoti tam tikrus regionus. Naudokite šį filtrą: Sukurkite naują pasirinktinį filtrą ir paskambinkite, sakykite "Įtraukti Ne | Be | Ger" ir pasirinkite įtraukti..Filtro laukas turėtų būti "Šalis" ir filtro modelis "Nyderlandai | Belgija | Vokietija" ir neturėtų būti didžiosios ir mažosios raidės .

8. Įtraukti tik mobiliuosius lankytojus

Įmonės turėtų tai naudoti, jei nori atidžiau pažvelgti į mobiliojo lankytojų segmento veiklą. Siūlomas filtro pavadinimas yra "Įtraukti mobilųjį telefoną" ir turėtų būti pasirinktinis filtras. Pažymėkite langelį "include" ir pasirinkite "Mobile?" filtro lauke. Filtro pavyzdyje pasirinkite "Taip" ir "ne" atveju jautrumo.

9. Įtraukti tik srautą į konkretų pakatalogį

Jei įmonės tinklalapyje yra tinklaraščio skiltis ir turinio autoriai prideda prie jo įrašų, yra keletas priežasčių, dėl kurių būtų ribojama jų prieiga prie katalogo. Norėdami tai padaryti, sukurkite iš anksto nustatytą filtrą su pavadinimu "Įtraukti dienoraščio srautą". Įtraukite tik srautą į pakatalogius, kurie prasideda "/ blog / kaip pakatalogį. Tai neturėtų būti didžiosios ir mažosios raidės" .

10. Įtraukti tik srautą į konkretų pakatalogį

Tai padeda užkirsti kelią kitiems žmonėms imtis "Google Analytics" profilio numerio ir pateikti jį kitose srityse. Taip pat filtruojami statistiniai arba bandomieji domenai su veikiančiu GA profilio skaičiumi. Pavadinkite naują vartotojo filtrą "Įtraukti pavyzdžio domeną" ir pasirinkite įtraukti. Turėtų būti filtro laukas "Hostname" ir "exampledomain \ .com" kaip filtro modelis. Tai nėra svarbu .

11. Premija: išskirti visus užklausos parametrus

Taip pat svarbu filtruoti techninius užklausos parametrus, jei dabartinėje svetainėje yra daug jų. Tai sumažina GA rodomų puslapių skaičių, todėl suteikia daugiau prasmės. Naudokite "Išskirti visus užklausos parametrus" kaip pasirinkto filtro pavadinimą. Pažymėkite žymimąjį laukelį "Išplėstinė". A laukas ištraukti A turėtų būti užklausos URI ir palikti lauką B ištraukti B blanką. "Output to" - konstravėjas taip pat turėtų būti "Request URI". Visi laukai yra reikalingi, išskyrus B lauką, ir neturėtų būti didžiosios kalbos.

Filtro užsakymo priskyrimas

"Google Analytics" filtrai yra tokie, kaip naudotojas juos įtraukė. Galite juos pakeisti profilio nustatymuose administratoriaus prietaisų skydelyje

November 29, 2017