Back to Question Center
0

"Semalt" vadovas: kaip pašalinti nepageidaujamą šlamštą iš "Google Analytics"

1 answers:

Perspėjimo šlamšto masyvavimas kaip teisėtas svetainės lankytojas pakenkė "Google Analytics" pateiktoms ataskaitoms. Tam tikru momentu "Google" žiūrėjo į tai, nepateikdama tam tikro sprendimo.

Dabartinė problema yra ta, kad žmonės nežino, kokia siuntimo šlamštas yra, kaip ją pastebėti ir kaip ją atsikratyti. Tai kelia didelę riziką verslui, kai jie pradeda naudoti netikslias ataskaitas, kad nustatytų savo rinkodaros kampanijas, kad padidintų konversijų rodiklius, sprendimų optimizavimą, nukreipimo puslapių optimizavimą ir daug daugiau. Kai kuriais atvejais rinkodaros specialistai ir toliau pateikia duomenis savo viršininkams, kurių vertė gali būti net 60 proc.

Aleksandras Peresunkas Semalt ekspertas paaiškina, kas yra persiuntimo šlamštas, kaip jį identifikuoti, kaip pašalinti persiuntimo šlamštą iš "Google Analytics" ataskaitų ir kaip išvengti tokios situacijos pasikartojimo.

Persiuntimo šlamštas

Kai kurie nepageidaujami laiškai niekada nesilanko svetainėje ir paprastai vadinami "Ghost" šlamštu. Tačiau ataskaitose ataskaitose vis tiek pateikiamas teisėtas srautas, kuris įtakoja atmetimo rodiklius, konversijas, laiką svetainėje ir bendras seansas. Didelis verslas, kuriame įrašomos daug seansų, gali nesuprasti šios problemos. Tačiau mažesnėms įmonėms tai kelia nerimą. Tai gali sudaryti daugiau kaip 60% dienos sesijų, tai turi įtakos mėnesinėms ataskaitoms, A / B testavimui ir kitiems konversijų rodiklių testams.

Priežastis, kodėl šie duomenys neveikia svetainėje, bet rodomi GA, yra dėl "Google" sukurto matavimo protokolo. Ji seka klientų elgseną iš neprisijungus naudojamų duomenų šaltinių ir nukreipia ją į "Google Analytics". Tačiau ji atveria duris gudriems šlamšto siuntėjams, kurie paleidžia neapdorotus duomenis, puola UA sekimo kodus, tokiu būdu apeinant svetainę..

Nukreipimo šlamšto nustatymas

Yra labai daug būdų, kaip identifikuoti nukreipimo šlamštą, tačiau greičiausias yra per "įsigijimo" skirtuką, kad pamatytumėte "Visą srautą", o tada šaltinį / terpę. Jei kas nors iš karto nepripažįsta šlamšto svetainės, URL įklijavimas naršyklėje turėtų patvirtinti visas abejones. Tačiau kai kurie nepageidaujamo e. Pašto platintojai patyrė sudėtingesnę patirtį, todėl norint įvertinti atmetimo rodiklius, puslapius / seansą ir naujus seanso metriką, taip pat yra gera idėja. Jei jie yra 100%, tai šis srautas neskundžia svetainės.

"Fake Traffic" šalinimas iš "Google Analytics"

Siūloma procedūra veikia 100 proc. Laiko senose ir naujose paskyrose. Vienintelis laimėjimas yra tai, kad jis reikalauja nuolatinių naujinimų, nes nauji domenai vis populiarėja. Kol kas "Google" nepateiks jokių nuolatinių pataisymų.

Pradžia

Sukurkite esamo rodinio kopiją, kuri, kaip filtrai teisėtus duomenis, turėtų būti apsaugota, turėtų likti nepaliestomis ir nefiltruotomis. Filtrai blokuoja visą būsimą srautą, apie kurį pranešta, kad yra persiuntimo šlamštas. Pirmam filtrui spustelėkite Admin, pasirinkite filtruotą rodinį ir įterpkite pageidaujamą filtro pavadinimą, nes gali prireikti kelių. Tada reikia pasirinkti "Išskirti" ir pasirinkti "Kampanijos šaltinis". Filtro schema yra kur filtro eilutė eina.

Senų "Google Analytics" ataskaitų valymas

Taip pat galima pašalinti šlamštą iš istorinių ataskaitų naudojant vieną individualų segmentą. Atlikite šiuos veiksmus: spustelėkite "Įsigijimas", "Visos eismo", "Šaltinis" / "Medium". Kai ten spustelėkite Pridėti segmentą ir + Naujas segmentas. Baigę atitinkamus duomenis, spustelėkite "Išsaugoti".

Kovojant su nepageidaujamaisiais šlamštais

Nėra nieko, kas paveiktų A / B svetainę labiau nei netikslios ataskaitos. Ne tik "Google" išleidžia galutinį problemos, kurią kelia persiuntimo šlamštas, sprendimą. Šiuo metu aukščiau aprašytos procedūros yra geriausios gairės, užtikrinančios, kad "Google Analytics" nepateiktų nepageidaujamo šlamšto Source .

November 28, 2017