Back to Question Center
0

"Semalt" pristatė išsamią interneto sukčiavimo vadovą

1 answers:

Internetas yra didžiulis šaltinis beveik visiems. E-komercijos svetainės naudingospasiekdama skirtingus klientus visame pasaulyje. Daugeliu atvejų žmonės naudojasi interneto rinkodaros technologijomis, nes daugybė žiniatinklio svetainiųprogramavimo funkcijos, kurios tapo prieinamos per tam tikrą laiką. Tačiau šis šaltinis yra daugelio kibernetinių nusikaltėlių dėmesys. Asžmonės kuria daug svetainių, kibernetiniai nusikaltėliai nuolat atnaujina savo įrankius ir metodus, be to, beveik kiekviena kompiuterio ryšio forma yrapriklausomai nuo vienos ar kelių rūšiukų formos. Kurdami svetaines, mes daugiausia dėmesio skirsime produktų / paslaugų pristatymui, taip pat interneto rinkodaraiįgūdžių, kad svetainė būtų aukšta SERP reitinge. Dėl to hakerių potencialas ir rizika niekada neatsižvelgia į mūsų internetinius veiksmus.Dėl to kyla interneto sukčiavimo atvejų skaičius.

Aleksandras Peresunkas, Semalt Klientų sėkmės vadybininkas siūlo pažvelgti į tipiškiausius interneto sukčiavimo atvejus:

  • Sukčiavimas

Šis metodas apima klonų tinklalapių kūrimą. Kaip rezultatas,kibernetinis nusikaltėlis gali nusipirkti neįtikėtiną auką, spustelėjęs juos ir pateikdamas asmeninę informaciją į netikrą puslapį. Tai apgautisukelia informacijos nutekėjimą trečiosioms šalims, kurios ne tik sutelkia dėmesį į informacijos gavimą, bet taip pat naudoja ją dideliems nusikaltimų perdavimams.Jautrumas jūsų lankytojams apie artėjančius phishing išpuolius yra svarbus.

  • Šlamštas.

Šlamšto laiškai yra šie anoniminiai el. Laiškai, kurie paprastai reikalauja aasmuo atlikti tam tikrą dalyką..Dauguma nepageidaujamo e. Pašto laiškų yra nuorodų į kenksmingas svetaines, taip pat prašymus skambinti veiktisuteiks įsilaužėlį visiškai kontroliuoti visą situaciją. Šlamšto el. Laiškai gali atlikti kokią nors masinę nusikalstamą veiklą, taip pat kitus vietinius nusikaltimuspvz., sukčiavimas.

  • Klonavimo vietos.

"Hacker" taip pat gali kurti netikrą svetainę, kad galėtų atlikti tam tikras jų funkcijasinterneto sukčiavimas. Suklastotos svetainės gali nukreipti pirkėjus ir priversti juos pirkti neteisingoje interneto svetainėje. Dėl to pinigai pasidaroprarastos prekybininko sąskaita, kurios nuosavybė nėra aiški. Suklastotos svetainės gali padėti jūsų klientams prarasti pasitikėjimą savo parduotuvėje, todėl visa taiprocesas varginantis.

  • įsilaužimas.

Įsilaužimas yra neteisėta prieiga ar įgaliojimas kompiuteriu ar internetutechnika. Įsilaužėliai pateks į internetines parduotuves, kuriose jie atvyks ir atims milijonus grynųjų pinigų. Kitais atvejais, įsilaužėliai taip pat gali pasiimti vertingąinformacija iš milijonų vartotojų. Įsilaužimas yra baudžiamas įstatymu ir gali sukelti kalėjimo terminą. Denial of Service yra įprastas įsilaužimasprocedūra, susijusi su serverio perkrovimu su užklausomis. Šie ir daug daugiau hacks gali sumažinti interneto svetainę, kurioje atliekami visi SEO darbaieik į atliekas.

Išvada

Kad kiekviena internetinė veikla būtų sėkminga, turi būti sukčiavimo internete atvejistaip pat ir bandymas įstrigti. Dėl to skirtingi asmenys turi skirtingus motyvus, kai kalbama apie jų naudojimąsi internetu. Dėlsvetainių savininkai, svarbu žinoti apie sukčiavimo internete atvejus, kurie gali atakuoti jūsų svetainę. Be to, įsilaužėliai taip pat gali nukreipti jūsųklientai ir pavogs daug vertingos informacijos. Pavyzdžiui, įsilaužėliai gali atlikti didžiulius kreditinių kortelių vagystes per sukčiavimo ar šlamštą.Šiame vadove galite sužinoti apie sukčiavimą internete. Taip pat galite saugiai ir saugiai laikyti savo svetainę nuo jų naudojimo Source .

November 28, 2017