Back to Question Center
0

"Semalt" pristatė 3 "Google Analytics" filtrus, kuriuos naudoti

1 answers:

"Google Analytics" filtrai suteikia mums lankstumo keisti ir keisti duomenis ir koreguoti paskyros nustatymus pagal mūsų svetainės reikalavimus. Galite naudoti "Google Analytics" filtrą, jei norite įtraukti arba pašalinti duomenis, perkelti failus iš vienos platformos į kitą, kad jis būtų geriau suderintas ir atitiktų jūsų verslo reikalavimus.

Kaip rengiate ataskaitas, priklauso nuo to, kaip duomenys analizuojami "Google Analytics" paskyroje. Naudodami filtrus galite lengvai keisti, redaguoti ar keisti duomenis. Taigi "Google Analytics" gali pritaikyti filtrus iš neapdorotos formos į suderintą jūsų svetainės formą. Tokiu būdu duomenų tvarkymas tampa lengvesnis ir patogu, o filtruojami duomenys pateikia tikslias ataskaitas apie srautą, sukurtą jūsų svetainėje .

Oliver Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas išsamiai apibūdina 3 pagrindinius filtrų tipus, kuriuos visi žiniatinklio valdytojai naudoja savo "Google Analytics" paskyrose: "spambot" filtrus, vidinį IP adresų išskyrimą ir priverstinio persiuntimo šaltinius arba puslapiai mažosiomis raidėmis.

1. Spambot filtrai

"spambot" filtrai yra lengvai naudojami ir suteikia daugybę pasirinkimų. Galite koreguoti savo nustatymus naudodami "Google Analytics" paskyros parinktį "Peržiūrėti nustatymus". Norėdami tai padaryti, turėtumėte eiti į prietaisų skydelį ir ieškoti parinkčių "Bot filtrai"..Spustelėkite šią parinktį ir suaktyvinkite ją, tada uždarykite langus. Naudodamiesi šia galimybe, kiekvienas gali lengvai pritaikyti vorų ir robotų sąrašus savo "Google Analytics" paskyroje. Taikykite filtrus kiek įmanoma daugiau puslapių, kad gautumėte norimų rezultatų .

2. Išskirti visus vidinius IP adresus

Antras dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra vidinių IP adresų pašalinimas. Tam turėtumėte atidaryti savo "Google Analytics" paskyrą ir eiti į skyrių "Administratorius". Čia rasite "View Settings" parinktį, kur jums reikia pasirinkti "Filter", kad sukurtumėte daug filtrų. Atlikite tai, kol sukūrėte pakankamai filtrų savo svetainei. Prieš pradėdami kurti filtrus, visada turėtumėte įsitikinti, kad esate naudodami esamus filtrus. Kitas žingsnis - pateikti tinkamus visų filtrų pavadinimus ir pasirinkti iš anksto nustatytus ir tinkintus filtrus. Iš anksto nustatytas filtras yra dažniausiai naudojamų filtrų šablonas, o pasirinktinis filtras yra būdas pritaikyti filtrus visose situacijose. Sukūrę pageidaujamą filtrų skaičių, paskutinis žingsnis yra jų patvirtinimas. "Google Analytics" nepateikia jokių filtrų tikrinimo galimybių, todėl jūs turite tai padaryti naudodami kitą parinktį .

3. Pajungti URL į mažąją raidę

Dėl mažesnių URL vertimo galima gauti geresnių rezultatų. Galite naudoti filtrus, kad išvalytumėte duomenis. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainėje rodomi daug puslapių peržiūrų, o jūs nesate atlikę "SEO", tada greičiausiai pasirodys persiuntimo šlamštas. Esant tokioms aplinkybėms, turėtumėte turėti puslapius su mažosiomis raidėmis, o ne didžiosiomis raidėmis. Nustatę mažesnius nustatymus, neturėtumėte pamiršti patikrinti jų autentiškumo patvirtinimo prieš uždarant langą Source .

November 29, 2017