Back to Question Center
0

"Semalt" pristato pagrindinius "Google Analytics" filtrų tipus

1 answers:

"Google Analytics" filtrai yra puikus būdas keisti ir keisti duomenis visose jūsų svetainės puslapio peržiūros srityse. Jie gali būti naudojami norint įtraukti ir išskirti informaciją ir atlikti faktinius pakeitimus, kaip duomenys atrodys jūsų "Google Analytics" ataskaitose. Be to, filtrai padeda mums pertvarkyti informaciją taip, kad jos neapdorota forma būtų pakeista į suderintą formą, ir tai lemia naudotojų lūkesčius. Dėl to jūs gaunate daugybę galimybių išplėsti savo verslą internete, o "Google Analytics" gali taikyti filtrus iš vieno puslapio rodinio į kitą, kad jūsų svetainės atmetimo rodiklis labai sumažėtų. Kai duomenys bus visiškai apdoroti, galite pamatyti galutinius "Google Analytics" paskyros vartotojo sąsajų ataskaitų rezultatus .

Ivanas Konovalovas "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas aprašo toliau nurodytus pagrindinius "Google Analytics" filtrų tipus:

Spambot filtras

Pirmoji kategorija yra spambot filtras - best extended care insurance rates. Tai labiausiai fantastinis ir neįtikėtinas tipas, kurį lengva patikrinti puslapyje "Peržiūros nustatymai". Norėdami tai padaryti, turėtumėte aplankyti administratoriaus skyrių ir ieškoti "Bot Filter" parinkties. Spustelėkite šią parinktį ir sukurkite filtrus visais įtartinais IP adresais. Įsitikinkite, kad naudodami šią parinktį atsikratote vorų ir robotų ir pažymėkite langelį Aktyvinti prieš uždarant langą. "Spambot" filtrai padeda atsikratyti robotų ir vorų ir užtikrinti jūsų svetainės lankytojų srauto kokybę .

Neįtraukti vidinių IP

Kita galimybė yra ta, kad turėtumėte išskirti vidinius IP ir visus tuos IP adresus, kurie atrodytų įtarūs jums. Tai gali būti padaryta iš" Google Analytics "paskyros. Eikite į paskyrą ir atidarykite" View Settings " parinktį. Čia pamatysite parinktį "Sukurti filtrą", kurią turėsite spustelėti, kad sukurtumėte naujus jūsų svetainės filtrus .

Pirmiausia turite nuspręsti, ar norite sukurti naujus filtrus, ar norite taikyti ankstesnius filtrus savo svetainei. Kai nuspręsite tai, kita galimybė - turėti pakankamą filtrų skaičių ir taikyti juos kuo daugiau puslapių. Sukūrę filtrai, spustelėkite parinktį Pasirinkti, ir dabar laikas pritaikyti jas jūsų svetainei. Tuo tarpu svarbu žinoti skirtumą tarp iš anksto nustatytų filtrų ir pasirinktų filtrų. Norime jums pasakyti, kad iš anksto nustatyti filtrai yra specifiniai šablonų tipai, kuriuos galite naudoti automatiškai kurti filtrus. Kita vertus, pasirinktiniai filtrai leidžia jums tinkinti ir keisti filtrų nustatymus, kol jie bus įjungti .

Priverskite kiekvieną URL mažosiomis raidėmis

Tai yra svarbus žingsnis ir neturėtų būti ignoruojamas bet kokia kaina. Turėtumėte priversti URL iš didžiųjų iki mažųjų raidžių ir koreguoti jų nustatymus pagal "Google Analytics" taisykles ir nuostatas. Jei turite daug puslapių su skirtingais URL, turite jas paversti mažosiomis raidėmis kuo greičiau. Neleisk jiems rodyti paieškos variklyje rezultatų tol, kol jie bus mažesni.

Galutinės minties

Kai pritaikysite pirmiau nurodytus nustatymus ir atitinkamai pritaikysite filtrus, jūsų svetainės lankomumo kokybė pradės gerėti. Filtrai turi būti įdiegti svetainėje tik tada, kai jį paveikia įtartinas ar anoniminis IP adresas. Priešingu atveju nereikia aktyvuoti šių filtrų .

November 29, 2017