Back to Question Center
0

"Semalt" vadovas: kaip jūsų verslas gali eiti "Digital"

1 answers:

Daugumoje kompanijų naujosios skaitmeninės eros technologijų pažanga yraneribotas potencialas. Daugelis įmonių vykdo internetą dėl "Search Engine Optimization" ("SEO") populiarinimo galimybių. Kaip rezultatas, tai yrakad verslui būtų svarbu, kad internetas taptų nauju rinkodaros kanalu, o tai leistų įmonėms klestėti.

Kad jūsų skaitmeninis verslas būtų sėkmingas internete, atidžiai apsvarstykite šiuos aspektusaprašyta "Oliver King", "Customer Success Manager" Semalt .

1. "Smart" mašinos

Darbo jėga greitai pakeičia žmonių pastangas. Kitais atvejais augapažangių prietaisų naudojimas. "Daiktų interneto" (IoT) analitikai prognozuoja, kad iki 2020 m. Daugiau nei 20,8 milijardo "protingų mašinų"naudos interneto ryšį. Remiantis naujausiomis technologijomis, įprasti pažangūs įrenginiai turi tokias galimybes:

  • Automatika kaip savarankiškai varomi automobiliai
  • Jutikliai (pvz., IoT jutikliai, pvz., NFC)
  • 3D spausdinimas daugybei 3D vizualizavimo
  • Pasidalijimas API, kuris įgalina naujas internetines ekosistemas
  • Naudotojo sąveika, tokia kaip kalbos atpažinimas, pirštų atspaudai irPatikslinta paieška asmeniškai

2. Kognityviniai skaičiavimai

Dirbtinis intelektas (AI) perimia pažangiosios mašinos funkcionavimą.Kuriant skirtingas technologijas, pažintiniai kompiuteriai gali suprasti, bendrauti, mokytis ir suprasti žmogaus pasaulį..Šiuo metu intelektinės mašinos su dirbtinio intelekto papildo žmonių darbą. Jie padeda tokiais aspektais kaipprognozes, taip pat įžvalgų apie vertingus pokyčius. Verslo pasaulyje kompiuteriai gali analizuoti tendencijas ir pateikti sprendimąsu dideliu sėkmės tikimybe.

3. Griaunamas pokytis

Technologija labai dinamiška, ypač kalbant apie informacines technologijas. Tai reiškia pažangąkad jūs turite būti pasirengę priimti naujus būdus, kaip pagerinti savo verslą. Nauji metodai gali apimti tokius didelius sutrikimusnes samdo daugiau darbuotojų ir kai kurie darbuotojai netinkami. Gedimas gali būti jūsų personalo įtraukimas į kai kuriuos internetinius mokymustokie metodai kaip įgūdžių ugdymas. Daugeliui darbuotojų tokio pobūdžio sutrikimai nelaiko tyliai. Kaip kai kurie priešininkai, tai yra jūsų pareigaįtikinti juos požiūrio svarbai ir ilgalaikei naudai įmonėje.

4. Skaitmeninės technologijos

Tai apima pirmiau minėtus veiksnius, taip pat duomenų ir analizės erą. Naujasįmonės pradeda dėl daugybės galimybių, kurias kelia internetas ir kompiuteriai. Pavyzdžiui, įrangos pasaulyje,tinklalapiai individualizuoja savo patirtį, tobulindami turinį savo skaitytojams. Paieškos sistemos, tokios kaip "Google", turi pajėgumųprognozuojamas paieškos elementas, kurį ieškote. Kitais atvejais tikslinė reklama perėmė internetą, pateikdama geresnį vaizdąrinkos analizės.

Išvada

Bendrovės gali prisijungti prie interneto, norėdamos užtikrinti nuolatinį naujų klientų pasiūlą. Per SEO, vartotojaisukurti stiprią prekės ženklo buvimą, taip pat užsisakyti sveiką vietą tam tikro raktinių žodžių rinkinio SERPs. Ši situacija yra širdisinterneto rinkodaros. Kiekvienas verslas bando pasiekti šį efektą. Aukščiau išvardyti veiksniai gali paskatinti jūsų verslą integruojantskaitmeninė platforma, skirta tam tikriems svarbiems verslo aspektams Source .

November 27, 2017